Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au brate kako si se ti izlupetao sada sa Groningenom, rezervama i to. Ladno si rekao da je Groningen > Zvezda, crni moj Pajkec koliko ti zapravo veličaš taj fudbal u Holandiji. Groningen je očaj očajnički i smem ruku da položim da ih Zvezda u dvomeču izbacuje u svakom trenutku, sada odmah, sa sve Lazićem i Krnetom u odbrani. Btw. Milunović kor Robija kidao, nisi propratio, bilo je kada je i jedini strelac u meču bio....slabo pratiš Pajkec, pričaš na osvnou veličine klubova. Meleg igra za Ajaks B a i Meleg nije AML vec AMC, Pavlovski zanš i sam. Dakle tu jedino Čavrić može u komparaciju.

    A i rekoh ti da se ne hvataš bukvalno za primere, samo pokušavam da ti pojasnim zašto opravdavam poziv Luke.

    Na kraju jedina prava utakmica gde se vidi više manje ko vredi a ko ne među večitima je derbi, sve osalo utakmice iz redova livada-krtičnjak je niži nivo, ne osporavaj važnost učinka u takvim utakmicama, znaš to i sam nego eto izvrćeš tražeći kao neki argument. Abu je igrao u tandemu sa Kleom imao je on prostora da se pokaže, nije da nije, u ostalom u Zvezdi generalno je bio 0 i generalno nemam neko mišljenje o njemu, čak sam se sa Šonetom raspravljao o tome ko je bolje pojačanje po Zvezdu Mudrinski ili on, i bio sam na strani Ognjena koji bi prošle godine bio najbolji strelac lige da ga nisu jebali Sa i kompanija u drugom delu, no idemo od teme.

    Comment


    • U svakom smislu su ispred Zvezde i Partizana, to sto sami sebe lazemo da smo neko i nesto, to samo zavaravamo sami sebe.Istina je to da nam je liga tek malo jaca od madjarske i slovacke, da smo tako nisko pali i da vise nismo ni u TOP 25 liga.A prosecni klubovi iz Holandije, cija liga jedva upada u TOP 10, bi nas ladno tukli bez problema.Samo se seti letos Cernomoreca i kako su ih neki potcenili.Mi ne mozemo da ugrozimo ni klubove iz Izraela i Kipra, a kao satro mozemo neki holandski.Meleg od kada je u Ajaksu igra krilo i on bi trebao da dobije poziv pre Milunovica.Naravno da je za mladog igraca bolje da igraju u inostranstvu(cak i za druge ekipe tih klubova) gde ce iz dana u dan da napreduje, a ne dangubi kod nasih kvazitrenera.Naravno da i Meleg ulazi u komparaciju, Pavlovski moze da pokriva i levu stranu, samo za njega i nisam znao koliko igra tamo tako da trenutno ne zasluzuje jos poziv.

      Ja sam naveo samo tu jednu domacu utakmicu za Abua a ta je utakmica itekako za njih bila bitna, a u svim evropskim utakmicama koju je Vojvodina igrala je pravio razliku.Isto bi bilo i za Daudu, a po tvom kriterijumu Milunovic je ispred obojice.Vidim koliko se evropski klubovi otimaju za njega. Evropske utakmice su jedino pravo merilo za to gde smo(taj Milunovic bi pre desetak i vise godina u najboljem slucaju igrao drugu ligu), a mi smo tu i vise nego ocajni.Jedino nas Vojvodina ove sezone malo izdigla iz sivila kada su u pitanju evropske utakmice.Veciti derbi vise ne moze da bude reper za odredjivanje vrednosti igraca, zato sto se tu moze videti samo ko je manje losiji.Skauti ce pre pratiti igrace koji su konstantno dobri pa cak i bili najgori na vecitom derbiju, nego one koji samo zablistaju na derbiju.

      Comment


      • Ajde bre, smoriste vise

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          U svakom smislu su ispred Zvezde i Partizana, to sto sami sebe lazemo da smo neko i nesto, to samo zavaravamo sami sebe.Istina je to da nam je liga tek malo jaca od madjarske i slovacke, da smo tako nisko pali i da vise nismo ni u TOP 25 liga.A prosecni klubovi iz Holandije, cija liga jedva upada u TOP 10, bi nas ladno tukli bez problema.Samo se seti letos Cernomoreca i kako su ih neki potcenili.Mi ne mozemo da ugrozimo ni klubove iz Izraela i Kipra, a kao satro mozemo neki holandski.Meleg od kada je u Ajaksu igra krilo i on bi trebao da dobije poziv pre Milunovica.Naravno da je za mladog igraca bolje da igraju u inostranstvu(cak i za druge ekipe tih klubova) gde ce iz dana u dan da napreduje, a ne dangubi kod nasih kvazitrenera.Naravno da i Meleg ulazi u komparaciju, Pavlovski moze da pokriva i levu stranu, samo za njega i nisam znao koliko igra tamo tako da trenutno ne zasluzuje jos poziv.

