Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ulazio kad mu se nisu sklonili gde je trebalo. Smejurija od kluba. A ti Goku uvek mračiš o Zvezdi sem kad Zvezda napravi rezultat onda dodješ i preporučuješ Realovu formaciju. Totalno površan.

    Kako Vojvodina izgubi od Vaduza kući i ispadne, primivši treći gol u 96 minutu? Jebena je stvar kad si rodjen u Nikšiću i kad dodješ u Novi Sad da studiraš poljoprivredni... Osudjen si na uspeh. Vojvodina je namestila najviše utakmica. Partizan najviše zatvorio, pa Zvezda, a Vojvodina najviše namestila. Razlika je što su iza Partizana bile sudije, iza Zvezde tek ponekad poslednje 3 godine, a iza Voše Bata i Voša je gubila neočekivano i dobijala neočekivano, dakle nije zatvarala nego prodavala.
    Last edited by Cassius Clay; 22-09-17, 17:17.

    Comment


    • Originally posted by goku View Post
      To je urbana legenda, Voša nije mogla da održi kontinuitet jer im se protivnici nisu sklanjali i sudije ih nisu gurale, gaze dok imaju snage.

      Ni Zvezda, ni Partizan ne bi imali kontinuitet da nije ove dve stvari. Sad je već situacija drugačija, dva beogradska kluba su dobila na kvalitetu, što se vidi i po rezultatima u Evropi, a Voša je baš otišla u kanal.

      Čak više ni ne afirmišu igrače, a do skoro su tu bili Vanja Milinković, Nastić, Babić, Sergej Milinković, Radoja, Poletanović, Gaćinović, Meleg
      Urbana legenda što su pojedini članovi rukovodstva Vojvodine osuđeni za nameštanje utakmica i zabranjen im rad u fudbalu na nekoliko godina. Jedan od njih je i dalje u klubu. Video sam ga na jednoj utakmici na klupi Vojvodine.
      This is the beginning of your day
      Life is more intricate than it seems
      Always be yourself along the way
      Living through the spirit of your dreams

      https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

      Comment


      • Originally posted by Knipex® View Post
        Urbana legenda što su pojedini članovi rukovodstva Vojvodine osuđeni za nameštanje utakmica i zabranjen im rad u fudbalu na nekoliko godina. Jedan od njih je i dalje u klubu. Video sam ga na jednoj utakmici na klupi Vojvodine.
        Po toj logici Zvezda i Partizan nisu nameštali jer im niko iz rukovodstva nije osuđen zbog toga i nikome nije zabranjen rad u fudbalu.

        I daj mi imena tih osuđenih ljudi.

        Comment


        • Nigde nisam rekao da Zvezda i Partizan nisu nameštali tako da nema potrebe za podmetanjem. Napisao sam samo da su ljudi iz Vojvodine osuđeni za nameštanje i sada dodajem da su i neke sudije tada osuđene.

          Izguglaj...Gledam utakmicu.
          This is the beginning of your day
          Life is more intricate than it seems
          Always be yourself along the way
          Living through the spirit of your dreams

          https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

          Comment


          • Nameštaju i jedni i drugi i treći, ali samo se kažnjavaju treći, što znači da prvi i drugi imaju tu privilegiju da to rade bez straha od kazne, što znači da to mugu da rade mnogo agresivnije i više od trećih, ovo sve pričam pod uslovom da su funcioneri Vojvodine kažnjeni zbog nameštanja.

            Nisam ništa izguglao na tu temu tako da bih ti bio zahvalan ako bi mi postavio neki link kad budeš imao vremena i kako to da FK Vojvodina nije kažnjena zbog toga nekim oduzimanjem bodova ili prebacivanjem u niži rang? To je obično kazna kod takvih prekršaja.

            Edit: našao sam, obustavljen postupak, to bilo još 2007.

            http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Hro...a-Mladost.html

            Ako je to najveći greh FK Vojvodina onda ne znam šta bih komentarisao. Šta su sve ovi drugi radili u poslednjih 10 godina ne smem ni da zamislim.
            Last edited by goku; 22-09-17, 20:09.

