Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Vas" nikako da ujedine. Ni' DB nije sto je nekada bio

    Napravljena je greska u startu, morali su da posalju "jace ime" , umesto nizerangiranog zandarma

    Comment


    • Daj bre, ne nasedajte na trol fore...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Pa kako kad za Kronosa važe pravila posebna. Nije da mi smeta ja volim sa njim da se zezam. Gotivan je on. Kao korektan korektan, a ujeda kukavički uvek.

        Reci mrzim Zvezdu mrzim Zvezdaše ko vas jebe, ja ću reći bravo junače ako si priznao.

        Pecka ovde mesecima gde stigne podjebava kao mi ne znamo ko je Arkan, ko je Sima Srbija, ko je Čegi, ko je Kimi, ko je Mutavi, Rošavi, i te legende južne tribine.

        Comment


        • Medrano(tri frakcije hocu ja, neću jednu, necu dve) :

          Fudbalski klub Partizan ne želi da igra finale Kupa Srbije u Surdulici.

          Da vidimo ko je "jaci" , debili iz FSS koji su odlucili da se ginale igra na stadionu koji ne zadovoljava minimum infrastrukturnih zahteva , ili huligani i kriminalci koji se predstavljaju za navijace Partizana.

          Jebem te drzavo...

          Comment


          • Originally posted by John Dies at the End View Post
            Medrano(tri frakcije hocu ja, neću jednu, necu dve) :

            Fudbalski klub Partizan ne želi da igra finale Kupa Srbije u Surdulici.

            Da vidimo ko je "jaci" , debili iz FSS koji su odlucili da se ginale igra na stadionu koji ne zadovoljava minimum infrastrukturnih zahteva , ili huligani i kriminalci koji se predstavljaju za navijace Partizana.

            Jebem te drzavo...
            Hajde majke ti objasni sta si hteo da kazes sa ovim boldovanim, posto nisam bas razumeo.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Tvoj problem

              Sta ti nije jasno?

              Prvo, pisali smo ovde, da je totalno debilna odluka zbog kapaciteta "stadiona" u Surdulici da se finale odigra u pomenutom gradu. Posebno ako se plasira Partizan. Plasirao se. Svi znamo ko je i zbog cega/koga odlucio da se finale odigra u Surdulici.

              Drugo, doneli su debilnu odluku, i sada zbog tri zaracene strane huligana (cast izuzecima) menjaju mesto odrzavanja finala. Sto implicira da su Huligani jaci od FSS i drzave ( doduse nista novo, videli smo ovo vise puta na delu na obe strane brda ).

              Comment


              • Pa kada tako postavis stvari ja moram da pretpostavim da si navijac Crvene Zvezde, pa sad satro jebem te drzavo.

                Slazemo se, odluka je debilna, pisao sam i ja. Zar onda nije logicno da FK Partizan trazi promenu mesta odrzavanja jer taj stadion ne moze da ispuni uslove takvog meca? Zasto moras to da povezujes sa huliganima i da donosis takve zakljucke? Nema ovo veze sa huliganima, vec sa zdravim razumom. Nece biti huligani jaci od drzave vec ce pobediti zdrav razum ako se utakmica pomeri. I da je jedna frakcija opet bi trazili pomeranje, sta bi onda rekao? Hajde da ne izvrcemo teze, kad si vec rekao da je debilna odluka. Sada bi da se ne pomeri mesto igranja da bi drzava kao pokazala da je jaca od huligana.
                Last edited by mark !t zer0; 11-05-18, 09:34.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Ocigledno je da imas problem sa logikom. Procitaj saopstenje Vazure, objasnjenje zbog cega se trazi promena domacinstva, potom pokusaj da diskutujes samnom . Naravno da ima veze sa huliganima. To sto ima 17175 frakcija, to je njjihov problem (frakcija) .

                  Comment


                  • Posto ja imam problem sa logikom, evo pomozi mi da shvatim kako ovo ima veze sa huliganima, posto sam ja jedan od ljudi koji zele da gledaju finale kupa a ne znam da li cu imati priliku ako bude u Surdulici.

                    Da nekim slucajem Crvena Zvezda igra finale kupa, i da kaze da je interesovanje mnogo vece od kapaciteta stadiona, da njihovi navijaci ne mogu svi da stanu i da zele da pomere utakmicu, da li bi i to znacilo da su huligani jaci od drzave?