          Ja sam naveo samo tu jednu domacu utakmicu za Abua a ta je utakmica itekako za njih bila bitna, a u svim evropskim utakmicama koju je Vojvodina igrala je pravio razliku.Isto bi bilo i za Daudu, a po tvom kriterijumu Milunovic je ispred obojice.Vidim koliko se evropski klubovi otimaju za njega. Evropske utakmice su jedino pravo merilo za to gde smo(taj Milunovic bi pre desetak i vise godina u najboljem slucaju igrao drugu ligu), a mi smo tu i vise nego ocajni.Jedino nas Vojvodina ove sezone malo izdigla iz sivila kada su u pitanju evropske utakmice.Veciti derbi vise ne moze da bude reper za odredjivanje vrednosti igraca, zato sto se tu moze videti samo ko je manje losiji.Skauti ce pre pratiti igrace koji su konstantno dobri pa cak i bili najgori na vecitom derbiju, nego one koji samo zablistaju na derbiju.
          Ne poredim ja lige, već Groningem i Zvezdu i jednostavno po mom mišljenju to se ne može porediti, smešno, od fudbalske akademije preko prvog tima, na Marakani bi primili laka 3 pogotovo jer ljudi ne igraju odbranu, tamo bi nas verovatno dobili, ali u dvomeču Zvezda prolazi, nećemo da se lažemo.

          Dobiće Meleg priliku, neće biti zapostavljen, samo polako. A kad smo kod derbija lupetaš pod emocijama ovog prošlog. Evo ti primer Diara reši derbi, Kleo reši derbi, Luka Milivojević reši derbi, Raća Petrović reši derbi....svi su se lepo prodali. Što se nije prodao Brašanac koji daje Jagodini gol iz kornera, ma važi....i taj Jojić je više grejao klupu nego što je igrao sve dok....pazi čuda nije rešio derbi.

          Originally posted by AleksaVP View Post
          Ajde bre, smoriste vise
          Zašto ? Zanimljivije kada tema zeva prazna ?

          Comment


          • Ne budi blesav, cuj da Groningen pobedite.Oni su ispred oba vecita u organizacionom smislu, nasi su za razliku od njih takticki zaostali i imaju dosta slabiji trenazni proces, a o trenerskoj struci da ne pricam.Pretekle su nas ekipe poput APOELA, Makabija, Odenzea i ekipa tog ranga.I ne velicam njih, koliko zapravo mislim da smo mi pali na niske grane, sto uostalom rezultati u Evropi pokazuju.Naravno da bi korak dalje za mladog igraca vise predstavljao prelazak u Groningen koji je dobar pogon za razvoj mladih igraca nego da predjes u vecite.To je u vecini slucajeva gubljenja vremena.

            Lupetam pod emocijama proslog?AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHAHA, nisam ga ni pogledao.Samo sam slusao iz druge sobe, a prosle godine da me jedna osoba nije zamolila da pogledamo ne bi uopste ni gledao.Zivce sam jedino trosio na Radnicki, kao i na to kad je Vosa prosle godine ispala od Rapida iz Beca zbog vise razloga.Ti golovi koji su dali, bi imali mali znacaj da Partizan tada nije igrao Kup UEFA/LE, jer su na taj nacin privukli skaute klubova iz ozbiljnijih liga.Derbi im nista ne bi vredeo, kada ne bi pravili rezultate u Evropi.Delimicno vazi i za Milivojevica, taj gol je bio samo kao slag na tortu.On je vec u Radu upao u oko mnogim evropski skautima i vazio je za jednog od najboljih igraca u svojoj generaciji od nas.On cak i da nije dao gol, sigurno bi zavrsio u Belgiji ili Holandiji samo u slabijem klubu.Da ne spominjem da odavno nismo imali tako dobrgo kretivca kao sto je on, bas i pozicija koja nam je falila u repki.I Vujovic je resio derbi, pa gde sad on igra?Jojic najverovatnije ce u najboljem slucaju proci kao Fejsa(mislim imace slicnu karijeru), ko zna sta ce njega moci da izvuce kada su ga poduvali od Tuna i ne igraju Evropu.Naravno da ce skauti vise da obracaju na timove koji igraju LE, nego na Partizan i Zvezdu.Kako on da privuce paznju evropskih skauta?Da Markovic, Mitrovic i Milivojevic nisu imali evropske utakmice u nogama ne bi zavrsili u Benfici i Anderlehtu.Utakmice u Evropi su te koje dizu cene igracima, derbi u poredjenju sa tim je mali.Da ima doprinos ima, ali evropske utakmice ti diktiraju trzisnu cenu.Derbi moze doci kao bonus.Gde se Brasanca seti?Coveka je pretekao Radoja, a rekao sam da treba da igra konstantno dobro sto kod njega nije slucaj.Da Abu nije prelomio u korist Vojvodine u evropskim utakmicama ne bi igrao belgijsku ligu sada.Samo pokusavam da naglasim veci znacaj evropskih utakmica.

