Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel neko od vas ima osećaj kao da je u pitanju neka prijateljska utakmica ? Nerealno mi je da odbrana Zvezde deluje ovako očajno.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Kad mi ovakvoj Zvezdinoj odbrani ne mozemo dati gol, jasno je koliko je sati i kod nama

      Comment


      • Partizan je morao vec da vodi 3-0, zvezda nikad gora u zadnjih 20 godina.
        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

        Comment


        • Kakvi debili na juga, taman uhvatimo zalet oni prakticno naprave tajm aut bakljadom...

          Comment


          • 883947666553bd61349cb7690196912_640x430.jpg
            Coki zavodi red
            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

            Comment


            • Dobro je, evo malo neke uzbudljivosti

              Comment


              • Sta je sa fudbalom
                sigpic

                Comment


                • Sto se bre Babovic (a i ostali raduju)? Sta je koji kurac sa ovim igracima?

                  Comment


                  • Jos jedan ocajan derbi po fudbalu a obelezen onim pocetnim scenama nekih tuca ,baklji itd..
                    GIFSoup

                    Comment


                    • ''Praznik fudbala''...
                      Čestitke igračima Partizana na čistom putu ka novoj tituli.

                      Comment


                      • O Boze kako losa utakmica, samo nabijaju loptu sa jedne na drugu stranu ne znam na koga me to podsjeca, nije mi samo jasno da ima bolesnika koji se loze na ovakav fudbal, stvarno moras imati neki hendikep da bi ti ovo bilo zanimljivo iz nedjeljeu nedjelju
                        Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                        Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Sto se bre Babovic (a i ostali raduju)? Sta je koji kurac sa ovim igracima?
                          Sa jedne strane dobro, raduju se tituli ali sa druge strane treba da ih je sramota da ovakvoj Zvezdi nisu mogli da daju jedan go ..

                          Ljubašine, čestitiam na tituli

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                            Sa jedne strane dobro, raduju se tituli ali sa druge strane treba da ih je sramota da ovakvoj Zvezdi nisu mogli da daju jedan go
                            А обучен?



                            Али како га је матори лепо вратио на фабричка подешавања. Стварно онако културно, господски.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Sve mogu da razumem ali da ruse svoj stadion , nista dobrog nisu doneli zvezdi sve ce ona to na kraju da plati ali ko da njih i interesuje klub.
                              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X