Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel samo arena raspala prenosi derbi danas?

    Comment


    • Bravo Grofe, dođi da ti bacim bananu debilu.

      Comment


      • Leo majstore!

        Everton je zalutao na ove livade.

        Last edited by Bogi; 17-09-16, 19:37.

        Comment


        • Nikolica mnogo jebe narav, inace bi vec imao angazman u stranoj ligi.Lik je previse dobar za nasu ligu.Takticki je nadmudrio Grofa, zasluzena pobeda Partizana samo je taj gol morao doci ranije.Da je neko drugi sedeo na klupi Partizana, ovo bi bio X ili pobeda Zvezde.

          Comment


          • Ovo je nivo fudbala 4 skotske lige, kao kad se krljaju East Stirling i Berwick, gasi bre fudbal i u pm.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Volim ovakve večeri kada sam sebe podsjetim zašto ne gledam niti me i najmanje zaboli za domaći fudbal. Još uvijek me peku oči od ovog večeras, ne pomaže ni umivanje, ne znam kako da opišem tih 90 minuta svega osim fudbala.

              Comment


              • Gde je i sta radi Stevan Mojsilovic?

                Covek koji je Nikolica nazvao celavim prepotenkom.

                Comment


                • Nikolicu legendo!!!

                  Comment


                  • Koja prevara je ovaj Grof majko mila.
                    Prevara je i Nikolić ali je za Tomića Murinjo.

                    Comment


                    • Sef ne voli pickice i devojcice - part 3.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Casiraghi View Post
                        Sef ne voli pickice i devojcice - part 3.





                        Comment


                        • Odavno nisam bio ovoliko, da kazem ravnodusan, prema derbiju. Svakako bi mi bilo draze da je Zvezda pobedila, ali ova danas igra prikazana u reziji Miodraga Bozovica je nesto nezapamceno.
                          Secam se Ace Kristica, Prosineckog, Saleta Jankovica, Kosanovica, Dostanica, Pizona i svih tih polutrenera, ali da ne stvoris NIJEDNU POLUSANSU, kamoli sansu, do njihovog gola je neverovatno.

                          Da se ne ostavim na Zvezdi, Partizan je takodje ocajan, samo Marko Nikolic zna nesto za razliku od ove nase trenerske prevare. Ali da nastavim, srpski fudbal je totalno unisten, stadioni u katastrofalnom stanju, rad s mladjim kategorijama ocajan, Zvezdini uslovi neverovatno losi, Partizan ima taj Teleoptik, a onda da ne pricam o drugim klubovima koji od drzave ne dobijaju nikakvu pomoc, nemaju osnovne uslove za trening i rad, gde se po celoj ligi vrte jedni isti treneri kojima je najveci uspeh neko peto mesto u JSL.

                          Super je sada sto Zvezda ima +6, sto cemo verovatno uzeti titulu na kraju, sto ce Grof baciti par fora na konferenciji pa ce ispasti "kraljina", a to sto od 4 iole ozbiljna meca, tebe Valeta unisti na Marakani s 3-4 stopostotnih sansi, sto te Ludogorec izbaci jer tvoji igraci ne mogu da disu posle 70. minuta, sto Sasuolo moze u Italiji 10 golova da ti da, i onda te nikad losiji Partizan dobije, a da ne stvoris nijednu sansu, to nema veze. Takodje covek prica o nekom kontinuitetu, a onda dovede strance koje veze nemaju za po 300k godisnje, a od mladih pruzi sansu Risticu, i to na levom beku, a decko igra prednjeg veznog.

                          Dok se radikalno ne promene neke stvari, od temelja skroz, nama nece biti bolje. Ovako se samo nastavlja propast srpskog fudbala, i zaista ne vidim vise svrhu gledanja istog.
                          Last edited by Победа; 17-09-16, 23:01.

                          Comment


                          • Prijatelji, nemojte da se ljutite, ali zajebite me sa tim pomodarstvom, "srpski fudbal uništen". Takmiče se po portalima koga više boli k za derbi.
                            Tako se isto takmiče pred izbore sa šaljivim komentarima, šaljivim u pokušaju, pa se posle hvatate za glave. Da je vas 500 000 koji svakodnevno omalovažavate krenulo da DELA, izašlo na ulice na miran protest, da li protiv fudbala ili protiv vlasti(ne može fudbal biti dobar kad se država raspada)sad bi se drugačija pesma pevala.

                            Aj ostavite nama koji gledamo očajan fudbal da i dalje gledamo, a vi pustite Everton na SK i uživajte.

