Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nije ni bitno
    uzivajte sami sam sobom
    Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

    Comment


    • Originally posted by kimi View Post
      nije ni bitno
      uzivajte sami sam sobom
      Па није да не уживам...пази били смо једном и прваци света, мали сам био, али гледао сам људе око себе радосне, фул осећај, па доста пута била и титула државе, куп исто....није да не уживам са Звездом.

      За друге не знам, мени и није толико лоше....мало су нас Гробари притисли ових година, но није први пут, лако се то окрене па ми мало њих, а трећи....статисти.

      Comment


      • pa to ti i govorim zelim vam jos mnogo takvih radosnih momenata , mi cemo uvek biti tu da pomognemo .. msm mi i oni ostali
        Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

        Comment


        • Meni je najjaca sad ova ogorcenost. Ovde je sistem takav kakav je, i to se dugo nece promeniti, ako je neko mislio da ce ako osvoji trofej u kupu (cija je vrednost pod znakom pitanja) da pokrene revoluciju grdno se vara. Vec sledece godine ovakve slucajnosti nece biti i opet ce osvojiti neko od vecitih. A titula ce van tog kruga kada se napravi neki novi instant projekat tipa Obilic. Tj, ne skoro.

          A sto se tice prenosa, napisao sam vec kad je jedan lik pitao zasto nije na SK, ekskluzivna prava ima Arena Sport (u vlasnistvu Telekoma) koju ima otprilike 10 posto gledalaca. Ovaj put je integralni signal preuzela Vojvodina, ali koliko je to skupo, dovoljno vam govori da su sa parama usli i RTV i FK Vojvodina i Elektrovojvodina pa su jedva izboksovali. A i nije da se nesto isplatilo, bas je bilo mucenje.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Nisam ja ogorcen ako na mene mislis.
            Meni je samo smesno likovanje omalozavanje svega sto nije cip.
            Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

            Comment


            • Nije to omalovazavanje vec realnost.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Od svih igraca Vojvodine najvise je podbacio najiskusniji, a to je bio Jokic.Ni ja ne verujem da je on napravio takvu gresku.Vojvodina tokom veceg dela meca bila bezopasna, mislim da im je najbolja sansa bila pre nego sto su primili gol kada je sut Oumarua prosao pored stativ.Ocajno su odigrali, vecina lopta im je isla na Oumarua pa sta im Bog da.Nemaju oni odgovor na bunker, treneri im se menjaju, ali njihova igra ne u takvim situacijama.Bezidejnost, sporost i nemoc kod Vojvodine nije nista novo.Pobedio je rival koji je bio manje los.Dzaba im to sto svaki put igraju napaljeno protiv Partizana i Zvezde(i te utakmice dobiju), jer kada je najpotrebnije oni uvek zakazu i zbog toga ce ih pratiti reputacija gubitnickog tima.Sest puta igras finale Kupa i ne mozes da osvojis, a dodju Palmini Tigrovi i iz prve osvoje.Ko zna kada ce sledeci put da im se ukaze bolja prilika od ove.I znajuci Batu, ne bi iznenadilo da je ovo poslednja utakmica koju je vodio Vignjevic.

                Comment


                • Kratka ali jebitacna analiza
                  Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                  Comment





                  • Јагодинци вечерас на Тргу славе своје јунаке

                    Цитирам:

                    Igrači su na trg stigli otvorenim “Lastinim” autobusom. Na oduševljenje hiljada navijača i građana Jagodine, kapiten Miloš Stojanović Popaj izneo je pehar na binu, i tada je otpočelo slavlje. Sve je ispraćeno veličanstvenim vatrometom.



                    LUDNICA U JAGODINI!

                    Last edited by ФК Борац Бања Лука; 09-05-13, 22:25.
                    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                    Comment


                    • Firmaši su takođe na finalu Kupa priredili fenomenalnu atmosferu, gledam klip i uživam. Stvarno svaka čast u tolikom broju doći u BG i još svi navijaju kao jedan iako nisu baš često u toliko broju pa da su imali vremena da se uštimaju, koreografija, ma sve 5.

                      FIRMA NA FINALU KUPA
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Ma daj bre, na mozak mi se popeli deset dana oko tog finala, prave pesme, zilionautobusa, sve placeno, naprave onu koreografiju ,,Milom ili silom`` I sada cute kao cave. Plus sto su palili stadion na kraju. Najbudjaviji navijaci u Srbiji, vise me nerviraju nego Grobari, prave gluposti po celom gradu. Deset, ma sto puta vise cenim Grobare nego njih.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Ma daj bre, na mozak mi se popeli deset dana oko tog finala, prave pesme, zilionautobusa, sve placeno, naprave onu koreografiju ,,Milom ili silom`` I sada cute kao cave. Plus sto su palili stadion na kraju. Najbudjaviji navijaci u Srbiji, vise me nerviraju nego Grobari, prave gluposti po celom gradu. Deset, ma sto puta vise cenim Grobare nego njih.
                          Чек за то да су палили стадион нисам чуо, то је за сваку осуду а да га пале и остали то је такође чињеница готово у сваком дербију. Него не разумијем што им замјераш то што су се радовали фианлу Купа, што су подазали град на ноге да их дође што више и што тугују након пораза ? јбт га то је све норамлно за навијача.
                          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                          Comment


                          • Fino su potpalili, reagovali i vatrogasci. To paljenje posle poraza i atmosfera pre samo je pokazatelj njihovog straha, kompleksa i nemoci. Znali su i oni da ce izgubiti, prosto su luzeri. 6 finala nijedan gol. Nista vise ne treba. Da ne pricam o vecitim potrebama da iskazu da su veci Srbi i kulturniji navijaci od vecitih. Uglavnom, retko antipaticna grupa. Svako malo izbodu nekog u Novom Sadu zato sto posumnjaju da ne navija za Vojvodinu. Idu po srednjim skolama i regrutuju.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • http://www.sportske.net/vest/domaci-...le-127782.html

                              Hahahahahahahahaha Sreca da se od debilizma ne umire, ovog bi pokosilo odmah. Osvojis slucajno trofej i mislis da si najveci. Nema veze, Kadu, Dauda, Milunovic
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • A Piskavac se opasno plaši Kan Kana...

                                Spoiler
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X