Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako smo odigrali k'o picke celu utakmicu, mucenik Lavlje Srce se ubi da ih malo trgne ali kao da pricas kamenju. Trebao Partizan da dobije ovo sa dve razlike. Potpuno zasluzena titula, gre'ota je samo sto smo se ponadali i nervirali i onda nas ovako spuste Cestitke Grobarima sa foruma!
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Čestitam. Zasluženo su pobjedili...
      http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
      Sve je rečeno...
      Majstor svoga posla...

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Захтевам од администрације форума да у будуће свака писања о намештању, куповини титуле, Звезди као државном пројекту и слично санксионише као дуготрајан бан. Хвала унапред.
        Isto kada se bude pričalo kako sudije pomažu Partizanu.

        P.S. ajde da dam neki zaključak utakmice, tj. drugog poluvremena.

        Rašović je postavio fantastičnu taktiku. Neutralisao je najopasnije Zvezdine igrače. Zvezda osim prečke i još jednog šuta Kasalice nije imala više prilika. Nije ni mogla jer joj je sredina terena bila poptuno odsečena. S druge strane Partizan je fantastično odigrao defanzivu i seko sve lopte na terenu i dobijao sve duele. Mitra je igrao kao na drogama, i krivo mi je što svoju igru nije krunisao golom ali dobro, drago mi je što su se mnogo kockice poklopile kao u vreme Stanojevića a u vezi novog šefa stručnog štaba. Čovek je rekao da mu je najdraži gol u derbiju onaj koji je postigao Kežman 1998 čini mi se u 90 minutu. Sada mu je Jojić doneo tu radost.

        Mažić fantastičan od početka do kraja. Mislim da smo dobili sudiju za derbije dokle god se ovaj gospodion bavio sudijskim poslom.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • pobeda vazna za titule, miran san a i meni za pare http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...2-3267501-1083
          JOOOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIICCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUU-MAJSTORE
          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Kako smo odigrali k'o picke celu utakmicu, mucenik Lavlje Srce se ubi da ih malo trgne ali kao da pricas kamenju. Trebao Partizan da dobije ovo sa dve razlike. Potpuno zasluzena titula, gre'ota je samo sto smo se ponadali i nervirali i onda nas ovako spuste Cestitke Grobarima sa foruma!
            A kad mi pa derbije igamo drugačije? Ono je smejurija od igre, a što je najgore godinama slična... nikakva.
            Ništa preko krila, srednji se video nije... ma cirkus. Ma lepo rekoh još preeeee ihaaaaa-haaa vremena... ... ako ovo još jednom gledam!

            Čestitike komšiluku!
            Last edited by miloolja; 18-05-13, 21:18.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              A kad mi pa derbije igamo drugačije? Ono je smejurija od igre, a što je najgore godinama slična... nikakva.
              Ništa preko krila, srednji se video nije... ma cirkus. Ma lepo rekoh još preeeee ihaaaaa-haaa vremena... ... ako ovo još jednom gledam!

              Čestitike komšiluku!
              Pre ovog derbija smo vezali 4 pobede i ne zanima me kako smo igrali ako smo pobedjivali. Sinocnje drugo poluvreme je stvarno za svaku osudu i povracanje. Przis narod, Sever protiv Ofk-a napisao ,,Titula'' i onda dodje tekma gde ti izgoris pod pritiskom kao da igras protiv Bajerna i pljunes na sve to.

              Najvise se brinem sto 6 godina izgovaramo ,,sledece sezone'' :/
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Originally posted by Condition23 View Post

                Najvise se brinem sto 6 godina izgovaramo ,,sledece sezone'' :/

                Da ne bude jos 16 samo
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Dajte, umijte se, i idemo dalje. Ne vidim po cemu je ovo kraj sveta. Boli, nije prijatno, mogli smo mnogo toga da uradimo pobedom, nismo, jbg.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Naravno... -11 bilo, pruzena nam je sansa koju su nam izbrisali, bili dosta bolji sinoc i to je to ali jbg red je da se sledece sezone uzme titula na bilo koji nacin.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by Mladen View Post
                      Isto kada se bude pričalo kako sudije pomažu Partizanu.

                      P.S. ajde da dam neki zaključak utakmice, tj. drugog poluvremena.

                      Rašović je postavio fantastičnu taktiku. Neutralisao je najopasnije Zvezdine igrače. Zvezda osim prečke i još jednog šuta Kasalice nije imala više prilika. Nije ni mogla jer joj je sredina terena bila poptuno odsečena. S druge strane Partizan je fantastično odigrao defanzivu i seko sve lopte na terenu i dobijao sve duele. Mitra je igrao kao na drogama, i krivo mi je što svoju igru nije krunisao golom ali dobro, drago mi je što su se mnogo kockice poklopile kao u vreme Stanojevića a u vezi novog šefa stručnog štaba. Čovek je rekao da mu je najdraži gol u derbiju onaj koji je postigao Kežman 1998 čini mi se u 90 minutu. Sada mu je Jojić doneo tu radost.

