Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni bas drago, pogotovo sto ce se igrati bar jos jedna evropska ovde. To opet ne menja cinjenicu da nam je fudbal u cabru.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Koliko je nasa liga zanimljiva Vec pre sezone znas ko je medju 2, ko ce biti 3-ci i 4-ti a dok se uprave popune i ozvanice imena glavnih ljudi u klubu znas i pre pocetka sezone ko naredne nece igrati
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Zato su prepucavanja po medijima i emisije kod Andjusa i na SOS-u nesto sto nijedna liga nema.
        sigpic

        Comment


        • sve cestitke vojvodini ali jedna lasta ne cini prolece, bicu zadovoljan kad srbija bude imala redovnog ucesnika ls i bar dva pretstavnika u le
          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

          Comment


          • Originally posted by cleoo View Post
            ...bicu zadovoljan kad srbija bude imala redovnog ucesnika ls i bar dva predstavnika u le
            Sto znaci nikad.
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • u ovom trenutku to izgleda nemoguce ali verujem da ovom pobedom vojvodine sve krece nabolje(bar se ja tako nadam)
              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

              Comment


              • Originally posted by cleoo View Post
                u ovom trenutku to izgleda nemoguce ali verujem da ovom pobedom vojvodine sve krece nabolje(bar se ja tako nadam)
                Креће набоље за Вошу. За остале не видим како би могло да крене набоље поготово не за Звезду јер буде ли иоле регуларне лиге Звезда не може испред Воше бити никако по квалитету а то значи само насатвак потонућа и кретање у ЛЕ од првог преткола.
                Једино тужно је то да практично Воша није нити једном ишла на РТС директно а овако момци играју, чак и синоћ није довољно потцјењивања према њима било то што их нису преносили него их практично у првом полувремену коментатор није нити поменуо а они у то вријеме газе Турке 3:0 у по Турске
                Last edited by ФК Борац Бања Лука; 09-08-13, 07:02.
                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                Comment


                • Simon Vukčević novo pojačanje FK Vojvodina.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • Originally posted by apacrow View Post
                    Simon Vukčević novo pojačanje FK Vojvodina.
                    Mnogo los igrac.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ode titula grobarima već poslije prvog kola, Zvezda i Voša su odmah kapitulirali. Mišljenja sam da je ovo sezona u kojoj će Zvezda definitivno biti ispod mjesta br. 2. Ovako loša ne može biti druga pa taman i da ih gura savez, sudije, Vučić i ko zna ko .... jednostavno i u Evropi su pokazali da im je kvalitet nikakav ove sezone
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Svakako ce biti ispred Vojvodine. Sto i nije neki uspeh ali ajde.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
                          Ode titula grobarima već poslije prvog kola, Zvezda i Voša su odmah kapitulirali. Mišljenja sam da je ovo sezona u kojoj će Zvezda definitivno biti ispod mjesta br. 2. Ovako loša ne može biti druga pa taman i da ih gura savez, sudije, Vučić i ko zna ko .... jednostavno i u Evropi su pokazali da im je kvalitet nikakav ove sezone

                          Al' je zato Partizan pokazao da je i vise nego kvalitetan za ove nase livade
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • ja sam juce mislio da od partizana nepostoji gora ekipa u ligi, a danas me je zvezda demantovala
                            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                            Comment


                            • Originally posted by cleoo View Post
                              ja sam juce mislio da od partizana nepostoji gora ekipa u ligi, a danas me je zvezda demantovala
                              Tole namestio!!!
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr.M View Post
                                Tole namestio!!!
                                Previse seres i provociras.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X