Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srpska posla u većini slučajeva rekao bih
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Kompenzacija za kompenzacijom, prvo Partizanu sudija nije svirao ocigledan penal za Partizan i nakon toga je usledilo izjednacenje.Druga situacija je da je Mrdja bio odgurnut i za to je trebao da dobije faul, naravno nista od toga nije bilo i Kojic donosi 3 boda crno-belima.Nakon svega vidjenog danas, zasluzena pobeda Partizana.Zvezda je imala inicijativu samo nakon primljenog gola, nakon sto su izjednacili samo su cuvali gol i bili su zadovoljni neresenim rezultatom.S druge strane sam razocaran, jer sam ocekivao peglanje na tribinama i neke izrezirane nerede, samo zbog toga sto su mediji nagovestavali da ce do toga doci me je privuklo da gledam derbi.Interesovle su me samo nefudbalske stvari i krivo mi je sto sam bio uskracen za to.Nijednom se nije desilo kod nas na vecitom da se mec prekine i registruje sluzbenim rezultatom zbog podivljalih navijaca, barem se ja toga ne secam.

      Ko je lagao Skuletica da je profesionalni fudbaler?Razlika izmedju nas par sa foruma kada uporedimo sa njim je minimalna, covek ima samo bolju fizicku spremu i nista vise od toga.Svaki put kad sam ga video sa loptom, skrenuo sam pogled sa ekrana jer se znalo da ce ubrzo da izgubi loptu.Sta tek reci kada on povede kontru?Retko iritantan fudbalercic koji se utripovao da je Ronaldo u srpskom fudbalu.

      Comment


      • Jel medjusobni susret odlucuje ako 2 tima budi imali isto bodova, ili gol razlika?
        sigpic

        Comment


        • Medjusobni susret.
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Kompenzacija za kompenzacijom, prvo Partizanu sudija nije svirao ocigledan penal za Partizan i nakon toga je usledilo izjednacenje.Druga situacija je da je Mrdja bio odgurnut i za to je trebao da dobije faul, naravno nista od toga nije bilo i Kojic donosi 3 boda crno-belima.Nakon svega vidjenog danas, zasluzena pobeda Partizana.Zvezda je imala inicijativu samo nakon primljenog gola, nakon sto su izjednacili samo su cuvali gol i bili su zadovoljni neresenim rezultatom.S druge strane sam razocaran, jer sam ocekivao peglanje na tribinama i neke izrezirane nerede, samo zbog toga sto su mediji nagovestavali da ce do toga doci me je privuklo da gledam derbi.Interesovle su me samo nefudbalske stvari i krivo mi je sto sam bio uskracen za to.Nijednom se nije desilo kod nas na vecitom da se mec prekine i registruje sluzbenim rezultatom zbog podivljalih navijaca, barem se ja toga ne secam.

            Ko je lagao Skuletica da je profesionalni fudbaler?Razlika izmedju nas par sa foruma kada uporedimo sa njim je minimalna, covek ima samo bolju fizicku spremu i nista vise od toga.Svaki put kad sam ga video sa loptom, skrenuo sam pogled sa ekrana jer se znalo da ce ubrzo da izgubi loptu.Sta tek reci kada on povede kontru?Retko iritantan fudbalercic koji se utripovao da je Ronaldo u srpskom fudbalu.
            Tebe, tebe cekam... Ne znam samo da li si shvatio koliki je pajser taj Marko Nikolic, ziheras stari. Juri bre -6 i jedno 60 minuta ne pridje sesnestercu, pobeda je pobeda nista o tome ne pricam ali nemoj da si mi slucajno njega hvalio prebicu te kad opet dodjes u Bg.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Sva tri puta u duelu sa Slavisom imao slabiji tim i dva puta pobedio.Doduse za jucerasnji ga je pogledala sreca kakvim je tokom isao mec, ali je moralo da mu se vrati za prosli mec sa Zvezdom kada je izgubio u poslednjim sekundama.

              Verovatno si slicno mislio i za Djukica kada je seo na klupi Partizana kojem je malo falilo u prvoj polusezoni da zavrsi iza Vojvodine.Da se ne lazemo Zvezda je jaca ekipa i kada izvrsimo komparaciju samo na 2-3 pozicije Partizan ima bolje igrace.Oba tima su se branila kada im je taj rezultat vise odgovarao i glavnu sansu su vrebali iz kontri sa tim da se naravno Zvezda vise pitala(mogli su da imaju inicijativu kad su pozeleli) i uspesno su zatvarali napade Partizana, sa tim da su tek na kraju krenuli da popustaju.Treba li da te podsetim da cist penal nije dosudjen za Partizan pri rezultatu 1:0?I kada je Partizan primio gol i bilo je jasno da ce da krene u napad ko bi bio najveca pretnja?Umorni Lazovic, Ninkovic ili Zivkovic?Lazovic mi je delovao da je jos povredjen, mada mozda se varam.Tek sa svezim igracima Partizan je postao opasan po gol Bajkovica.Nikolic cak i ako ostane, titulu sa Partizanom tesko da ce videti(jer skoro da nema sanse da osvoji za jednu polusezonu 39 bodova i vise), sto mi je u neku ruku krivo posto su kvazitreneri poput Rasovica, Vermezovica i Jokanovica osvajali titule drzavnog prvaka.

              Comment


              • Navedi mi jednu akciju partizana koja nije bila posle drincicevog prekida? Sem gola, nema ni jedna. Jeste falio Sasa ali Stojan je ovde omanuo takticki, hteo je pametno da odigra, a trebao je da zgazi partizan. Ali ne pobedjuje najbolji uvek.


                Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Sva tri puta u duelu sa Slavisom imao slabiji tim i dva puta pobedio.Doduse za jucerasnji ga je pogledala sreca kakvim je tokom isao mec, ali je moralo da mu se vrati za prosli mec sa Zvezdom kada je izgubio u poslednjim sekundama.

                  Verovatno si slicno mislio i za Djukica kada je seo na klupi Partizana kojem je malo falilo u prvoj polusezoni da zavrsi iza Vojvodine.Da se ne lazemo Zvezda je jaca ekipa i kada izvrsimo komparaciju samo na 2-3 pozicije Partizan ima bolje igrace.Oba tima su se branila kada im je taj rezultat vise odgovarao i glavnu sansu su vrebali iz kontri sa tim da se naravno Zvezda vise pitala(mogli su da imaju inicijativu kad su pozeleli) i uspesno su zatvarali napade Partizana, sa tim da su tek na kraju krenuli da popustaju.Treba li da te podsetim da cist penal nije dosudjen za Partizan pri rezultatu 1:0?I kada je Partizan primio gol i bilo je jasno da ce da krene u napad ko bi bio najveca pretnja?Umorni Lazovic, Ninkovic ili Zivkovic?Lazovic mi je delovao da je jos povredjen, mada mozda se varam.Tek sa svezim igracima Partizan je postao opasan po gol Bajkovica.Nikolic cak i ako ostane, titulu sa Partizanom tesko da ce videti(jer skoro da nema sanse da osvoji za jednu polusezonu 39 bodova i vise), sto mi je u neku ruku krivo posto su kvazitreneri poput Rasovica, Vermezovica i Jokanovica osvajali titule drzavnog prvaka.
                  Mene zanima ta situacija za penal pri 1:0 za pfk, nikako ja iste da se setim

                  Ostalo manje-više se slažem.

                  Što se titule tiče, 90% je to gotova stvar, uzma Zvezda.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Mene zanima ta situacija za penal pri 1:0 za pfk, nikako ja iste da se setim

                    Ostalo manje-više se slažem.

                    Što se titule tiče, 90% je to gotova stvar, uzma Zvezda.
                    ninkovic je imao loptu i bio je udaren u lice u kaznenom prostoru ali je mazic ostao nem
                    titula je verovatno zvezdina ali nikad se ne zna kiks protiv rada ili slobode ce doneti totalnu neizvesnost
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • Titula je Zvezdina, ne zavaravajte se mogucim preokretom. Derbi je bio utakmica za prestiz.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Gledao sam klipove sa zadnjih 20 derbija, bar 10 puta smo imali penale, i najčistija 2 su sa poslednjeg derbija. Imali smo nekih komedija penala, inače u međusobnim susretima sve je bilo relativno OK do 2008, onda se iz neobjašnjivog razloga počeo gurati Partizan. Vraća se sve na pravi put hvala Bogu, ova titula sad mora da se uzme. Ne mogu da zamislim koji će smak sveta biti ako ne uzmemo, ne dao Bog nikome da nas sjebe.

                        Comment


                        • Originally posted by KERSDRS View Post
                          Navedi mi jednu akciju partizana koja nije bila posle drincicevog prekida? Sem gola, nema ni jedna. Jeste falio Sasa ali Stojan je ovde omanuo takticki, hteo je pametno da odigra, a trebao je da zgazi partizan. Ali ne pobedjuje najbolji uvek.


                          Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
                          Pa ona sansa na samom pocetku utakmice kada je Skuletic sasvim dobro sutirao, a Bajko jos bolje odbranio.

                          Comment


                          • haahaa daj bre Kers brate uozbilji se koga više ti zajebavaš ovde pa od te 2008 smo krenuli da vas trpamo bez pardona i u derbijima. Jel su nas i tu gurali svi ? a ovo kad čujem, "sve se vraća na prav put", padne mi na pamet ono "stub srpstva" i "Srbiji će biti bolje ako Zvezda bude šampion" haos
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Originally posted by KERSDRS View Post
                              Gledao sam klipove sa zadnjih 20 derbija, bar 10 puta smo imali penale, i najčistija 2 su sa poslednjeg derbija. Imali smo nekih komedija penala, inače u međusobnim susretima sve je bilo relativno OK do 2008, onda se iz neobjašnjivog razloga počeo gurati Partizan. Vraća se sve na pravi put hvala Bogu, ova titula sad mora da se uzme. Ne mogu da zamislim koji će smak sveta biti ako ne uzmemo, ne dao Bog nikome da nas sjebe.
                              Gle cuda, tacno kad smo poceli da pravimo niz

                              Velika bi steta bila da ne uzmete titulu. Nije samo vama potrebna, vec i Srbiji, da bi se najzad bolje zivelo.
                              Last edited by Mr. Wolf; 28-04-14, 12:07.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Mene zanima ta situacija za penal pri 1:0 za pfk, nikako ja iste da se setim

                                Ostalo manje-više se slažem.

                                Što se titule tiče, 90% je to gotova stvar, uzma Zvezda.
                                http://www.youtube.com/watch?v=tKr0i7-Gntc 1:16:50. Da li je u 16 ne znam ali i slobodni na 16 je za Drincica penal, dodje mu na isto.

                                KERS, evo ti akcija kod 2. gola, akcija kad je Skuleticu Bajko skinuo noktima(jos da je video samog Andriju desno ispalo bi prelepo), akcija kad je Volkov odigrao povratnu za Brasanca koji se usrao kao Ninkovic kad je sutirao penal, onda kad je Malbasic zalomio u sredinu pa izbacio Kojica na desnoj strani gde ovaj prima kao najvece drvo. Eto, neki bar pokusaj igranja fudbala.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X