Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I Ciro Blazevic navija za Zvezdu Ne vidim razloga za lekcije, niko nije obavezan da navija za tim iz svog grada, vec za onaj koji voli. Ja od trece godine navijam za Zvezdu, cale mi navija za Partizan, nema to veze sa tim gde zivimo, odakle smo i sl.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Pa ja mislim da bi ipak trebalo da ima veze.. id u Manchester pa pitaj ljude za koga navijaju..
      To je najosnovniji razlog zbog cega nema publike na stadionima, zbog cega su blizanci bog i batina ,jer je sve podredjeno njima.
      I pls nemoj za reper da uzimas Hrvate Madjare i slicne ex komunisticke zemlje...
      Pa nije valjda da Ciru uzimas za ozbiljno??
      Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

      Comment


      • Bas si nasao pravi grad i primer. Idi u Birmingham pa vidi da li svi navijaju za Vilu i istoimeni klub, ili ima dosta navijaca Man Uniteda, Liverpoola, Arsenala itede. Normalno je da u svakoj sredini koja nema superuspesan klub (a pricajte sta hocete, ljudi se vezuju za uspesne klubove) ljudi traze druge opcije za navijanje. Lokalpatriotizam je lepa stvar, pogotovo kada nije vezana samo za sport nego za cistocu u gradu, brigu o sugradjanima, ljudima i zivotinjama, pozitivna promocija sredine na drugim mestima. Ipak, nesto potpuno drugacije je nabijanje istog na nos i zameranje drugima sto nisu isti kao ti, prikazivati sebe kao moralnog pobednika.

        Ja sam lokalpatriota, to ce ti reci svako ko me zna, to sam i pokazao sasvim dovoljno puta, ali kakve veze ima ova sadasnja Vojvodina sa NS? Koliko je tu igraca, rodjenih Novosadjana? Ko je predsednik kluba? Bata, kontam da mu je baba sa Salajke, a ceo Upravni odbor sa Grbavice i Klise. One bosanske i crnogorske. Vodje navijaca sve krajisnici i dodjosi sa kompleksom da pokazu da su veci Srbi od navijaca beogradskih blizanaca. Vecina Novosadjana iz Balaseviceve price o podbocenosti na kisobran to vise ne dozivljava kao svoj klub.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Ja sam lokalpatriota, to ce ti reci svako ko me zna, to sam i pokazao sasvim dovoljno puta, ali kakve veze ima ova sadasnja Vojvodina sa NS? Koliko je tu igraca, rodjenih Novosadjana? Ko je predsednik kluba? Bata, kontam da mu je baba sa Salajke, a ceo Upravni odbor sa Grbavice i Klise. One bosanske i crnogorske. Vodje navijaca sve krajisnici i dodjosi sa kompleksom da pokazu da su veci Srbi od navijaca beogradskih blizanaca. Vecina Novosadjana iz Balaseviceve price o podbocenosti na kisobran to vise ne dozivljava kao svoj klub.
          Izvinjavam se za spam,al ovo kao da je glavni arhivator Cvarkov srocio

          Comment


          • Sto se politickog aspekta tice slazem se, ali opet sam sebe kopas sa objasnjenjem.
            Dakle ti si zbog svega toga navijac zvezde? pff...
            Pravi lokalpatriotizam je upravo to da navijas za svoj klub bez obzira kakav je.. u rezultatskom smislu.
            A pogotovo kada imas druge klubove koji su upravo po politickom nalogu tu gde jesu(znas vrlo dobro o cemu pricam)
            Sto se navijaca i Bate tice.. pa jbg ne navijam ja za navijace i Batu nego za FKV, sto se igraca tice pa ja mi reci onda koliko beogradjana igra za beogradske klubove,ili jos bolje koliko beogradjana su pravi beogradjani?

            Trigger xaxax ,sta fali Cvarkovu?
            Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

            Comment


            • Ne, ja navijam za Zvezdu jer sam se u istu zaljubio na utakmici protiv Bajerna 1991. Nema tu ni neke logike ni zasto ni zato. Ljubav ne bira
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ima li nade da Spartak otkine bod
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Mr.M View Post
                  Ima li nade da Spartak otkine bod
                  Ne. Sad su nalozeni...procice to brzo

                  Comment


                  • Da mi njih spustimo na zemlju jos veceras pa da derbi bude formalnost Bude li derbi odlucivao titulu... Bilmez ne bi Pinta ni na FM-u mogao nadmudriti.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Mr.M View Post
                      Da mi njih spustimo na zemlju jos veceras pa da derbi bude formalnost Bude li derbi odlucivao titulu... Bilmez ne bi Pinta ni na FM-u mogao nadmudriti.
                      Sad navijas za Spartak

                      Comment


                      • Дауда је најјачи нападач у овој нашој бедној лиги, без конкуренције је чак човек.
                        Last edited by Brajkula; 13-04-13, 17:26.

                        Comment


                        • ahahahha , izjednacise ovi

                          Comment


                          • Gde ga samo Stojadinovic iskopa... Evo ga gol , 1-1

                            Strelac Covic
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Дадуда

                              Comment


                              • Бајковићев гол

                                Comment

                                Working...
                                X