Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BRAVO MAJSTORI!!!!!!!!!

    mada mi se igra jos uvek ne svidja...
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Koliko smesna Zvezda prvu utakmicu sam gledao skoro celu, koji ocaj majko mila. Evandro kao da se zasitio a bez njega ste 0. Samo sam sada sigurniji da uzimamo i ovako retardirani kakvi jesmo titulu lagano.
      Last edited by LBJmvpFORlife; 01-10-11, 18:57.

      Comment


      • Radnicki-Zvezda-1-1 ,gol Radnickog u 90 minuti Izgleda da cemo posle ovog kola imati 2 boda prednosti ispred zvezde , Dominiraj , idemo po Jamb !
        Gotovo
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ne pali se!Oktobar je


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Daj bre Miko,ne resava se sezona posle par utakmica...

            Comment


            • Ovo gotovo sam mislio da je kraj utakmice
              Ima jos dosta da se igra , bice jos kikseva i od strane Partizan i od strane zvezde , samo se nadam da cemo ih mi imati manje
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Meni je sasvim dovoljno ono sto sam danas od Zvezde video, sasvim. Nadigrani kod kuce od novajlije.

                Comment


                • Nemojte da se ljutite Grobari, ali stvarno imate mnogo srece ovih dana.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Nemojte da se ljutite Grobari, ali stvarno imate mnogo srece ovih dana.
                    Nismo imali srece protiv Genka,nekad mora da se vrati

                    Comment


                    • Vratih se sa stadiona i preziveh haos koji je vladao na zapadnoj tribini.
                      Potez utakmice, nakon sto su Firmasi krenuli ka Grobarima na Zapadu koji su se javljali Grobarima na IStoku, istog trenutka su uletele kornjace i blokirale put.A Bata Kan-Kan se drao i popizdeo covek skroz sto ga idioti ne slusaju, napusta lozu i dolazi sa obezbedjenjem kako bi smirio strasti na tribinama.

                      Ko je kriv Vojvodini, kada su grupa invalida i nisu posle datog gola imali jos koju ozbiljnu sansu?

                      Comment


                      • Tabela posle 7.kola



                        Evo izvestaja sa meceva Zvezde i Partizana :




                        ----------------------------------------------------------------

                        Parovi 8 kola za 14 dana koje se igra :

                        Partizan - Spartak Subotica
                        Metalac - Crvena Zvezda
                        Hajduk - Radnicki
                        Novi Pazar - Borac Cacak
                        Sloboda Sevojno - BSK Borca
                        OFK Beograd - Smederevo
                        Jagodina - Javor
                        Rad - Vojvodina
                        Last edited by Mr.M; 01-10-11, 23:59.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Ja samo da pohvalim Markovica iz Partizana!Ubjedljivo najsjajnije fudbalsko lice meni najomrazenijeg kluba!Svaka cast malishi;) Usput,nemate pojma koliko mrzim Stanojevica,toliko je zaslijepljen mrznjom o zvezdi,toliko dize partizan kao su ne znam ko,i naravno ono pjevanje u svlacionici poput pravog klosara,a ne sefa strucnog staba,ja se izvinjavam na iskrenosti;)


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • koja je ovo sprdnja od lige
                            "Dvojac iz Spartaka pred vratima Partizana
                            Partizan kontaktirao tandem iz Spartaka - golmana Aleksića i napadača Mirića i sa njima postigao preliminarni dogovor."
                            pola lige im filijale a ostatak "kupuju".. gle koncidencije da 3 dana pred tekmu sa spartakom, dogovore aleksica i mirica...
                            pa u ovakvoj ligi ni mancester ne bi mogao da osvoji prvo mesto, znaci zlo.

                            Comment


                            • Aj ne lupetaj.Gde pise da je zabranjeno kontaktirati igrace kluba protiv kojeg ces igrati sledece kolo? Po tebi su onda sve lige na svetu namestene... I kakve crne filijale... Vi prvo pobedite bar jednom u derbiju pa onda pricajte o filijalama...
                              Last edited by milanche; 12-10-11, 23:41.

                              Comment


                              • Nego sta nego da imamo filijale, da nemamo bili bismo .1. od kluba. Treba da ih imamo sto vise.

                                Comment

                                Working...
                                X