            Comment


            • Čekaj ove Partizanove ne bi zapazili da nisu igrali Evropu, a ovamo zapazili Milivojevića u Radu, pa zar taj Radu, kakvu Evropu igra Rad, malo mi to kontradiktorno !?

              Mada sam si rekao da ne gledaš baš toliko mečeve, nzm na osnovu čega polemišeš ovde sa mnom, na osnovu cene na transfermarktu ? :

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Čekaj ove Partizanove ne bi zapazili da nisu igrali Evropu, a ovamo zapazili Milivojevića u Radu, pa zar taj Radu, kakvu Evropu igra Rad, malo mi to kontradiktorno !?

                Mada sam si rekao da ne gledaš baš toliko mečeve, nzm na osnovu čega polemišeš ovde sa mnom, na osnovu cene na transfermarktu ? :
                Zapazili bi ih manji klubovi, ali nastupi u Evropi privlace vece ribe ako znas sta hocu da kazem.Uvek ce biti par skauta manjih klubova da posmatraju ex-Yu zato sto znaju koje omladinske skole vaze za talentovane.Pogresno si me razumeo, evropske utakmice su im samo nabudzile cenu, to hocu da kazem.I to mnogo vise nego sto bi veciti derbi, evropske utakmice su najvece merilo.Pa jos tu pridodas reprezentaciju, tezinu ugovora i jos neke sitnice i dobijas trzisnu cenu.

                Ma kazem ti, nasi mediji tada brujali o Milivojevicu dok je jos igrao za njih.Mediji recimo nisu brujali puno o Markovicu dok se nije probio u prvi tim, mali broj ljudi koji je pratilo klub je znalo za njega.Mada ne treba tu ni zanemariti faktor reprezentacije sto je Milivojevicu isto pomoglo da ode u Anderleht.
                Last edited by Ricma; 10-11-13, 16:11.

                Comment


                • Šta je njima povećalo cenu nzm, ja ti samo kažem da ljudi koji reše derbi se uglavnom lako prodaju, a i da je ta tekma ujedno i najozbiljnija na ovim prostorima, može se možda reći i u staroj Jugi koliko god Dinamo bio ispred večitih zbog Mažića i njegovog poslovanja.

                  Comment


                  • Nikola Ninkovic, ma koliko lud i retardiran bio > Luka Milunovic.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by chofy88 View Post
                      Nikola Ninkovic, ma koliko lud i retardiran bio > Luka Milunovic.
                      Slažem se, ali on je suspendovan valjda zbog onog meča sa Englezima.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Slažem se, ali on je suspendovan valjda zbog onog meča sa Englezima.
                        Moguce, inace ja sam to godiste, vi ne mozete ni da zamislite sta je on bio za Markovica, Pavlovskog, Melega itd, strasan talentat, bas je steta sto jos uvek ne pokuzaje skroz to..
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by chofy88 View Post
                          Moguce, inace ja sam to godiste, vi ne mozete ni da zamislite sta je on bio za Markovica, Pavlovskog, Melega itd, strasan talentat, bas je steta sto jos uvek ne pokuzaje skroz to..
                          Bas sam to pre neki dan pricao ortaku. Kapiram da je najveci talenat koji se pojavio u Partizanu. Ali nece biti ni prvi ni poslednji koji nije uspeo jer je malouman.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Bas sam to pre neki dan pricao ortaku. Kapiram da je najveci talenat koji se pojavio u Partizanu. Ali nece biti ni prvi ni poslednji koji nije uspeo jer je malouman.
                            Jedino koji je mozda veci talenat od 1990 pa nadalje je Nastasic, decko je toliko oskakao da je to bilo strasno. Stavi ga na stopera on najbolji na terenu, zadnji vezni opet najbolji, stvarno mu niko nije bio ni blizu.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Parovi četvrtfinala: Jagodina - Donji Srem; Spartak - Partizan; Crvena zvezda - Vojvodina; Sloboda - OFB Beograd
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • I dodas da su mecevi na programu 4 decembra i da se igra samo jedan mec;)


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X