Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kimi, mani se ti JSL, Zvezde i Partizana....gledaj da vas u Kupu ne posere jedna Jagodina ili neko sličan.

    Comment


    • Koga jos zanima kup .. mene licno ne.
      Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

      Comment


      • Originally posted by kimi View Post
        Koga jos zanima kup .. mene licno ne.
        totalno te kapiram, dosta ste ih osvojili tokom istorije, smor više.

        Comment


        • Kimi,mudro govoris..i otprilike si u pravu.Ali ruku na srce bolji smo od vas


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            totalno te kapiram, dosta ste ih osvojili tokom istorije, smor više.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • @kimi

              A sta ocekuju fanovi/navijaci Vojvodine, da drknete Zvezdu i Partizan i da postanete tako sampioni? Nas ste kantali na Marakani 3 i po godine, gde su trofeji... Listom svi ste nabrijani na Zvezdu i Partizan, a sto vam bodove pre i posle otkine gro klubova iz JSL, to nema nikakve veze...

              Comment


              • Brajkula neozbiljan si..te sa tobom ne mogu zboriti.. mi smo nase trofeje osvojili a vi vase prisvojili.

                Duka ,znam ja da sam u pravu al sta to vredi... a to dal ste bolji ili ne govori odnos u poslednih 6 utamica.. 5-1.

                A ti sine Nebojsa ..

                Aj ovako nek neko kaze zasto je Kup vazan?
                Trofej u sali? .. mos misliti..
                Titula ..trofe u sali ? mos misliti..

                Zna se zasto ste i jedni i drugi zapeli za titulu, jer imate san da se plasirate u LS , i onda paaaaara i para, ali ne za klub nego za lopove koji ih vode..
                Sami sebi skacete u stomak samo zato sto cete videti 3-4 dojajne utakmice protiv dobrih timova i to je to.
                A klub opet u blokadi..
                Da se razumemo ,tako je sa svima.

                A upravo zato su i svi protiv privatizacije jer onda nema politicara i sitnih dzeparosa koji je krasti novac koji je neko obezbedio na terenu.
                Samo probelm je u tome sto vi i jedni i drugi dolazite u priliku da igrate tu LS upravo u velikom postu pomenutom maniru ,a kad dodje taj deo price gde nema raznih Hickoka i slicnih , prolece postaje misaona imenica.
                Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                Comment


                • Aha... A Vojvodina bi inace oprala i Ludogoreca i Cernomoreca...

                  Comment


                  • Brate ako si procitao dobro onaj veliki post skontao bi ,ali u slucaju da nisi..
                    Nije problem sto mi zaseremo stvar protiv Javora i Radnickog .. problem je sto se u tim istim malim utakmicama vama i vasoj sestri strasno pomaze ,pa lako cemo ako Vosa napravi 3 kixa ,mi mozemo "dopustiti" nama 2 ,bicemo ispred njih..

                    Sta mislite koliko bi partizani imali bodova da je dosudjen penal za Vozdovac , ocigledan penal za Cuku.. Jojic koji sam sebi dosudi penal.. nepostojeci faul igraca Spartaka iz kojeg Jojic daje gol..10000000000 takvih primera.

                    ps jos jedno pitanje .. sta mislite zasto su u FSS protiv stranih sudija?
                    Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                    Comment


                    • I stvarno ne razumem ovakva pitanja Ludogorec varijanta ... pa sad po Duki posto je zvezda bolja ona mora biti ispred na tabeli?? Pa nek posten sampionat pokaze ko je bolji..
                      I sta sad ..ako je Cernomorec bolji od Vose onda je ipak bolje da zvezda igra protiv nje? Otkud znas da su bolji od nas?
                      Jesmo bolji od Burse to mogu da kazem .. protiv Serifa nas je gol delio od LE , gde eto ni Totenhem ne moze da pobedi tog Serifa...
                      Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                      Comment


                      • Meni ovo ide u smeru da ce se u postovima poceti pojavljivati Molder i Skali... To i jeste problem Vojvodine i najveci uzrok neosvajanja bilo cega, gubljenje tih "malih" utakmica, kada bi trebalo da +3 i +3 overi i cementira sebi to prvo mesto recimo, pa onda da da sebi lufta da kiksne protiv "manjih"...

                        Comment


                        • http://sportal.rs/news.php?news=115375

                          Comment


                          • Ali se Nikolic nalozio ko da je Murinjo jbt!


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • http://mondo.rs/a642870/Sport/Fudbal...-obrukali.html

                              zanimljiv tekst, kad se u obzir uzme koliko smo kukali na ispadanja od ove dve ekipe i više nego zanimljiv.

                              Comment


                              • Jihaa.. ode Vosa ukurac ..
                                Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                                Comment

                                Working...
                                X