Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav savez takva i liga.

    Comment


    • Comment


      • Treba skupiti materijal, proslediti UEFA-i i prekinuti ovu lakrdiju od lige. Doneti zakon, da se u Srbiji najmanje 5 godina igra fudbal, isključivo na amaterskom nivou, u Beogradu 2 godine više. U međuvremenu doneti odluku o privatizaciji klubova. Nakon tog vremena, telo koje bude forimrala Skupština Srbije, u saradnji sa FIFA i UEFA i pod njihovim nadzorom, usledile bi prijave za takmičenje. U prijavi, osnovni kriterijumi bi trebali da budu, kvalitetna podloga, stadioni po UEFA standardima, kompletna infrastruktura i depozit kod NBS, odrediti koliko. Liga od max 12 klubova i makar svi bili iz Beograda, ali uslovi moraju da se ispune.

        Početi sa selekcijom mladih sudija, ali opet pod nadzorom UEFA, pred čijom bi komisijom i usledila provera znanja. Ukinuti kvote po kojim svaki region mora da da određeni broj sudija i zabraniti svaki nepotizam. Jedan iz familije je dosta....da deli pravdu na fudbalskim terenima.

        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Igrači nam se dovode u zabludu zbog sudijskog kriterijuma....Evo :

          Pogibeljni start Lutovca na Babićem



          ...i ovaj "sitan pelc" Miletića,



          stvarno dovodi fudbalere u zabludu, šta je penal, a šta ne...
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Prvo je mogao da bude mangup da svira indirekt(osim ako nije ukinut indirekt u 16m), s drugo je zuti i faul van kaznenog. Naravno da protiv grobara nece svirati faul na granici penala, nece Cocky na svoje.
            Pomocnog bi dozivotno izbacio iz fudbala!

            Comment


            • Originally posted by mad for red View Post
              Prvo je mogao da bude mangup da svira indirekt(osim ako nije ukinut indirekt u 16m), s drugo je zuti i faul van kaznenog. Naravno da protiv grobara nece svirati faul na granici penala, nece Cocky na svoje.
              Pomocnog bi dozivotno izbacio iz fudbala!
              Prvo je povlačenje za dres koje traje, i to sam jedva video iz 4/5 pregleda, a drugi je čist penal da čistiji ne može biti, bio je komentar i na areni oko toga, gde komentator kaže a na snimku se lepo vidi da je prekršaj u 16 m i da je lopta još u igri, i dodaje da je veća greška pomoćnika nego glavnog sudije.
              Last edited by nebitan; 20-11-17, 10:48.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • U pravu je Konstantin ukinuti klupski fudbal ili ga svesti na nivo amaterizma zaista je mucno gledati ovo vise.

                Comment


                • Ili pohapsiti Toleta i njegovu podguznu muvu Cockya, huligane poslati na robiju i poceti primenu zakona... I za 3 mesecs sve je reseno

                  Comment


                  • Originally posted by mad for red View Post
                    Ili pohapsiti Toleta i njegovu podguznu muvu Cockya, huligane poslati na robiju i poceti primenu zakona... I za 3 mesecs sve je reseno
                    Da bi se zlo demontiralo mora se dublje ući, to što si ti naveo i još po klubovima pohapsiti i u Zabelu poslati (usput negde baciti ključ)
                    da bi se prestalo sa lopovlukom (normalno i trenersku i sudijsku organizaciju prečešljati, kao i "sindikat profi fudbalera").
                    Mnogo je tu posla i za Eliot Nesa a ne za srpsku policiju.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Država nemoćna, po sopstvenom priznanju, uefamafiakosovojesrbija, tako da ostaje taj Eliot Nes ili odlazak u 4. ligu! Pošto je Eliot umrEo, glasam za Glasgow scenario..

                      Mufljuzi u FSS više od nas uživaju u trenutnim uspesima klupskog i reprezentativnog fudbala, jer to maže oči javnosti na sav ovaj nakupljeni mulj.. a nakuplja se 20+ godina!

                      Comment


                      • Tu je i nezaobilazna priča "huligana" odnosno "navijača" čija je pretenzija da imaju što veći uticaj u vođenju kluba: E tu bih citirao nekadašnju premijerku i postupio kao ona, a naravno radi se o "Gvozdenoj Ledi" tj. Margaret Tačer. Pokupila je sve čelnike klubova i zapretila im da će ukinuti takmičenja, a stadione sravniti sa zemljom. Bez emocija za njihovu istoriju i uspehe. Posle tragedije na Hejselu, a pogotovu kad je posle tragedije na Hilsboru, se videlo da će situacija sa "navijačima" ići samo na lošije, to je jedino rešnje bilo. Hitno i nemilosrdno. I njima je pretilo da im "dvanaesti igrač" bude "prvi"....za gospođu Gvozdenu se može reći da je "imala mooda" , a kako stoje stvari kod nas ???? Onaj koji to treba da započne se hvali kako se tukao kao navijač na Maksimiru, a i ne želi se odreći armije lepača predizbornih plakata i izvršioca raznih prljavih poslova....a da ne pominjem Saletovo, gore navedeno uefamafiakosovojesrbija... teško je nama pomoći
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by MareLFC View Post
                          Meni je bitan.

                          Pravda za Cacane, ovo je bruka i sramota.
                          Nisam pitao kome je bitan, nego sto je bitan?
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Tu je i nezaobilazna priča "huligana" odnosno "navijača" čija je pretenzija da imaju što veći uticaj u vođenju kluba: E tu bih citirao nekadašnju premijerku i postupio kao ona, a naravno radi se o "Gvozdenoj Ledi" tj. Margaret Tačer. Pokupila je sve čelnike klubova i zapretila im da će ukinuti takmičenja, a stadione sravniti sa zemljom. Bez emocija za njihovu istoriju i uspehe. Posle tragedije na Hejselu, a pogotovu kad je posle tragedije na Hilsboru, se videlo da će situacija sa "navijačima" ići samo na lošije, to je jedino rešnje bilo. Hitno i nemilosrdno. I njima je pretilo da im "dvanaesti igrač" bude "prvi"....za gospođu Gvozdenu se može reći da je "imala mooda" , a kako stoje stvari kod nas ???? Onaj koji to treba da započne se hvali kako se tukao kao navijač na Maksimiru, a i ne želi se odreći armije lepača predizbornih plakata i izvršioca raznih prljavih poslova....a da ne pominjem Saletovo, gore navedeno uefamafiakosovojesrbija... teško je nama pomoći
                            Odresene ruke, postovanje zakona i za 3 meseca bi imali potpuno drugaciju situaciju u fudbalu. S tim sto je postovanje zakona pod 1, iz toga sve proizilazi.

                            Comment


                            • Originally posted by mad for red View Post
                              Odresene ruke, postovanje zakona i za 3 meseca bi imali ................
                              ....tribine bez visokih ograda...
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                ....tribine bez visokih ograda...
                                I da roditelj ne mora decu da ostavlja kraj kornjača dok kupuje karte (kao što sam ja morao kada su mi ćere bile male).
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X