Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zamolio bih da se od ove teme ne pravi smetliste. Hvala kolege.

    Comment




    • Dobro drugari, verujem da vam je subjektivni osećaj da se više penala svira za Partizan... ali da li znate da to nije tačno i koliko god puta ponovili takvu glupost, sami sebi skačete u usta. Ni ove sezone nije suđeno više penala za Partizan, pogotovu ne prošle, a u poslednjih 6-7 sezona samo je jednom Partizan izveo više penala.


      No vratimo se na Srkija - penal i crveni na 1:30...








      Problem nije samo Srki i to što će on da najebe i za Glođovića, Šegrta, Grujića, Pipera, Santrača, Maju Vujovića i ostale Babarogićeve i Mrakićeve pulene. Problem je mnogo veći, a svi vrlo dobro znamo ko je kancer srpskog fudbala.
      Ali, žrtvovaćemo Srkija.

      Comment


      • Ko je kancer srpskog fudbala?


        U medjuvremenu, predstava se nastavlja:

        "NOVOSTI" SAZNAJU: Priveden sudija Obradović

        Prema našim informacijama, u toku je informativni razgovor u vezi sa dešavanjima pre i tokom meča između subotičkog Spartaka i niškog Radničkog
        Last edited by Ja Civi; 14-05-18, 15:42.

        Comment


        • Originally posted by John Dies at the End View Post
          Ko je kancer srpskog fudbala?

          ....


          Zamolio bih da se od ove teme ne pravi smetliste. Hvala kolege.

          Comment


          • Verovatno je "kancer" onaj koji je najviše profitirao....mislim da je to logično.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              Verovatno je "kancer" onaj koji je najviše profitirao....mislim da je to logično.
              "Ono juce" je bio poslednji ekser. Kancer je odavno metastazirao, pacijentu nema pomoci.

              Ko je kriv. Apsolutno svi. Od prvog do poslednjeg. Svi koji su poslednjih 25+ godina imali funkciju u savezu, regionima, klubovima. Bez da gledamo u boju dresa.

              Garantujem da ni jedno prvestvo nije regularno u poslednjih 25 god. Samo bezobrazni idioti ili ucesnici u tome mogu da tvrde suprotno.

              Comment


              • Originally posted by John Dies at the End View Post
                "Ono juce" je bio poslednji ekser.
                Ne potcenjuj "kreativnost" naši fudbalskih pregalaca....ima još jedno kolo.
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post
                  Verovatno je "kancer" onaj koji je najviše profitirao....mislim da je to logično.


                  +1


                  Profitirati - neodlazak u zatvor posle stručnog usavršavanjatm, sticanja poena i privilegija posle dodvoravanja političkim moćnicima (uprave više klubova), osvojiti trofej, napraviti od mnogih klubova kučkice koje će raditi za kancer zarad sitnih profitiranja i na kraju biti odbačeni kao OFK Be krpe, otimati najbolje iz omladinske škole Vojv, materijalno profitirati... ih, profitiraju mnogi na razne načine.

                  Comment


                  • Originally posted by bounty hunter View Post
                    +1


                    Profitirati - neodlazak u zatvor posle stručnog usavršavanjatm, sticanja poena i privilegija posle dodvoravanja političkim moćnicima (uprave više klubova), osvojiti trofej, napraviti od mnogih klubova kučkice koje će raditi za kancer zarad sitnih profitiranja i na kraju biti odbačeni kao OFK Be krpe, otimati najbolje iz omladinske škole Vojv, materijalno profitirati... ih, profitiraju mnogi na razne načine.
                    Mislio je ko je profitirao po broju trofeja, imas li taj podatak u zadnjih 6,7 godina i sta mislis o sudiji Andjelovskom treba li njega zrtvovati.

                    Comment


                    • U poslednjih 7 sezona 5 titula Partizana, to se uklapa u ovo kolege iznad -osvojiti trofej, napraviti od mnogih klubova kučkice koje će raditi za kancer zarad sitnih profitiranja i na kraju biti odbačeni kao Hajduk Kula, Metalac,.,Ali mlad je jos i ja sam takav bio kao srednjoskolac.

                      Comment


                      • A nas fudbal je dotakao dno kad je dozvoljeno da jedan covek iz fotelje predsednika jednog kluba predje na mesto predsednika saveza i kako da Karadzic bude neko nepristrasan, mislim prosto je nemoguce a sve u cilju da se Zvezda prestigne po broju titula i jos zamalo da im uspe. Sudije su samo izvrsitelji naloga.

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          A nas fudbal je dotakao dno kad je dozvoljeno da jedan covek iz fotelje predsednika jednog kluba predje na mesto predsednika saveza i kako da Karadzic bude neko nepristrasan, mislim prosto je nemoguce a sve u cilju da se Zvezda prestigne po broju titula i jos zamalo da im uspe. Sudije su samo izvrsitelji naloga.
                          Ruku na srce, vase uprave su mnogo bolje radile na tom cilju od Toleta.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Epizoda cije g#vno manje smrdi.

                            Comment


                            • Radnički Spartak maestralno štelanje uz pomoć FSS i Obradovića.

                              Ovo su odradiliu domenu Rusije i USA koje se kobajagi svadjaju i ulaze u Siriju i prave džumbus. Ko je kriv Rusija ili USA? ili UN tj FSS?

                              Samo me zanima koliko su para uzeli ovde, ne znam gde sve može naša liga da se igra.

                              A druga stvar Zvezdi priznati titule iz 1946. i 1986. Hajduku je priznao HNS i UEFA i iz pazite dobro 1941, 45, 46. Vardaru je priznata titula iz 1987. i od strane fudbalskog saveza Makedonije i UEFA. Zvezdi je oduzeta 1986, Vardaru 1987. Pogadjajte kome su dodeljene. Da, da. Baš oni. Partizan(i). Zvezdi treba da se dodele te dve titule a Partizanu oduzmu dve.

                              Isto kao kad se vaterpolisti partizana bune što su im uzeli bazen opština Voždovac. Inače su isti dobili 1992. miljenici vlasti.

                              Još da ih Tole nije gurao sad, Tumba period... Pa to je smešan klub, 13 titula ako bi nakupili puna kapa.

                              Komšije tvoje prvaci su sveta, u glavi si drugi i to ti ne smeta. Kad navijaš za Partizan uvek si manjina uvek si 2.
                              Last edited by Cassius Clay; 14-05-18, 17:56.

                              Comment


                              • Kad pokradu Radnički, prava je prilika za patkometriju između Grobara i Delija...
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X