Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Comment


    • Javor i Sloboda ispali, Rad u baražu protiv Borca iz Čačka.

      A u PLS Sindjelić preokreće protiv Smedereva u 2. pol. sa 1:3 na 4:3. Indjija u poslednjem minutu daje gol Timoku i Timok ispada! Timok inače i u prošlom kolu primio gol u poslednjem minutu i izgubio 2 boda.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Zar nije Rad ispao,a Javor igra u barazu?

        p.s. Sta se tacno gleda, gol razlika, medjusobno ili nesto trece?
        Last edited by z0La; 28-05-14, 18:13.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Medjusobni, i tu je Rad 2 puta bio bolji od Javora...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by Il Capitano View Post
            Javor i Sloboda ispali, Rad u baražu protiv Borca iz Čačka.

            A u PLS Sindjelić preokreće protiv Smedereva u 2. pol. sa 1:3 na 4:3. Indjija u poslednjem minutu daje gol Timoku i Timok ispada! Timok inače i u prošlom kolu primio gol u poslednjem minutu i izgubio 2 boda.
            Borac u super ligu direktno,nema baraza ! Prosli smo zahvljujuci Mladosti,fala im
            sigpic

            Comment


            • Kakva je sprdnja ova nas liga....sva sreca nisam je ni pratio,ali ovo je komedija...

              Za jedno 3-4 godine...od 16 klubova, 12 ce da bude iz BG-a....
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • ovo je jos dobro secam se 2006 kad je bilo 6 ili 7 timova iz bg od mogucih 12
                tramvaj liga
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Zvezda je prvak Srbije, i sigurno će se sad osetiti napredak u našem društvu i očekuje nas ekonomski prosperitet. Ali on neće biti upotpunjen dok se Dinamo Vranje ne vrati tamo gde mu je mesto, u drugoj ligi.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Originally posted by Mladen View Post
                    Zvezda je prvak Srbije, i sigurno će se sad osetiti napredak u našem društvu i očekuje nas ekonomski prosperitet. Ali on neće biti upotpunjen dok se Dinamo Vranje ne vrati tamo gde mu je mesto, u drugoj ligi.
                    Ulazi i Kolubara u drugu ligu.

                    Comment


                    • Dinamo ne ulazi. Ne daje Vučić jer je SPS i dalje ovde glavni. Ali doći će i naše vreme.
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Najveći grad u SLI Leskovac poslednji na tabeli, a neko selo tamo prvak.

                        Dinamo bogami muku muči u Niškoj zoni. Čuo sam za ovaj Radan da su u prethodnom kolu dali gol u 115. minutu a da je sudija poništio gol protivnika u 95. minutu. I naravno isključenje igrača gostiju je nus pojava...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Lebane brate... U Dinamu nakon ispadanja iz Telekom lige vlada haos, i "najiskusniji" igrači su likovi sa kojima sam ja trenirao fudbal pre 10ak godina. Treba nama kao gradu jedan dobar klub, jer je Dinamo uvek imao pune tribine kada se klub takmičio u Telekom Ligi, a broj od 3000-4000 po utakmici nije mala stvar.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Originally posted by cleoo View Post
                            ovo je jos dobro secam se 2006 kad je bilo 6 ili 7 timova iz bg od mogucih 12
                            tramvaj liga
                            Samo polako Tu je Vozdovac, tu je stari OFK sa Zvezdanom, itd itd...Imam neki osećaj da partizan neće videti titule narednih par godina.
                            Tole odlazi. Prišivaj tu treću zvezdicu odmah

                            Comment


                            • Smisao moje recenice da je 2006 bila tramvaj liga jer si na 70% gostovanja mogao ici tramvajom ili cak peske prosetas se malo po bg
                              vi tu trecu zvezdicu prisivate od 2007 pa tako mozete samo da se nadete ajde da ne budem grub stavice te vi trecu zvezdicu na grb za jedno 10-15 godina
                              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                              Comment


                              • Originally posted by Mladen View Post
                                Lebane brate... U Dinamu nakon ispadanja iz Telekom lige vlada haos, i "najiskusniji" igrači su likovi sa kojima sam ja trenirao fudbal pre 10ak godina. Treba nama kao gradu jedan dobar klub, jer je Dinamo uvek imao pune tribine kada se klub takmičio u Telekom Ligi, a broj od 3000-4000 po utakmici nije mala stvar.
                                Bilo bi extra da Vranje ima superligaša a ne samo max da bude 2. rang.

                                Samo moravički okrug i Užice, rotiraju se svake godine u Superligi...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X