                      Mažić fantastičan od početka do kraja. Mislim da smo dobili sudiju za derbije dokle god se ovaj gospodion bavio sudijskim poslom.
                      sine jel se ti drogiraš nečim?
                      Šta je to Rašović neutraliso? kakvu taktiku postavio? pa oni (ne znam kojim imenom da ih zovem da ne uvredim nekog) se vuku po terenu, ne mogu povezati 2 pasa, bunarenje celu utakmicu a igramo sa 5 veznih igrača!?
                      šta je to Rašović uradio? šta (ne)zna je pokazao protiv Niša,KG gde ste ličili na amaterki klub, ali ovo što je Zvezda igrala sinoć je čak slabo i za amaterski nivo, veruj mi da bi kvalitetnije odigrali da skupiš nas 11 sa foruma koji se prvi put vidimo.
                      Vi opet pričajte kako je Rašović neki znalac ali stvarnost je da konkurencije NEMA, znači nije slaba, nego je NEMA!

                      detaljno igrače(što jedne, što druge) ne bi komentariso jer sam gledao organizovanije tuče majmuna u ZOO vrtu. Jaoj ga je svima nama kad dođu kvalifkacije za evrokupove, nikad nam fudbal nije bio niže, a ostaće te bez puno igrača tako da i sledeće sezone će sve biti još tužnije.
                      Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Dajte, umijte se, i idemo dalje. Ne vidim po cemu je ovo kraj sveta. Boli, nije prijatno, mogli smo mnogo toga da uradimo pobedom, nismo, jbg.
                      kraj sveta?
                      realno jeste, ko imalo shvata stanje u kom se klub nalazi zna da je ovo bila jedina šansa da se izvučemo.
                      Koji će sponzor da uloži u tim koji 6 godina nije prvak? ko će da kupuje luzere? toliko menadžera je sinoć bilo i šta su im pokazali?
                      najvredniji igrač se povredio, malo, malo je povređen; ko će ga kupiti? a od te love smo trebali praviti tim za sledeću godinu!

                      u Julu nam stiže cirka 10 milki na naplatu, sa čim ćemo to platiti?
                      nama treba ludačka sreća da upliva nekih 15 milki ili katanac ne možemo izbeći. Uopšte nisam pesimista, ovo je stvarno onako kako sam napisao, mislili smo da ne može niže od ovoga, ali kad dođe Jul stvarno ne znam kakvim čudom možemo da se izvučemo jer ni kroz transfere ni kroz Evropu ne možemo do love



                      @ koliko god očajni bili, fudbaleri Partizana su zasluženo prvi i ja im čestitam na tome.
                      If it wasn't hard, everyone would do it. It's the hard that makes it great.

                      Comment


                      • Sve bi to bilo tacno da zivimo u normalnoj drzavi sa trzisnom ekonomijom. Ja se iskreno nadam da ce ovo voditi brzoj privatizaciji kluba. I pre nego sto kazes ,,Ko ce nas kupiti?" ne boj se, ima zainteresovanih.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Ko gubi ima pravo da se ljuti, a ti gledaj iz svog ugla kako god ti je volja ;)
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • http://www.ultras-tifo.net/photo-new...-18052013.html

                              Comment


                              • Originally posted by Mladen View Post
                                Ko gubi ima pravo da se ljuti, a ti gledaj iz svog ugla kako god ti je volja ;)
                                nisi ti mene razumeo, ja bi voleo da vi uđete u LŠ i budete ravnopravni sa Realom,Barsom...jer to koristi svima, ali vi ste očajni, sem Mitrovića tu nema pravog igrača, Lazar je već prodat. Ništa taj Rašović neće uraditi jer je srpska stara škola trenera, a videli smo gde nas je ona dovela, taj fudbal je prevaziđen.
                                Vama treba poslati Pinta da odradi jedan trening sa vama, ti i svi drugari sa tvoje tribine bi se krstili kao što sam se ja krstio na njegovim prvim treninzima u Zvezdi:

                                - igrači du dobili zadatak da na njegovo dodavanje šutiraju na gol sa nekih 20m, frapantno je da je 20% šuteva bilo u okvir gola, a tek po neki završio u mreži.
                                - centaršutevi čak 30% je bilo upotrebljivo
                                - vioski presing koji je svakodnevnica u Evropi je za nas misaona imenica
                                ma pusti na YT njegove treninge pa ćeš videti taj očaj, isti slučaj bi bio sa vašim igračima.Jedini spas za sve je privatizacija, jer novac može da donese kvalitet i ništa drugo.Tužno je to sve gledati, ja sam imao tu sreću da gledam fudbal kada se igrao na ovim prostorima a ovo danas je veliko ništa
                                If it wasn't hard, everyone would do it. It's the hard that makes it great.

                                Comment

                                Working...
                                X