Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Судије из Катара суде Прву лигу Србије!
    (link)
    На центру у Јагодини на мечу 15. кола Јагодина - ЧСК Пивара Саламан Ахмад Фалахи.

    Прволигашки сусрет Јагодине и ЧСК Пиваре судиће сутра тројка из Катара, предвођена Саламаном Ахмад Фалахијем.

    Младом арбитру, једном од најцењенијих у Катару, асистираће Калед Калаф и Мајид Алсхамари. Занимљиво да је први помоћни судија боравио у нашој земљи и да му је, између осталог, и то искуство помогло да дође на листу највишег степена такмичења.

    Доласком судија из Катара наставља се одлична сарадња са ФСС-ом. Подсетимо, Милорад Мажић редовно суди мечеве катарског шампионата, док је Игор Радојчић инструктор младим колегама из државе домаћина Мондијала 2022.
    ..........
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Taman pred Derbi da sudi iskusni sudija iz Katara. Kad krenu da ga okruzuju™ domace vedete, a engleski znaju samo kad slusaju komentatora na PES-u, to ce biti show. Ima da pobegne u 15om minutu derbija


      Lepa je ta saradnja sa Katarom, ali budimo realni, njihov kriterijum i nas fudbal nemaju dodirnih tacaka previse. Bolje da su doveli Rumune, Bugare, Bosance, Madjare, nego ove iz Katara. Trebace im pola godine da se naviknu na fudbal, a posle ko zna koliko da dobro sude ovde.

      Comment


      • Originally posted by mad for red View Post
        Taman pred Derbi da sudi iskusni sudija iz Katara. Kad krenu da ga okruzuju™ domace vedete, a engleski znaju samo kad slusaju komentatora na PES-u, to ce biti show. Ima da pobegne u 15om minutu derbija


        Lepa je ta saradnja sa Katarom, ali budimo realni, njihov kriterijum i nas fudbal nemaju dodirnih tacaka previse. Bolje da su doveli Rumune, Bugare, Bosance, Madjare, nego ove iz Katara. Trebace im pola godine da se naviknu na fudbal, a posle ko zna koliko da dobro sude ovde.
        Ja mislim da su ovo ad-hok rešenja i cilju su dobre saradnje dva saveza. Što se derbija tiče, tu bih doveo Skominu, Bebeka (ako su još aktivni) ili nekog iz Lige 5. Mada, ja mislim, kako su čelnici klubova kreativni, našli bi vezu i da je Hauard Veb "naš gore list" i da je zato pomogao "onom drugom" i da je svaka greška namerna
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Tesko da bi normalan sudija radio ovde za ispod par hiljada evra za utakmicu, a verovatno i mnogo vise
          Cocky to nece da plati, a klubovi ne smeju... Tako da ce Grobari Cokot (ne odnosi se na Nislije ironija) dobiti opet sansu ili neki GrobAndjelovski...

          Comment


          • Originally posted by mad for red View Post
            Tesko da bi normalan sudija radio ovde za ispod par hiljada evra za utakmicu, a verovatno i mnogo vise
            Cocky to nece da plati, a klubovi ne smeju... Tako da ce Grobari Cokot (ne odnosi se na Nislije ironija) dobiti opet sansu ili neki GrobAndjelovski...
            Jeste....ja bih uveo, strane sudije o trošku klubova. Pa ne može bre svaki klub da ima "svoje" sudije. Nismo ni mi ništa bolji...u poslednje vreme
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Veran covek...

              GaBsj86.jpg

              Comment


              • Originally posted by kendrik View Post
                Veran covek...

                [ATTACH=CONFIG]15546[/ATTACH]
                Pa i Kokeza je u vašoj loži na tekmama Partizana, znači li to da je FSS servis Partizana?
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Pa i Kokeza je u vašoj loži na tekmama Partizana, znači li to da je FSS servis Partizana?
                  To mu je najjači štit od Terze.
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Ma to ko i prosle godine kad su onog sudiji ,ne znam ni kako se zove razvlacili po medijima u Zvedinom dresu na utakmicama u EL,na kraju kad im je sudio protiv Radnickog u Nisu,vise sudio za njih,i Djurdjevica,posle nista a to sto ga 2 nedelje pljuvali sudiju jbg

                    Realno svaki sudija u nasoj ligi navija za nekog sto je i noramalno,samo je bitno dal ce suditi kako valja.

                    A ovo sad kad krene nas,vas klasika i stranci da dodju smislice nesto,privodili im starlete zarad penala i slicno,vec cujem Pantica
                    Last edited by 61563; 25-11-17, 12:27.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Pa i Kokeza je u vašoj loži na tekmama Partizana, znači li to da je FSS servis Partizana?
                      Kakav je ovo uzasno los spin, prijatelju Gance?

                      Comment


                      • Cocky je Toletova podguzna muva i radi bas sve sto mu ovaj kaze, ko to ne razume, nije gledao NIJEDNU utakmicu JSL poslednje dve godine

                        Comment


                        • Originally posted by kendrik View Post
                          Kakav je ovo uzasno los spin, prijatelju Gance?
                          Da li je Kokeza bio u loži na stadionu JNA na utakmici protiv mladih momaka ili nije?
                          Samo sam postavio upis da ti ukažem koliko nisi u pravu. Njihovo je lično da li će ili neće biti negde a stadionu i gledati utakmicu, da i to utiče na regularnost? Da li je to opet na delu avansno naricanje?
                          Koliko je Partizan izgubio bodova ove sezone kada im je sudio Majo? Koliko je Zvezda osvojila kada je sudio Majo? Pre će biti da je tvoj spin u najmanju ruku neutemeljen i bezobrazan.
                          Reći ćeš da je Kokeza predsednik FSS, super...samo gde je na Marakani?
                          P.S. može li izvor te informacije, pošto se na slikama ne vidi.
                          Last edited by nebitan; 25-11-17, 14:25.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Da li je Kokeza bio u loži na stadionu JNA na utakmici protiv mladih momaka ili nije?
                            Samo sam postavio upis da ti ukažem koliko nisi u pravu. Njihovo je lično da li će ili neće biti negde a stadionu i gledati utakmicu, da i to utiče na regularnost? Da li je to opet na delu avansno naricanje?
                            Koliko je Partizan izgubio bodova ove sezone kada im je sudio Majo? Koliko je Zvezda osvojila kada je sudio Majo? Pre će biti da je tvoj spin u najmanju ruku neutemeljen i bezobrazan.
                            Reći ćeš da je Kokeza predsednik FSS, super...samo gde je na Marakani?
                            P.S. može li izvor te informacije, pošto se na slikama ne vidi.
                            Naravno da je bio, kao sto im je i Tole dolazio na proslave e ti si nasao da objasnjavas avangardisti i mrzitelju svega crveno belog, nema tu diskusije kad covek postuje onu budaletinu Pantica.

                            Comment


                            • преузимање.jpg Legendarni sudija Piper.

                              Comment


                              • Hrabro Lalate danas, idemo po nova 3 boda, moze i bod.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X