                    Ne razumem sta ti nije jasno, rekao si da je odluka debilna, i klub trazi ponistenje te odluke, ali sada ni to ne valja. Stvarno imam problem sa logikom.


                    P.S. Pokusavam da diskutujem sa tobom a ne satobom.
                    Last edited by mark !t zer0; 11-05-18, 09:44.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by TeaFam View Post
                      Posto ja imam problem sa logikom, evo pomozi mi da shvatim kako ovo ima veze sa huliganima, posto sam ja jedan od ljudi koji zele da gledaju finale kupa a ne znam da li cu imati priliku ako bude u Surdulici.

                      Da nekim slucajem Crvena Zvezda igra finale kupa, i da kaze da je interesovanje mnogo vece od kapaciteta stadiona, da njihovi navijaci ne mogu svi da stanu i da zele da pomere utakmicu, da li bi i to znacilo da su huligani jaci od drzave?

                      Ne razumem sta ti nije jasno, rekao si da je odluka debilna, i klub trazi ponistenje te odluke, ali sada ni to ne valja. Stvarno imam problem sa logikom.


                      P.S. Pokusavam da diskutujem sa tobom a ne satobom.
                      Greske u pravopisu i gramatici su sastavni deo mog pisanja

                      U boldovanom je poenta. Da se svim "normalnim" navijacima omoguci gledanje utakmice, ali kapacitet "stadiona" to ne dozvoljava . Da su zbog ovog trazili promenu "domacinsta", nikakav problem.

                      Problem je sto se promena domacinstva trazi zbog "zaracenih frakcija" . Huligani nisu jaci od drzave, oni su sastavni deo ovog rezima, sa obe strane brda (i crveni i crni ).

                      Comment


                      • U potpunosti se slazem sa zakljuckom, jedno sto hocu da kazem da je ovaj primer los dokaz za takvo nesto.

                        Vise je ova odluka dokaz kakvi ljudi sede u savezu i kakve odluke (bas nemaju dodira sa zdravim razumom) su u stanju da donesu.

                        To sto je Vazura rekao me uopste ne zanima, kako je on to formulisao nije ni bitno. Jer 10 000 ljudi (recimo) ne mogu stati makar bili 1, 3, ili 101 frakcija.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Po meni jeste problem kako je Vazura (ili bilo ko, ja se ne libim da seruckam i po huliganima i preduzecu sa severa ) formulisao. No dobro, da zakljucimo ovu "diskusiju" do pojave nekog trola

                          Sto se tice saveza, mislim da smo apsolvirali kakve moralne i intelektualne velicine sede u istom. U 'regionima' ista, ako ne jos i gora prica.

                          Comment


                          • Onda cemo se sloziti da je Vazura tezak debil, ali i da utkamica zaista treba da bude pomerena, i resena stvar.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • yup (ali slozicemo se i oko mog dela pisanja, zar ne ?)

                              Ocekivao sam da Bgd dobije "domacinstvo" , planirao sam gledanje utakmice

                              Comment


                              • Originally posted by TeaFam View Post
                                Posto ja imam problem sa logikom, evo pomozi mi da shvatim kako ovo ima veze sa huliganima, posto sam ja jedan od ljudi koji zele da gledaju finale kupa a ne znam da li cu imati priliku ako bude u Surdulici.

                                Da nekim slucajem Crvena Zvezda igra finale kupa, i da kaze da je interesovanje mnogo vece od kapaciteta stadiona, da njihovi navijaci ne mogu svi da stanu i da zele da pomere utakmicu, da li bi i to znacilo da su huligani jaci od drzave?

                                Ne razumem sta ti nije jasno, rekao si da je odluka debilna, i klub trazi ponistenje te odluke, ali sada ni to ne valja. Stvarno imam problem sa logikom.


                                P.S. Pokusavam da diskutujem sa tobom a ne satobom.
                                Mesto odigravanja finala kupa je određen ranije iz raznih razloga poznatih FSS-u, a verujem da je jedan i popularizacija sporta i poruka da fudbal ne mora da se igra samo u BG i NS.
                                Nikako ne sme FSS da popusti zahtevu kluba ili huligana već jednostavno (njima i nije mesto na tribinama već u zatvoru) pružiti priliku obićnom čoveku, simpatizeru da dođe i pogleda lep fudbal, da može svoje dete BEZBEDNO da dovede i odvede sa tribina.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X