Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cirkus liga..Kao sto rece Zlaja.

    Comment


    • Uroše, ne poseravam se po našem klubu, nego po Savezu i sudijama (sa razlogom) .. ovakve stvari trolovima i patkometrima hrane dušu!

      A SP, VAR i JSL ne računajući Rodića i Radonjića, nemaju ama baš nikakvih dodirnih tačaka..

      Comment


      • A što podiže koleno igrač Radničkog to mi nije jasno?

        I još nešto,dok vi niste došli kod nas nije postojalo to "patkometrija" "stalkovanje" i slično. Raspravljali smo ss ovako ako treba i na 20 stranica, niko nije od šećera i svako brani svoju stranu i nikome ne spada kruna sa glave.

        I onda dodjete vi i pričate patkometrija.

        Pa majku mu diskutujemo i naravno brani svako svoj klub. Sve dok se ne vredjamo a nećemo se vredjati ne vidim potrebu da se rasprava suzbija.

        Forum služi za to. U granicama normale.
        Last edited by Cassius Clay; 29-07-18, 18:59.

        Comment


        • hahahha kakav rezultat backa spartak prodali smo se. Posle ona 2 penala u poslednjem kolu sledi jos gori cirkus ove sezone.

          Comment


          • Bio je ofsajd.

            Ali sto uvek mora da se zapeni ako neko kaze da je ostecen Zvezdin/Partizanov protivnik
            Last edited by Mr. Wolf; 29-07-18, 19:00.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Sad bih ja doveo strane sudije da sude Zvezdi i da ih biraju navijači Radničkog, Partizana, Vojvodine i još par ekipa.

              Kako li podnosi ovaj rezultat šef Radničkog i trener Radničkog? Sigurno im je jako krivo što gube od Zvezde. Realno.

              Comment


              • Originally posted by MareLFC View Post
                Nije ista situacija.Kros je dodao loptu igracu Koreje, a Bondarenko je samo zakacio malo loptu koja je vec isla prema Rodicu.
                Ako je to regularan gol po novim pravilima onda moja greska, ali situacija uopste nije ista kao na SPu.
                Lopta nije isla prema Rodicu ... ali generalno ni meni se ne "dopada" ovakvo tumacenje pravila, i blizi sam misljenju da je ovo za "ofsajd".

                Originally posted by Cooper View Post
                Cirkus liga.
                Zato i neće var.
                Da je uveden VAR, vranjancima bio bio dosudjen penal (a ne ofsajd), a sudija "slepac" kaznjen sa par utakmica hladjenja.


                BTW, potvrdilo se pisanje "sportskih" novinara i pojedinaca, Radnicki je ipak izasao sa omladincima i rezervnim sastavom.

                Comment


                • Kako god...znam samo da je situacija bila koji slučajem u kaznenom prostoru Zvezde, zastavica bi bila podignuta. Polemičan je i start Rodića nad Mrkićem, ali tu ne bih neku analizu širio, ko mu je kriv (Mrkiću) kad je glup i niti zna da padne, niti, što je još bolje i ispravnije, da da gol u situaciji 1 na 1....da pomenem i maestralnu asistenciju Cakija prema Mrkiću. Nije mi se svideo start Grbića nad Borjanom...nepotrebno i grubo. Dobro je prošao sa žutim kartonom.
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Cirkus liga.
                    Zato i neće var.
                    Vranje osteceno za penal,mahac digao ofsajd,(koji nije bio) i to tek kad je igrac iz Dinama srusen u sesnestercu

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      A što podiže koleno igrač Radničkog to mi nije jasno?

                      I još nešto,dok vi niste došli kod nas nije postojalo to "patkometrija" "stalkovanje" i slično. Raspravljali smo ss ovako ako treba i na 20 stranica, niko nije od šećera i svako brani svoju stranu i nikome ne spada kruna sa glave.

                      I onda dodjete vi i pričate patkometrija.

                      Pa majku mu diskutujemo i naravno brani svako svoj klub. Sve dok se ne vredjamo a nećemo se vredjati ne vidim potrebu da se rasprava suzbija.

                      Forum služi za to. U granicama normale.
                      Nema sta svako da brani svoj klub, jer navijaci Partizana nemaju nikakve veze sa tim da li je bio ofsajd ili ne na danasnjem mecu. Na ovoj temi mogu da se komentarisu sudijske odluke i svako da da svoje mislenje, mislim da je mnogo bolje gledati takvu raspravu nego sta je bilo na nekom mecu pre 2 godine.

                      A svakako da treba da postoji i tema za prepucavanja, nemam nista protiv.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Vranje osteceno za penal,mahac digao ofsajd,(koji nije bio) i to tek kad je igrac iz Dinama srusen u sesnestercu
                        Pobiće ih Recko posle utakmice...živ nisam.
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Bitno je da b92 portal komentariše i stavlja naslov samo za Zvezdu.

                          Comment


                          • Originally posted by Ventspils View Post
                            Nema sta svako da brani svoj klub, jer navijaci Partizana nemaju nikakve veze sa tim da li je bio ofsajd ili ne na danasnjem mecu. Na ovoj temi mogu da se komentarisu sudijske odluke i svako da da svoje mislenje, mislim da je mnogo bolje gledati takvu raspravu nego sta je bilo na nekom mecu pre 2 godine.

                            A svakako da treba da postoji i tema za prepucavanja, nemam nista protiv.
                            Pričao sam za navijače Radničkog a vidim i Partizanovci ih brane.

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Ali ko o cirkusu prica ha ha. Navijaci ciji je klub osvojio za vreme Toleta pet uzastopnih titula , koji su prosle sezone imali penal na svakom drugom mecu.
                              A da ne pricamo o periodu 1992- 1999 i Premijera Marjanovica,grobara,5 titula od 7 ,jednu morali Arkanu da se sklone...a 1999 pocelo bombardovanje,jesu bili prvi,al nije prvenstvo zavrseno,naravno titulu dobili regularno

                              Comment


                              • Bas zajebana situacija...pogledah snimak...nije toliko blizu bio igrac Radnickog da nije mogao drugacije da reaguje...cini se da je pokusao da je izbije...no, u pravu je Constantin, Radnickom ovaj gol tesko da bi priznali ali jbg nisam za to svakako ali takav tretman ima i Bajern u Nemackoj, Juve u Italiji, Real u Spaniji itd...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X