Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mladen View Post
    Velika većina je tu brate pod dejstvom raznih opijata. Pola nadrogirano, pola u teškom alkoholisanom stanju. Šta da očekuješ od takvih osoba. Nešto dobro sigurno ne.
    Apsolutno ne ulazim u to zasto su oni takvi, niti me zanima. Svako je odgovoran za svoje postupke, to sto su nadrogirani ili mrtvi pijani sigurno nije olaksavajuca okolnost. Alergican sam na ovakvo ponasanje, stvarno nema puno stvari koje me toliko izbace iz takta. Samo i iskljucivo zbog njih sam izgubio potpuno interesovanje za nas fudbal, koji je i onako odavno propao, a takvi "navijaci" se brinu da se nikada vise i ne podigne..

    Izvinjavam se, necu vise mraciti na tu temu.

    Comment


    • Mnogo je tužan ovaj Slaviša Stojanović, mnogo...ubaci Mladenovića a na klupi mi Vukan

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Mnogo je tužan ovaj Slaviša Stojanović, mnogo...ubaci Mladenovića a na klupi mi Vukan
        Nas je jos tuziniji. Jedino sto me raduje je to sto ce nas sada da leti, a vas nece

        Comment


        • звезда чува резултат и као игра пожртвовано, а уствари чисто крљање и дување без икаквог знања.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Zika View Post
            звезда чува резултат и као игра пожртвовано, а уствари чисто крљање и дување без икаквог знања.
            Cela tekma ti je u tom ruhu, očajno, svaki sledeći derbi mislim da ne može gore kad ono....bunarenje klasično i jedni i drugi, dve šanse valjane nije bilo na meču.

            Comment


            • Pa vise od 9 majku ti jebem. 9 je samo stadion goreo. A valjanje i odugovlacenje nista...

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Pa vise od 9 majku ti jebem. 9 je samo stadion goreo. A valjanje i odugovlacenje nista...
                Izmene...

                Comment


                • Ma serem i ja...moze jos 3 dana da se igra ne bi dali gol.

                  Nikad jadniji nismo bili, Vuk mora da podnese ostavku veceras. U narednih 20 minuta!

                  Comment


                  • Jao Lazicu..
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Koliko je tužan Lazić, glup je baš....mnogo jadni štoperi na utakmici, ne zna se ko je lošiji.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Ma serem i ja...moze jos 3 dana da se igra ne bi dali gol.

                        Nikad jadniji nismo bili, Vuk mora da podnese ostavku veceras. U narednih 20 minuta!
                        Neka te čuje Bog.

                        Spoiler
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Kakva reakcija Stojanovica,kako je samo srecan!
                          Veoma,veoma vazna pobeda.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Baš tužna tekmica, baš onako....

                            No eto nam malo tenzije, zanimljivo prvenstvo i tako to na tu temu

                            Comment


                            • Da ne beše Obradovića, ne bi videli gol 270 minuta.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Uvreda je reci da je ovo bio fudbalski mec. Kakva tuga majko moja.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X