                            Kakvo pomodarstvo u Srba...aj se poseremo po svemu i ne uradimo ništa. Takmičenje u proseravanju pred izbore i pred derbi, mrtva trka.

                            Zasluženo Partizan, Grof je idiot tipičan. I sa štoperoma i sa dva zadnja vezna.

                            Ristić je odigrao jedini ok. Ostali, očajno. I mali golman nije loš. Partizan Đurđević, i Alen kad je ušao, bolji za klasu od malog Azara u pokušaju.

                            Comment


                            • Prijatelji, nemojte da se ljutite, ali zajebite me sa tim pomodarstvom, "srpski fudbal uništen". Takmiče se po portalima koga više boli k za derbi.
                              Tako se isto takmiče pred izbore sa šaljivim komentarima, šaljivim u pokušaju, pa se posle hvatate za glave. Da je vas 500 000 koji svakodnevno omalovažavate krenulo da DELA, izašlo na ulice na miran protest, da li protiv fudbala ili protiv vlasti(ne može fudbal biti dobar kad se država raspada)sad bi se drugačija pesma pevala.

                              Aj ostavite nama koji gledamo očajan fudbal da i dalje gledamo, a vi pustite Everton na SK i uživajte.

                              Kakvo pomodarstvo u Srba...aj se poseremo po svemu i ne uradimo ništa. Takmičenje u proseravanju pred izbore i pred derbi, mrtva trka.

                              Zasluženo Partizan, Grof je idiot tipičan. I sa štoperoma i sa dva zadnja vezna.

                              Ristić je odigrao jedini ok. Ostali, očajno. I mali golman nije loš. Partizan Đurđević, i Alen kad je ušao, bolji za klasu od malog Azara u pokušaju.

                              Comment


                              • Ne znam stvarno i kakvom pomodarstvu ti pises kada su ispred tebe sve same cinjenice.

                                Veliki problem nas Srba je sto sranje koje nas okruzuje uvek uvijamo u ukrasni papir kako bi lagali sami sebe da nam dobro ide.

                                Ne doticem se politike gotovo nikada niti je nesto posebno pratim ali lako je shvatiti da smo mi banana drzava. Ne moze se sedeti na tri stolice jer nemamo toliku guzicu niti neke politicke kapacitete.

                                Svi oni koji vam prosipaju jeftinu propagandu Gebelsovim metodama a vi tu istu gutate kao keks i mleko pred spavanje ste generalno gledano debelo zaostali i uopste mi vas nije zao.

                                - Srbija nije centar Balkana
                                - Srbija nije nebeski narod
                                - Srbija je nebitna kako Amerima, Rusima tako i ostatku Evrope
                                - Kosovo nije i nece biti nase ako zelimo u tu laznu tvorevinu zvanu EU. A Ruse bole tuki iskreno i za nas i za to parce zemlje.
                                - Nisu nam koreni sa Kosova nego sa Severnih Karpata.

                                Ne volim politiku ali ovo su neke cinjenice. Kao sto su i cinjenice da nam je fudbal na najnizim granama otkad ja znam za sebe.

                                Fudbalska infrastruktura ne postoji.
                                Organizacija kako na makro tako i na mikro to jest lokalnom nivou ne postoji.
                                Nize lige se odavno igraju za gajbu piva posle tekme i rostilj u nekoj of seoskih kafana.
                                Novca nema ni za opremu a kamoli za plate igracima.

                                Semi pro level fudbala u Srbiji ne postoji. Postoji samo prva liga koja na celu ima osvedocene mafijase i sluge menadzera. Profit je jedini cilj ali bez ikakve drustvene odgovornosti po nas kao naciju.

                                Klinci se prodaju kao komad namestaja najboljem ponudjacu sto znaci da klubovi jalo retko zarade jer menadzeri uzimaju nenormalno velike sume novca.

                                Na celu nasa dva najveca kluba su kriminalci, jedan je bio na poternici a drugi finansijski mag sposoban da iz kluba izvuce i poslednji dinar uopste ne sumnjam u to.

                                I za kraj, iako bih mogao jos dosta toga napisati, Posle Toleta opet Tole.
                                Najzesci su oni koji se loze da je Kokeza svetlo na kraju tunela, nista bolje nece biti samo ce sada Zvezda dominirati iz poznatih razloga.

                                Tuga, cemer i jad eto to je Srpski fudbal ukratko a vama koji se lozite da Zvezda kida u ligi protiv Radnika iz Donje Posavice a konobari sa Malte nas posprdaju, sta da kazem sem, uzivajte.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X