Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako da ne izgubiš kad promašiš 2 penala...

    Sreća u nesreći je ta što je rezultat 2:1. Dakle potrebno je 9 od 12 bodova za titulu...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Sejo po mom mišljenju zajebao sa izmenom Lazovića, branio 1:1 i kažnjen userskim onim golom. Da se uzmu dve na Marakani i Sloboda u gosima pa da idemo u Novi Sad opet sa omladincima

      Comment


      • Zvezda se nije videla, gol dosao posle (ko zna koje) greske odbrane. Partizan pokazao vise u prvom poluvremenu, ostatak meca jad i beda.
        Ne znam da li je neko vezao vise od 5 dodavanja.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Ja i dalje ne verujem da na neku foru Drina igra u Partizanu. Koja tehnika suta sve ti jebem.
          sigpic

          Comment


          • Zvezda je igrala kako je i trebala do penala, Partizan ocajan, veoma. Bas bedna igra. Drincic majstorcina, napominjao sam to vec. Prilike su bile posle njegovih prekida, sve ostalo 0. Kojic decko ni sam ne zna kako je dao, ali dobro, i mi smo prvi derbi u sezoni pobedili na sugav nacin tako da... Moj utisak je da je Zvezda mogla da razvali Partizan, isli su na sigurnu kartu, ispusili, molim lepo.
            Da vidim ko ce smeti da nam uzme bod do kraja?
            Brajko protiv Vose je laganica.

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Ja i dalje ne verujem da na neku foru Drina igra u Partizanu. Koja tehnika suta sve ti jebem.
              On i Savo Pavićević klase na terenu.

              Comment


              • I da, oba penala cista kao suza. Svaka cast Mazicu, ne moze to svako da dosudi. Pecnik treba da suta penale, jasno kao dan.
                PESIC iz JAGODINE 3 gola. Welcome to Red Star
                Last edited by Cassius Clay; 26-04-14, 20:10.

                Comment


                • Na kraju ovo dođe kao neki kompromisan rezultat.
                  Partizan dobio utakmicu, a Zvezda prvenstvo.
                  Čestitke na pobjedi.

                  Comment


                  • kojicu legendo sve ti je opresteno najsladje je u 90-tom minutu
                    sta bi sa onima koji su najavljivali debakl partizana i proslavu titule
                    lukac majstor brani 2 penala ninkovicu nije sviran cist penal ali nema veze najvaznija je pobeda
                    najsladja pobeda hvala vam momci ulepsali ste mi vikend
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • 20 godina bez dosudjenog penala u derbiju i uvek ispred svih
                      INSTITUCIJA
                      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                      Comment


                      • Originally posted by cleoo
                        koliko moras da budes jadan da ovo napises
                        i posle se mi radujemo vasem porazu u cetvrtak smesni ste
                        navijao sam za vas da dobijete cibonu a sad vidim za koga ste vi navijali
                        Nije baš moralno ni da pišeš da je Vučić prošle godine kupio titulu Zvezdi, pa na kraju Partizan uzeo, pa si radio.

                        Ovde ide prekid svi ostali provokativni postovi će biti brisani, a u slučaju preterivanja, članovi i sankcionisani. Hvala na razumevanju.

                        Comment


                        • Originally posted by cleoo View Post
                          20 godina bez dosudjenog penala u derbiju i uvek ispred svih
                          INSTITUCIJA
                          Kakva institucija kada vaši igrači ne mogu da iznude penal? 20 godina bez penala, stvarno svaka čast. Da čestitam na sjajnom ljubileju.
                          Ja mislim da je ovo 3. penal za redom koji nismo iskoristili, ova 2 i Evandro pre godinu, dve.

                          Comment


                          • Zar postoji neko ko se i dalje raspravlja na temu Zvezda-Partizan? Ni jadnijeg fudbal ni vecih utripovanih glava manekenskih nisam video.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Pa zar ćemo sad i taj parametar uračunati kada su dueli Partizana i Zvezde u pitanju ? Valjda je smisao ove igre postići gol i pobediti, a ne iznuditi penal. Sigurno bi ti višeo voleo da je Zvezda postigla 2 gola iz igre nego što je dobila eto ta 2 penala, i time pokazala koliko su sposobni da iznude taj udarac sa bele tačke
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Pa čovek pominje nekih 20 godina bez penala. Koga to još interesuje. Valjda je važno da mu je Partizan pobedio, i da je 6 godina prvi. Kakve veze ima reč institucija sa penalima sa titulama, pa ajde.

                                Comment

                                Working...
                                X