Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • То нису навијачи, то су криминалци. Изгасирани клинци, жељни доказивања. Пола њих нема средњу школу и цео дан дува вутру и лепак. Идите бре учите школу, јурите девојке, радите нешто друштвено корисно умешто што палите бакље коњи једни глупи малоумни. треба затворити југ до даљњег.

    Comment




    • Eeeeee,uh kad se samo sjetim ovoga,kako je ovo boljelo..Eh ta nepravda,koliko je samo bilo na nasu stetu...Ovo je najveca kradja ikad zabiljezena..


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment





      • Pogledajmo ...odje je sve jasno ..Nema penala bre!


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Da ispravim moj prethodni post, a u vezi odigravanja utakmica u play-offu i play-outu.
          Izgleda da kada bi Partizan ostao na 6.mestu igrao bi na Marakani.
          Sećam se kada je počeo ovaj besmislen sistem takmičenja,
          gde ti zapravo kažnjavaš bolje timove prepolovljavajući im bodove, a sve pod krinkom zanimljivije završnice.
          Bilo je reči, kad je već tako da će se prepolovljavati bodovi, onda će bar prvoplasirani igrati kao domaćim protiv
          timova koji zauzmu 2. 3. 4. i 5. mesto a gostovaće 6. 7. i 8.
          Što bi i bilo donekle smisleno, da ga eto kako tako nagradiš za prvo mesto.
          Igraće 4 od 7 utakmica kući i to protiv bolje plasiranih ekipa.

          Međutim čini se da ovako izgleda raspored posle regularnog dela prvenstva.

          Last edited by Jaqen Hghar; 28-02-16, 12:45.

          Comment


          • Znači timovi se sastaju jednom u play-of i play out fazi? Ko me je ovo uopšte palo na pamet...
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Možda ovakav sistem takmičenja ima smisla u nekim drugim ligama.
              Ovde i nema.
              Koliko mi dajemo timova za UEFA takmičenja.
              Ova sezona možda ima neku draž samo iz razloga što je Partizan ovoliko zaostao za Zvezdom,
              u smislu nekakve borbe za UEFA mesto.
              Mada kako god da završi, Partizan ima Kup kao priliku da izvadi sezonu.

              Najveća besmislica je prepolovljavanje bodova posle 30. kola.
              To je ruganje takmičenju.
              Zvezda je u ludoj sreći što beži drugom 7-8 utakmica razlike,
              pa je to ove sezone neće koštati titule.

              Comment


              • Al' kad god se desi nesto u derbiju oni izvade ofsajd Milijasa. A golovi Ilieva i Bogunovica stoje u fioci kao sto ce i ovaj Necin od juce. Pritom se taj sudija povukao istog momenta iz fudbala.

                Ovo Necino nije penal a Kaduov se isto i dalje pominje.

                Kako je vama RSB-ovcima dobro. Uzmete isto sto i Iliev i boli vas patka.

                Brajku i ostalima koji misle svojom glavom svaka cast.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by rope View Post
                  Kako je napisao Duci Kovacevic u svojoj drami

                  U redu je pogresiti jednom ili dva puta ali da napravis 100 gresaka pa da ides iz greske u gresku pa se jos vadis gorim odlukama pa to je vec u najmanju ruku za suzpenziju.
                  Krivicni postupak treba da se uvede kao primer da ne smemo da okrecemo glavu od lopovluka .
                  Zašto ti misliš da je nekome potrebno da namesti meč a ima 2x najmanje bolju ekipu i pored toga 29 bodova prednosti ?

                  A vođenje krivičnog potuspka je tolika glupost u konkretnom slučaju da nemam reči, još kada se uzme da je istu napisao jedan korisnik foruma koji za sebe kaže da je docent u ustanovi koju u ovoj državi nazivaju fakultetom, onda svakao da ta izjavljena glupost dodatno dobija na težini u smislu da je je čini još većom.


                  Da krenem od 98. godine pa ovamo ne može da omane po 10 ovakvih situacija na obe strane. Ja kapiram da se lomilo prvenstvo pa da se ovako nešto desi i odmah pripiše neregularnosti, ali pod ovakvim okolnostima da sve sval na "sistem", plus je to napisao korisnik koji je od samog sistema profitirao u smislu da je docent na fakutetu.

                  Tačno ovaj as iz Koreje treba da testira ovu hidrogensu bombu na nama, ne vredi, sami sebe mrzimo, najgora smo vrsta.

                  Comment


                  • Originally posted by Casiraghi View Post
                    Al' kad god se desi nesto u derbiju oni izvade ofsajd Milijasa. A golovi Ilieva i Bogunovica stoje u fioci kao sto ce i ovaj Necin od juce. Pritom se taj sudija povukao istog momenta iz fudbala.
                    .
                    Ma gresaka uvek ima, i uvek ce biti. Ovo je realno najnebitniji derbi ikada, i ako je derbi. Dobili smo Vas, ali totalno nebitno, zbog bodava i svega. Glupa rasprava se dize kao i uvek...
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by Duka View Post



                      Pogledajmo ...odje je sve jasno ..Nema penala bre!
                      Duka, baš nemaš srca.
                      O čemu će sada da pričaju?

                      Dobro je ovo prošlo. Mogla je odbrambenom i noga da strada.

                      Mali Mihajlović bi ove godine mogao DiCaprio-a opet da ostavi bez Oskara
                      Last edited by forum1nick; 28-02-16, 16:59.

                      Comment


                      • Svaki derbi postane destruktivan po forum, jave se likovi kojih nema 100 godina i tema ode u onu stvar.

                        Pola sekunde i bio bi cist penal, danasnji igraci se previse plase kontakta ko da je svako prozivljavao povrede ko Derik Rouz.

                        Comment


                        • Originally posted by Duka View Post



                          Pogledajmo ...odje je sve jasno ..Nema penala bre!
                          Ja sam tek sada ovo izvalio, ladno se bacio u Petkovića, tj. skočio je pre samog kontakta.

                          Comment




                          • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                            Comment


                            • Ono sto sam primetio, a verovatno i bilo ko ko prati ostale klubove kako su Vosa i Jagodina oslabili i tu ne mislim na igracki kadar iako je povezano sa time.Vosa se generalno zbog Bate podigla na nivo na kojem se trenutno nalazi, pre Bate nisu znali ni da dobace do Evrope, a od tada uz par godina su bili konstantno u vrhu.Kada imas politicku podrsku kao Jagodina znas da ce to biti kratkog daha, cim je oslabio Palmin uticaj oni su donji.Tesko mi je da zamislim da ce Vosa da izbori Evropu naredne sezone, deluje mi da jedno od preostala dva mesta uzima Cuka, a drugo ili Borac ili Radnicki.Drugi mi ne deluju da to mogu, ali videcemo jos posto se kroz par kola bodovi prepolovljuju.Jeste da ima jos sest kola, ali mi je prvih sest ekipa sigurno za plejof.Vozdovac, Javor, Mladost i Radnik ce da odluce ko ce biti preostala dva ucesnika.Ovaj sistem je nefer najvise prema ekipama sa vrha kojima ce sedma i osma ekipa da disu za vratom i time ih kaznjavaju za sav njihov trud koje su ostvarile do sada i tako Borac koji je sada drugi moze da zavrsi na osmom mestu.

                              Comment


                              • Zamalo da zaboravim, čudo nijedan od moralista, a hvala Bogu ima ih dosta na ovom forumu, nije došao ovde da napiše da je Partizan da gol sada u Kupu, Radničkom iz Niša, iz ofsajda od najmanje tri metra ?

                                Comment

                                Working...
                                X