Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na šta se ovaj srpski fudbal i derbi pretvorio... i opet svaki put iznenade glupostima, neznanjima i sranjima.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Mladen View Post
      Da ne beše Obradovića, ne bi videli gol 270 minuta.
      Mnogo jak strelac taj Obradović, ima taj rad glavom

      Comment


      • je ne znam koji je ovo sport ali fudbal sigurno nije
        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

        Comment


        • kladim se da je ovo bila taktički uigrana akcija, samo pogrešan gol.
          Last edited by Mladen; 02-11-13, 19:26.
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Koje je ovo 100mitutno djubre veceras bilo... Grupa idiobila se pretvorila u jedan veliki fliper i tiltuj do besvesti...

            Comment










            • Comment


              • Nista...dobro je sto dobismo,ali ovo je savrseno los fudbal,toliko lose da boli...plus jos africka plemena i indijanci sa vatrom,jbt nevjerica...a nekad ....


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Ova vasa utakmica mi je jos jednom dokazala da Vojvodina igra najlepsi i najbolji fudbal kod nas.
                  E sad to sto smo nesposobni , i da od gotovog napravimo veresiju po ko zna koji put je vec druga stvar ..naravno ako uopste to u pitanju.

                  Inace ,najbolja utakmica Vojvodine od pocetka prvenstva ,imali smo neverovatnih 32 suta ka golu Cancarevica a od toga 16 u okvir od cega su 4 bila blokirana od strane odbrambenih igraca Radnickog.
                  Sa druge strane ,gosti su imali 4 suta u gol i od toga postigli dva...
                  Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                  Comment


                  • Originally posted by kimi View Post
                    Ova vasa utakmica mi je jos jednom dokazala da Vojvodina igra najlepsi i najbolji fudbal kod nas.
                    E sad to sto smo nesposobni , i da od gotovog napravimo veresiju po ko zna koji put je vec druga stvar ..naravno ako uopste to u pitanju.

                    Inace ,najbolja utakmica Vojvodine od pocetka prvenstva ,imali smo neverovatnih 32 suta ka golu Cancarevica a od toga 16 u okvir od cega su 4 bila blokirana od strane odbrambenih igraca Radnickog.
                    Sa druge strane ,gosti su imali 4 suta u gol i od toga postigli dva...
                    Misliš da se radi o nekoj teoriji zavere ?

                    Comment


                    • Pa stvarno ne znam sta da mislim..
                      Ovo je bog zna koji put da se ovako nesto desava ,jednostavno je previse da bi bilo slucajno.. ko ce ga znati.
                      Nadji golove sa tekme da vidis kakva 2 smesna gola smo primili.
                      Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                      Comment


                      • Ja te savetujem da misliš da ti ekipa i nije toliko dobra kao što je se naslikalo u tvojoj glavi.

                        Evo kao primer ti mogu dati kakve Zvezda samo golove prima ove sezone....odbrane iz redova amaterskih.

                        Comment


                        • Originally posted by kimi View Post
                          Pa stvarno ne znam sta da mislim..
                          Ovo je bog zna koji put da se ovako nesto desava ,jednostavno je previse da bi bilo slucajno.. ko ce ga znati.
                          Nadji golove sa tekme da vidis kakva 2 smesna gola smo primili.
                          Kakav je gol odlucio derbi? Jel i to namesteno mozda?

                          Shvati da ti klub ima luzerski mentalitet i da su uopste svi srpski igraci balvani uz cast par izuzetaka + je Vojvodina bez Abubakara 70% slabiji tim i bice ti lakse.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa dobro ,ja sam rekao da mislim da imamo najbolji tim , vasa odbrana je kesa i to svi znaju , dok nasa i nije losa sa Jagosom Djuricem i Trajkovicem ,valjda ces se i ti sloziti.
                            Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                            Comment


                            • Originally posted by kimi View Post
                              Pa dobro ,ja sam rekao da mislim da imamo najbolji tim , vasa odbrana je kesa i to svi znaju , dok nasa i nije losa sa Jagosom Djuricem i Trajkovicem ,valjda ces se i ti sloziti.
                              A onda saznaš da ceo tim igra odbranu i kako npr. Zvezda ima jači vezni red i napad od Voše, dolazimo do jednakosti što se odbrane tiče.

                              Sve su to poprilično tanke ekipe, evo pogledaš večiti gde su dva najveća kluba i sve ti je jasno, bolju utakmicu ćeš da vidiš u Beogradskoj zoni, 4 rangu ako baš nisi u toku sa tim rangovima.

                              Comment


                              • Pa naravno da nisam kad nisam iz BG hah ,mada ni ovde ne gledam nize lige.
                                A stvar je da ni vi ne gledate Vojvodinu osim kad igrate protiv nas , da je gledate redovno videli bi zasto tvrdim da smo bolji.
                                I nemoj mi reci da imate bolji vezni red ,pored Vranjesa Poletanovica Radoje Kosovica Alivodica .. nema sanse.
                                Pecnik i Ninkovic su jedini pravi znalci kod vas ,i oni vas nose,da nema njih.. tesko vama.
                                Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                                Comment

                                Working...
                                X