Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    Pa i nije da nema osnova, sa tim klubom se bori za titulu e sad ako ovaj drugi klub guraju što je svima apsolutno jasno pa i sjajnoj šabačkoj publici a drugi klub mora kao protiv Zemuna da se razbije dok da gol i to pred kraj bez penala onda ti nije svejdno zar ne. Zvezda se oglašava zato što ima interesa i treba da se oglašava da se pokaze da neće da se ćuti na ovaj pokušaj saveza i ostalih.
    Nema to nikakve veze. Da li su celnici Celzija, Mancestera ili Arsenala komentrisali ako je dosudjen penal koji nije postojao za Liverpul protiv Stouka? Ne znam, mozda je tako, mozda me neko i uputi. Taj mec se tice samo Macve i Partizana, nije Zvezda izgubila bodove na tom mecu, nego Macva.
    Upravo je taj stav da treci klub treba da se mesa posledica cinjenice da se smatra da je normalno da su svi ostali klubovi trening mecevi Partizana i Zvezde.

    Ako se Zemun zali na sudjenje, pa se Macva zali na sudjenje to je sasvim dovoljno (bilo bi dovoljno u normalnoj ligi gde svaki klub ima neki svoj integritet i interes), nema sta da se oglasava klub koji nije ni igrao taj mec.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by canarian View Post
      Nema to nikakve veze. Da li su celnici Celzija, Mancestera ili Arsenala komentrisali ako je dosudjen penal koji nije postojao za Liverpul protiv Stouka? Ne znam, mozda je tako, mozda me neko i uputi. Taj mec se tice samo Macve i Partizana, nije Zvezda izgubila bodove na tom mecu, nego Macva.
      Upravo je taj stav da treci klub treba da se mesa posledica cinjenice da se smatra da je normalno da su svi ostali klubovi trening mecevi Partizana i Zvezde.

      Ako se Zemun zali na sudjenje, pa se Macva zali na sudjenje to je sasvim dovoljno (bilo bi dovoljno u normalnoj ligi gde svaki klub ima neki svoj integritet i interes), nema sta da se oglasava klub koji nije ni igrao taj mec.
      Mogu da se slozim da je ovde sve normalno, poenta je na kakav nacin ta ekipa gubi, evo ovako primer borimo se za titulu tipa isto bodova zadnje kolo , jedan tim odigra nereseno drugi pobedi uz dva penala i pristrasno sudjenje, kako onda ovi nemaju pravo da se zale kad su zbog tog sudjenje izgubil titulu. Imaš i po Engleskoj ali tamo se više timova bori pa ne moze bas da se kaze da na nekog naginje, Murinjo je stalno ukazivao na sudjenja npr ali da slazem se da je tamo mnogo manje.

      Comment


      • Skratio sam vremensku kaznu (ban) Победи i od ovog momenta može da učestvuje ravnopravno u diskusijama.
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Cekajuci lazne moraliste...
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Cekajuci lazne moraliste...
            ? Kako bi lepo bilo da sačekaš svog Godoa...ali prvo da objasniš ovaj svoj post, kako bi razumeo (jbg znaš ono jeftinije karte...)
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              ? Kako bi lepo bilo da sačekaš svog Godoa...ali prvo da objasniš ovaj svoj post, kako bi razumeo (jbg znaš ono jeftinije karte...)
              Ne razumem, jeftinije karte? Ja sam mislio na to sto se ovde javilo dosta ljudi, uglavnom moralista I boraca za pravdu posle naseg gostovanja u Čačku, razocarali se u ligu I sve. Pa rek'o da vidim sta kazu posle danasnjeg meča, mozda im se vratila vera u ligu I pravdu.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Ne razumem, jeftinije karte? Ja sam mislio na to sto se ovde javilo dosta ljudi, uglavnom moralista I boraca za pravdu posle naseg gostovanja u Čačku, razocarali se u ligu I sve. Pa rek'o da vidim sta kazu posle danasnjeg meča, mozda im se vratila vera u ligu I pravdu.
                Jeftinije karte= raja, bOranija...koja nema abera iz svlačionica.
                Ide priča da je ovo da se zapuše usta upravi na Marakani u stilu "eto i vama se svira sve i svašta".
                Šta je imao taj sudija da gura Zvezdu kada im je i ovako išlo dobro? Da li je i šta je rekao igrač Borca nemam pojma ali evo ti malo teorija zavere pa razmišljaj.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Apsolutno smo za pravdu i treba da se istrazi ko je naredio da sudija gura Zvezdu u utakmici u kojoj to apsolutno nije bilo potrebno.

                  Comment


                  • Da, Kokezine sudije su pokrale Rad time sto su sudili besmisleni penal! Ne, to nema nikakve veze sa Zvezdom, nego sa Cockyem i njegovim mentorom kriminalcem Toletom Karadzicem!

                    Comment


                    • Razvaljuj Lalate
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Sto je Lalat bitan?
                        Vide li neko mec u Subotici, dva penala za domacine i dva crvena za goste?
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by canarian View Post
                          Sto je Lalat bitan?
                          Vide li neko mec u Subotici, dva penala za domacine i dva crvena za goste?
                          I sedenje iz protesta...jbg cirkus Medrano i u vašem gradu.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by canarian View Post
                            Sto je Lalat bitan?
                            Vide li neko mec u Subotici, dva penala za domacine i dva crvena za goste?
                            Meni je bitan.

                            Pravda za Cacane, ovo je bruka i sramota.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment




                            • Inače, delegat utakmice je ocenio da je sudijska trojka dobro obavila zadatak.
                              Last edited by Constantin; 19-11-17, 22:35.
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • На целом свету само Црвена звезда оооо..

                                Comment

                                Working...
                                X