Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igrao je odlican fudbal sa Hajdukom, velika greska. Nadam se da ce Stanoje da sjebe nesto i da konacno ide pa da dodje Vignjevic.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Duka View Post
      Imamo mi Mijailovica koji igra kao da ima ne nzam koje iskustvo...ali dobro,Vidjecemo se u derbiju;)
      Tu ste se naigrali prilicno, 2 puta smo vam titulu uzeli upravo u njima i dva puta kup u poslednje cetiri godine, igrate pod pritiskom kao Macva.

      Comment


      • Realno,kako stvari trenutno stoje Partizan i Zvezda zajedno ne bi mogli da daju 11 normalnih igraca,i to je najveca tuga.Slazem se ja da bi jedino Evandro mogao da igra u Partizanu (videcemo kakav je taj Paceko) ali isto tako bih da me neko pita prodao pojedine igrace Partizana za kesicu chipsa (Vukica,Babovica,Miljkovica,Rankovica,Jovancica... )

        Comment


        • Au, pa Addy kolika god budala bio je ubedljivo najbolji stoper u ligi. Na onom derbiju kad vam je Psiholjub poklonio pobedu se sprdao sa Cleo-om, cak ga je nekoliko puta i predriblao i inace, covek je toliko siguran da to nije normalno.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Au, pa Addy kolika god budala bio je ubedljivo najbolji stoper u ligi. Na onom derbiju kad vam je Psiholjub poklonio pobedu se sprdao sa Cleo-om, cak ga je nekoliko puta i predriblao i inace, covek je toliko siguran da to nije normalno.
            Protiv kojih protivnika? Videcemo u derbiju je li siguran, ove pilicarske polu namestene utakmice neracunam ni vama ni nama, a to da se sprdao sa Kleom nije istina mi taj derbi posle 1-0 nismo imali nameru da napadnemo cuvali smo loptu i njorili na centru jer je ekipa bila preumorna da smo hteli da damo jos dali bismo, prejaka je ta ekipa bila.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Protiv kojih protivnika? Videcemo u derbiju je li siguran, ove pilicarske polu namestene utakmice neracunam ni vama ni nama, a to da se sprdao sa Kleom nije istina mi taj derbi posle 1-0 nismo imali nameru da napadnemo cuvali smo loptu i njorili na centru jer je ekipa bila preumorna da smo hteli da damo jos dali bismo, prejaka je ta ekipa bila.
              molim te,od cega je vasa ekipa billa preumorna??


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Jeste se sprdao brate, cuvao je Cleo-a i ovaj bukvalno nista nije mogao da uradi. Znaci govorim o njihovim duelima 1 na 1, ne generalno o kurcobolji Partizana da izadje iz bunkera. Tacno se secam da je igra Addy-a jedina pozitivna stvar sa tog derbija... Uz naravno kao i uvek odlicno navijanje, al' to nije tema ovde.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Dal' ce te uspeti da se prepirete oko prosle sezone???

                  Igraci koji donekle vrede u ova dva kluba,ili ce tek da vrede su-Aksentijevic,Volkov,Medo,Tomic,L.Markovic...a sa druge strane-Addy,Mijailovic,Evandro,verujem da i oba Paceka mogu dosta a i onaj mali jankovic iz zvezde.

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    molim te,od cega je vasa ekipa billa preumorna??
                    Liga sampiona macko ;)

                    Mac, Cleo nije 1 na 1 igrac nije nikad bio, njegovi kvaliteti su druge vrste, da je Partizan napao kao sto nije hteo posle 5 centarsuteva sigurno ne bi bio takav utisak o Adiju unakazio bi ga Cleverson u skoku.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Dal' ce te uspeti da se prepirete oko prosle sezone???

                      Igraci koji donekle vrede u ova dva kluba,ili ce tek da vrede su-Aksentijevic,Volkov,Medo,Tomic,L.Markovic...a sa druge strane-Addy,Mijailovic,Evandro,verujem da i oba Paceka mogu dosta a i onaj mali jankovic iz zvezde.
                      Scepakadbra! no1!

                      Comment


                      • cccc a jeste li bili isto tako preumorni u revansu kupa...ali dobro necemo dalje.


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma, samo ti pricam ono sto sam video. ;)
                          Drugo poluvreme ste napadali ka severu i tu se bas videlo koliko je Addy bio dominantan. ;)



                          A, Ljubo niko se ovde ne prepire, samo komentarisemo, sta ti je.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by Duka View Post
                            cccc a jeste li bili isto tako preumorni u revansu kupa...ali dobro necemo dalje.
                            Zasto da ne? Nismo bili ali smo i pored najgore igre u derbijima od kada sam ja ziv, prosli dalje. Plus to je ekipa bez Klea i Moreire tako je to kao nebo i zemlja sto se tice ove diskusije.

                            Ajde ti i ja po pivo da ces posle prvog derbija ove sezone da dodjes ovde i da kazes da je Adi picka?

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Scepakadbra! no1!
                              Po talentu da...ali to je daleko od dovoljnog. Znas i ti to,ali si i dalje uporan

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Po talentu da...ali to je daleko od dovoljnog. Znas i ti to,ali si i dalje uporan
                                Volim ga! Ko oka dva!

                                Comment

                                Working...
                                X