            Comment


            • Vidi znam priču jer sam je slušao od jednog našeg pomoćnog sudije koji je bio internacionalac u to vreme i koji je to pričao pred nas nekoliko. Inače je prijatelj mog oca. Da li je bilo na netu i da li je ovo jedini link ne znam. Takođe ne znam da li su osuđeni zbog ovog slučaja ali se sećam da se pisalo i o tome. Čabrić je kažnjen sa dve godine van sporta i njega sam video skoro na klupi Vojvodine. On je iz Starih Banovaca. Sudija Kovačić koji se pominje u ovom tekstu je iz Novih Banovaca a verovatno mu je prebivališe u lk Zemun pa zato tako piše. Dosta ljudi koji žive u Banovcima i Pazovi imaju prebivalište u beogradskim opštinama zbog socijalnog osiguranja. Znam da se njih dvojica odlično poznaju jer sam ih često viđao zajedno, par puta na stadionu fk Dunav. Kovačić je, koliko znam, prestao da sudi nakon toga. Ovaj slučaj nameštanja je ono što je dokazano i javno prezentovano. Uporedo se vodila istraga o još nekoliko slučajeva ali nije bilo materijalnih dokaza. U svakom od tih slučajeva je figuriralo ime Čabrića. Kao i sve u našem sudstvu i državi rešeno je ispod tepiha.

              Opet kažem, nisam ni pominjao niti ulazio u to šta su drugi klubovi radili, pisao o onom što je radila Vojvodina, a verujem da će tako biti i ove sezone.

              Evo tekst o Čabriću, verujem da si ga čitao

              Pored „intelektualnog“ dela, u upravi uvek ima mesta i za ogoljenu snagu, u slučajevima kada svoju poziciju treba braniti silom i pretnjama, kao na primer u nedelju pred sportskim centrom. Za te stvari zadužen je Milan Čabrić Čabra, koji je svoju sirovost dokazao nebrojeno puta, a poslednji upravo nakon odigranog finala kupa, kada je na svoj način interpretirao stihove pesme „šampanj ćemo otvoriti“. I njega prate priče da se uredno „očeše“ o svaku premiju koju zarade fudbaleri, s tim što on to radi sasvim legalno, kroz svoj ugovor o radu. Ostaje pitanje kako se ovaj individualac uopšte obreo u Voši, jer detaljnom pretragom njegovog imena na internetu iskaču svega tri stvari: hapšenje zbog učešća u aferi „Pečenje“ (LINK), pretnje navijačima Vojvodine na istočnoj tribini i knjiga „Kako da postanem jak“. Dok za prva dva slučaja nema spora da se radi o dotičnom, treći je teško proveriti, ali nekako „miriše“ na mentalni sklop trenutnog direktora stadiona i sportskog centra. Biografija za ponos, ali u zatvorskim krugovima.
              Last edited by Knipex; 22-09-17, 22:41.
              This is the beginning of your day
              Life is more intricate than it seems
              Always be yourself along the way
              Living through the spirit of your dreams

              https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

              Comment


              • Ne kažem ja da je Vojvodina čista sto posto, nije niko, ali u poređenju sa dva najveća kluba svi su male mace.

                Vošin koeficijent u Evropi veći od Zvezde, pobeđivali Zvezdu u većini utakmica u poslednjih 4-5 godina, ako izuzmemo prošlu, a uvek 30 bodova iza.

                Voša ako prodaje mečeva to je zato što ne mogu zatvoriti ili kupiti koliko mogu ova dva kluba, nemaju pomoć države da ne vraćaju kredite. Ne opravdavam, ali razumem zašto to rade.

                Što mislim za Zvezdu mislim i za Partizan, ne razdvajam ih ni u čemu. Ljudi koji ih vode su nemoralni, samo je razlika u tome ko je sposobniji da više mešetari.

                Nemam ja ništa protiv klubova, klub je fikcija, ime, grb, ni protiv igrača i običnih navijača, ali imam protiv ljudi koji ih vode.

                Comment


                • Hmm, a sad se vrati na prvu repliku na moj post gde sam napisao da Vojvodina prodaje bodove u drugom delu sezone a ti da je to urbana legenda pa pogledaj svoj zadnji post.

                  Voša ako prodaje mečeva to je zato što ne mogu zatvoriti ili kupiti koliko mogu ova dva kluba, nemaju pomoć države da ne vraćaju kredite. Ne opravdavam, ali razumem zašto to rade.
                  Stalno se vraćaš na poređenje sa Zvezdom i Partizanom kao argument iako ja uopšte nisam pisao o nijednom od ta dva kluba.
                  This is the beginning of your day
                  Life is more intricate than it seems
                  Always be yourself along the way
                  Living through the spirit of your dreams

                  https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                  Comment


                  • На целом свету само Црвена звезда оооо..

