Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahaha, uh, u pravu si Johnny, bolje bi se živelo KERS nikoga ne zajebava KERS čeka titulu
    Ima li koje šanse da ovaj Donji Srem leti iz lige? Ko još njih gleda? Zvezda igra sa 12. , 13. , 14. na tabeli, izgleda da će birati između druge lige i gašenja ako nam okinu koji bod
    A Koroman pre x godina šutao isto kao ova dvojica na derbiju, i onaj vaš golman, grk neki valjda, na isti način se proslavio čovek.
    E, sada videh tvoj post Nash, čist penal, oštećen Partizan. I šta ćemo sad? Trebao je znači Partizan da da još jedan gol, ali nije. Nije ni Stivi trebao da se oklizne...
    Last edited by Cassius Clay; 28-04-14, 12:16.

    Comment


    • Originally posted by KERSDRS View Post
      E, sada videh tvoj post Nash, čist penal, oštećen Partizan. I šta ćemo sad? Trebao je znači Partizan da da još jedan gol, ali nije. Nije ni Stivi trebao da se oklizne...
      Nista, dobili smo i bez tog penala kao i uvek sto dobijemo derbi odluke i sto cemo dobiti ako na klupi bude neko ko ima zrno muda. Mada je ovde sve odluceno odavno al' ajde.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by KERSDRS View Post
        Gledao sam klipove sa zadnjih 20 derbija, bar 10 puta smo imali penale, i najčistija 2 su sa poslednjeg derbija. Imali smo nekih komedija penala, inače u međusobnim susretima sve je bilo relativno OK do 2008, onda se iz neobjašnjivog razloga počeo gurati Partizan. Vraća se sve na pravi put hvala Bogu, ova titula sad mora da se uzme. Ne mogu da zamislim koji će smak sveta biti ako ne uzmemo, ne dao Bog nikome da nas sjebe.
        Nije mi samo jasno zasto ne mozes da budes objektivan.
        Pa ko je gurao Klea, Racu, Jojica, Moreiru da daju onakve golove, obicno u poslednjim minutima?

        Sve je ok, osvajate titulu ove godine. Sami smo krivi sto ne mozemo da pobedimo 10 klinaca iz Vojvodine na nasem stadionu.
        Samo nemoj da prodajes pricu kako je Partizan sve ove godine guran, a sada je sve u redu i Zvezda se vraca na staze stare slave...

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          http://www.youtube.com/watch?v=tKr0i7-Gntc 1:16:50. Da li je u 16 ne znam ali i slobodni na 16 je za Drincica penal, dodje mu na isto.
          Ma daj nemoj da me zajebavaš, otresao ga kao slinu Savo, klasičan duel, gde će na planinu bez opreme ?

          Originally posted by KERSDRS View Post
          A Koroman pre x godina šutao isto kao ova dvojica na derbiju, i onaj vaš golman, grk neki valjda, na isti način se proslavio čovek.
          Asprogenis, to je onaj što je pričao javno u medijima da Partizan namešta utakmice, no eto sa druge strane ovde na forumu samo kada Zvezda uzme titulu to je na "guranje", na mišiće, na prevaru, kupuje Vučić već dve godine i tako te priče.

          Nemam nameru da izazivam neku polemiku ali praviti od jednih moralne čistunce a druge gurati na dno po tom pitanju je krajnje licemerno.

          Comment


          • Originally posted by KERSDRS
            Dobro Nash, igra se fudbal od 2008. godine. Ne znam koji je igrač Partizana pričao o utakmici posle Reala sa Zvezdom. 3:0 za Zvezdu je bilo u tunelu već. I to vam koreografija bila od tekme sa Realom hahahha. To je jednostavno bilo tako, izađete da izgubite, i kući. Tako je posle Stanojević lečio komplekse koje mu je Pjanović nabio, pa Nađ... Saša Ilić, legenda Partizana, što je molio na 112 derbiju ispred juga da se smire navijači, kada su ga ti isti zasuli čime su stigli, tek u novijoj eri ima pozitivan bilans protiv Zvezde.
            Da si ovo rekao za košarku pa da kaže čovek, tako je.

            Ljubo to se najmanje odnosilo na derbi. Nije niko kriv Đorđeviću što baci loptu Moreiri pred golom
            Jedno je sta je bilo, drugo je ono sto jeste. Cinjenica je da sada Zvezda moze da dobije derbi ili nekim autogolom, ili kao kod Granta gde mi promasimo sve a vi date dva gola iz dva suta. U svakom slucaju zavisi od nas. Vi od onih 4:1 na praznom stadionu nista odigrali niste u derbijima i to vam je bila poslednja iole pristojna ekipa. Niste mogli ni sa igracem vise na svom stadionu da dobijete derbi i odete na +7. Ja Zvezdi ne sporim i gomilu nizova bez poraza u derbiju jos u SFRJ, ni Bari, ni Tokio ali sadasnjost je drugacija. Mozda buducnost u koju verujemo bude ista onakva kao proslost.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Ma daj nemoj da me zajebavaš, otresao ga kao slinu Savo, klasičan duel, gde će na planinu bez opreme ?
              Lakat u facu klasican duel?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Lakat u facu klasican duel?
                Zagradio se, klasika, svaki fudbaler u pokušaju će da ti kaže da ovo nije penal. Stvarno mi smešno da polemišem o ovom startu, ja tripovao bilo nešto, šta sam prespavao, wtf !?