                    Comment


                    • Partizan da gol na silu kao i uvek. Prebiju pola igrača i uguraju loptu u gol. Mažić neznalica gleda sve mirno. Samo udrite.

                      Comment


                      • Evo kreće i guranje i ciganisanje. Nas su cigani mogli da nazovu samo zbog brojnosti, inače po karakteru prednjače igrači jednog drugog kluba koji uvek uleću i prave frku i pičkaraju u svim sportovima.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Evo kreće i guranje i ciganisanje. Nas su cigani mogli da nazovu samo zbog brojnosti, inače po karakteru prednjače igrači jednog drugog kluba koji uvek uleću i prave frku i pičkaraju u svim sportovima.
                          ??? Šta i ko pravi pičvajz?
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Ulazio kad mu se nisu sklonili gde je trebalo. Smejurija od kluba. A ti Goku uvek mračiš o Zvezdi sem kad Zvezda napravi rezultat onda dodješ i preporučuješ Realovu formaciju. Totalno površan.

                            Kako Vojvodina izgubi od Vaduza kući i ispadne, primivši treći gol u 96 minutu? Jebena je stvar kad si rodjen u Nikšiću i kad dodješ u Novi Sad da studiraš poljoprivredni... Osudjen si na uspeh. Vojvodina je namestila najviše utakmica. Partizan najviše zatvorio, pa Zvezda, a Vojvodina najviše namestila. Razlika je što su iza Partizana bile sudije, iza Zvezde tek ponekad poslednje 3 godine, a iza Voše Bata i Voša je gubila neočekivano i dobijala neočekivano, dakle nije zatvarala nego prodavala.


                            Pa nisu samo klubovi zbog sudija "zli" ili "manje zli", oni su to i zbog svog uticaja u medijima, drzavnoj kasi, mocnicima u upravama i slicno. U ovde vazi da sto je klub veci, to je po pravilu i "vece zlo".
                            Ovde se menjaju teze, a najomiljenija je da kada se napadne neki klub, to kao da si napao sve navijace. Opustite se ljudi, niko vas nije napao, ne ucestvujete vi u politici, finansijama i malverzacijama tih klubova, pa ni u uspesima. Navijaci su tu da odaberu svoje i da ih bodre, raduju se uspesima i tuguju zbog neuspeha i to je manje vise to.

                            Glupost je uopste pominjati PL ili uporedjivati 1 Liverpul, 1 Arsenal ili Totenhem sa privescima klubova sa brda. Jedni su finansijski i marketinski giganti koji ucestvuju u fer nadmetanju i bore se da sastave sto bolje timove, da bi ostvarivali sto bolje rezultate. Drugi su tu da bi popunili prvenstvo i drpili pare odnekud. Sigurno ih ne zanima neki rezultat. Jer, ko normalan moze da vodi ove nase klubove, ako se ni za sta ne bori i ako ni za koga ne igra? Za sta igraju klubovi sirom Srbije ako nikoga to ne interesuje, a perspektiva im je da budu bolji samo od ostatka superligaskih olupina?
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Razlika je što su iza Partizana bile sudije, iza Zvezde tek ponekad poslednje 3 godine
                              Kakav si ti kralj. Kralj!

                              Comment


                              • Originally posted by kendrik View Post
                                Kakav si ti kralj. Kralj!
                                Čekaj šta sam slagao? Da nije Zvezda zatvarala u Lukićevo vreme?

                                Zvezda je prošle godine uz sramotnu igru držala prvo mesto i bila gurana, a ja nemam ništa protiv toga, sama je izgubila titulu zbog nesposobnosti Grofa. I to mi je drago kad vidim da sad igramo LE i da ćemo ove sezone peške uzeti.

                                Partizan se gurao do 2014. to je svima jasno, samo što ni sad nisu izgubili uticaj i u slabijim utakmicama ih poguraju sudije, kao i Zvezdu. Veliki vodja je došao na ideju guraj i jedne i druge pa ko uzme. Iako je prvobitno bilo planirano da Zvezda zaredja titule. I opet je to plan, samo se glumi nepristrasno ulaženje u oba kluba na čelu sa Kokezom spasiocem fudbala koji će odvesti reprezentaciju na SP.

                                Oba tima igraju LE, vodja uspeo.

                                Činjenica je samo da je Partizan zatvorio mnogo više utakmica poslednjih 25 god nego Zvezda i da je to sramota za državu Srbiju, jedna od većih.

                                Comment

                                Working...
                                X