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Zagradio se, klasika, svaki fudbaler u pokušaju će da ti kaže da ovo nije penal. Stvarno mi smešno da polemišem o ovom startu, ja tripovao bilo nešto, šta sam prespavao, wtf !?
                  Zagradio se na pocetku, onda bez potrebe dize lakat. U svakoj normalnoj ligi ide faul za to. Al Pavicevicu se svakako vratilo. Iz njegovog glupog faula primljen 1. gol, zbog njegovog spavanja 2. gol.

                  Nebitno ionako, uvek ce se naci neki Pavicevic, Tutoric, Maksimovic kojem ce biti dozvoljeno da radi sta hoce a mi dobijamo derbi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Zagradio se na pocetku, onda bez potrebe dize lakat. U svakoj normalnoj ligi ide faul za to. Al Pavicevicu se svakako vratilo. Iz njegovog glupog faula primljen 1. gol, zbog njegovog spavanja 2. gol.

                    Nebitno ionako, uvek ce se naci neki Pavicevic, Tutoric, Maksimovic kojem ce biti dozvoljeno da radi sta hoce a mi dobijamo derbi.
                    Ako ti tako misliš. Btw. kada si nabrajo one derbi utakmice dobili smo vas na Marakani 2:0 jedan pod Robijem, pamtim ga po golu Luke Milunovića, povisio


                    pa ima i onaj u Kupu isto mislim 2:0.

                    Ne spori inače Brajko vama nijednu titulu, samo me nervira što vi sporite nama i one koje nismo osvojili, tj. koje smo po vašim pričama trebali da osvojimo, koje smo kupili i tako i stvarno mi se smučilo ta vaše izdrkavanje. Evo i ove godine 95% Grobara priča kako je titula nameštena, kupljenja itd. smejurija.

                    Comment


                    • Ja mislim da je Zvezda zasluzila titulu, a i nisam nesto stekao utisak da su grobari na forumu ovde u fazonu da je zvezda kupila titulu, al ko zna, slabo vas citam tako da moguce je da gresim.
                      Po meni stvar je jasna, zaredjali ste gomilu pobeda, dosta ubedljivo dobijali, mi smo imali prednost ali smo je ispustili dosta neubedljivim igrama, jbga imamo par duduka u ekipi a i povrede nas nisu bas zaobisle.
                      Isto tako mislim da je Partizan u poslednjih par tekmi nekoliko puta ostecen, ali nije to nista kolosalno, da smo igrali kako treba i kako dolikuje nasem renomeu te sudijske greske se ne bi osetile. Sta bi onda trebala gro ekipa iz PL da kaze na osnovu ovogodisnjeg sudjenja u Engleskoj?
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Pogledaj snimak te utakmice. Videces da je Partizan igrao fudbal a Zvezda davala golove. Realan rezultat 4:2 al to je fudbal. Moja poenta je bila da ne mozete da nas nadigrate i da dobijate ili takvu tekmu ili onakvim autogolom. Od tih 4:1 niste dobro odigrali derbi, samo 1. poluvreme 140. derbija koje je mozda i najbolje u skorije vreme gde su obe ekipe promasile po 4 sanse. Suve cinjenice.

                        Kad ste vi govorili da je Partizan sve kupio, isti taj Partizan je lagano resio svaki derbi odluke gde je svaki iole inteligentan covek odigrao na Partizan singl i uzeo pare. Sad kada vi imate najbolji niz u Evropi, opet Partizan dobija derbi bez vecih problema u sustini gde su sve sanse Zvezde ako im Voja ili Volkov daju loptu u noge. Vidimo cim nije zatvoreno i cim se raznorazni Lalatovici ne sklanjaju i ne pustaju 4,5 golova koliko je taj niz smesan a vi verujete u to. Drincic da skupi 10 likova na ulici odigrao bi X sa ovom ekipom Zvezde bez po muke.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Pogledaj snimak te utakmice. Videces da je Partizan igrao fudbal a Zvezda davala golove. Realan rezultat 4:2 al to je fudbal. Moja poenta je bila da ne mozete da nas nadigrate i da dobijate ili takvu tekmu ili onakvim autogolom. Od tih 4:1 niste dobro odigrali derbi, samo 1. poluvreme 140. derbija koje je mozda i najbolje u skorije vreme gde su obe ekipe promasile po 4 sanse. Suve cinjenice.

                          Kad ste vi govorili da je Partizan sve kupio, isti taj Partizan je lagano resio svaki derbi odluke gde je svaki iole inteligentan covek odigrao na Partizan singl i uzeo pare. Sad kada vi imate najbolji niz u Evropi, opet Partizan dobija derbi bez vecih problema u sustini gde su sve sanse Zvezde ako im Voja ili Volkov daju loptu u noge. Vidimo cim nije zatvoreno i cim se raznorazni Lalatovici ne sklanjaju i ne pustaju 4,5 golova koliko je taj niz smesan a vi verujete u to. Drincic da skupi 10 likova na ulici odigrao bi X sa ovom ekipom Zvezde bez po muke.
                          Pa to ti pričam kupila Zvezda titulu, nema uopšte jači tim.

                          Comment


                          • Ma daj da se ne lazemo, nije zvezda kupila titulu. Kako ce da kupi kada nema novca ni za sampone. Bolje je reci da je zvezda dobila titulu kako bi vecinskom srpskom narodu bilo lakše da prebrodi prestojece velike reforme

                            Comment


                            • Progovorio je. Svaka dalja diskusija je nepotrebna...

                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • To je onaj Lalatovic nash sto nas sa Vozdom u prvom delu sezone ?
                                Nash ti si objektivan skoro koliko i ja
                                Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
                                Last edited by Cassius Clay; 28-04-14, 13:53.

                                Comment

                                Working...
                                X