Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A to što sam svoje najlepše godine tamo provela, što radeći, što uživajući, dobo po malo se i nervirajući... i mislila sam tek da ih provedem...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by duka79 View Post
      ja mislim i pored svega st ti pises i sto je logicno da si upravu ali meni bi srce puklo da se rusi nasa marakana i da igramo na novom stadionu zajedno sa grobarima to vise nebi bilo nase ni u kom smislu
      Srce moze da se slusa kada nije prazan novcanik. Da li si ti svestan sta bi prihod od najmanje 150 miliona eura doneo klubu, naravno ako se pametno ulozi, u infrastruturu, internat, akademiju. Ljudi zaoravljaju gde zivimo, i koja je godina, niti je SFRJ niti je Tito ziv.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • pa ljudi nas stadion u evropi znaci neso svi pricaju i pisu o njemu kao o necem posebnom cak je u onoj anketi ako se sjecate bio medju 50 stadiona u evropi...pa zar nasa rupa da ode u istoriju neznam sta jos moze da nam se dogodi izgleda da sam rodjen skroz u pogresno vreme ali jeste da sam dozivio sve nase svjetle trenutke ali ovo je previse tajkuni ce nas pregaziti i gotova stvar nikad vise nece biti kako je bilo

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          A to što sam svoje najlepše godine tamo provela, što radeći, što uživajući, dobo po malo se i nervirajući... i mislila sam tek da ih provedem...

          Originally posted by NebojsaNS View Post
          Srce moze da se slusa kada nije prazan novcanik. Da li si ti svestan sta bi prihod od najmanje 150 miliona eura doneo klubu, naravno ako se pametno ulozi, u infrastruturu, internat, akademiju. Ljudi zaoravljaju gde zivimo, i koja je godina, niti je SFRJ niti je Tito ziv.
          Ma брате сваки клуб који је направио нов, модеран стадион постао само бољи клуб ниједан клуб није назадовао тим потезом, без говора да би то био прави потез. Друга ствар је та што Маракана има душу и та причица.

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Srce moze da se slusa kada nije prazan novcanik. Da li si ti svestan sta bi prihod od najmanje 150 miliona eura doneo klubu, naravno ako se pametno ulozi, u infrastruturu, internat, akademiju. Ljudi zaoravljaju gde zivimo, i koja je godina, niti je SFRJ niti je Tito ziv.
            Sone brate, zivimo u Srbiji kao prvo. Kao drugo, pola para trebamo da damo Toletu i samim tim smo i mi i Partizan u rukama FSS-a, najvece mafijaske organizacije u ovoj zemlji, nemamo bukvalno nista svoje. Covece, pa oni bi da iznajmljuju stadion Zvezdi i Partizanu, moze da te istera kada hoces, a drugo, da dajemo Marakanu za 150 miliona i ti mislis, ali ozbiljno te pitam, ti stvarno mislis da ce tih 150 miliona biti ulozeno na pravi nacin? U Srbiji gde se ne zna ni ko pije ni ko placa. Spominjete druge zemlje gde ne postoji tolika mrznja medju navijacima dva kluba kao kod nas. Svako malo se trazi prilika da se dodje do sukoba. Btw, ako vec uzimas tih 300 miliona, mi bi trebali 200 da uzmemo, jer imamo duplo veci stadion, sto sa druge strane ne bi proslo kod komsija, pa bi mi na kraju za smesne pare prodali Marakanu.



            Drugo, dok se taj stadion izgradi, ni jedni ni drugi nemaju gde da igraju, bez Evrope nema para, jos lepsi razlog da se pokrade deo para od stadiona, tako da na kraju krajeva, mi bi ostali bez stadiona, za godinu dana bez para i ne bi imali nista, apsolutno nista. Onda komotno mogu i da nas ugase i jedne i druge. Kao da ne znas ko je sve u upravama klubova i u fudbalskom savezu. Ajde necemo se zajebavati. Pokrali bi dok trepnes. Ne bi ni znao gde su pare otisle.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Nije Zvezda ista bez i sa Marakanom. Izmedju ostalog, pricamo o grobarima i o delijama, ne mogu da dele isti stadion, sanse nema.


              Plus sto bi ogromne pare otisle na samo rusenje Marakane. Rusenjem Marakane bi bio srusen i deo Zvezde, meni se ideja uopste ne svidja. A mi do tada nigde necemo moci da igramo, tako da ono..izvukli bi se finansijski, ali bi se opet nakralo, a mi bez stadiona na odredjeno vreme..
              Mislim da ne razumes bas najbolje kako ovo funkcionise. Ako se ovako bude radilo kako sam ja razumeo, mi cemo prodati zemljiste i stadion, ali sa klauzulom da se nista ne moze uraditi dok se ne obezbedi novi sportski objekat. Posto bi u sve usla drzava sa garancijama, to nece biti veliki problem. Dakle, izvrsi se transakcija, mi i Partizzan nastavljamo da igramo na svojim stadionima dok se ne zavrsi novi, i onog momenta kada se odigra poslednja utakmica pre selidbe, to vece moze da pocne rusenje. Kao sto rekoh, ovim nacinom rada nema nam spasa. Ovo je mnogo bolji nacin.

              Ovo sve govorim teoretski, znam da ce se svi zivi nakrasti, ali bolje i to pa da licimo na nesto, a ne da nam se iz Evrope smeju na ovim stadionima. Plus sto bi organizacija EP 2020 donela dosta para, a mislim da sa tim novim stadionom imamo svoje sanse.

              A sto se tice ostalih klubova sportskog drustva, i ovako su termini na oba stadiona bili prilicno prazni. A svakako sam za to da se novi stadion pravi bez atletske staze. Lepse je.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ali kako ne shvatas Wada da bi sa zajednickim ulaganjem Zvezde, Partizana i FSS doslo do bolje saradnje i interesa da svi budu bolji i da jedni druge ne kocimo. Ljude o kojima pricamo vode ekonomski interesi. FSSu bi onda bilo u interesu da Zvezda i Partizan sto duze igraju Evropu da bi bilo sto vise utakmica i para. Nemoj gledati tako usko.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Onda je drugo. Mada opet, nisam za saradnju sa Toletom, ako vec prodajemo Marakanu, voleo bih vise da imamo vlastiti stadion nego da delimo.

                  Ne gledam usko, srpska posla su u pitanju, pre ce covek verovati ciganu nego nasim "biznismenima". Ne znam sta se i ti pravis lud. Ko zna kakve bi tu malverzacije bile. Gleda prvo svoj interes i kako ce da napuni svoje dzepove, boli ga patka za druge.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Onda je drugo. Mada opet, nisam za saradnju sa Toletom, ako vec prodajemo Marakanu, voleo bih vise da imamo vlastiti stadion nego da delimo.

                    Ne gledam usko, srpska posla su u pitanju, pre ce covek verovati ciganu nego nasim "biznismenima". Ne znam sta se i ti pravis lud. Ko zna kakve bi tu malverzacije bile. Gleda prvo svoj interes i kako ce da napuni svoje dzepove, boli ga patka za druge.
                    A da mi samo radimo ne bi ih bilo? Sve mi jedno ko ce se obogatiti od ovoga. Mi imamo onaj projekat sa Kinezima, ali to je sve daleko od realizacije. U ovakvoj konstelaciji, radilo bi se brze i rezultat bi bio izvesniji. Ima to svoju cenu. Ipak smo mi u prevelikoj buli da ulazimo u velike rizike. Uz to, nije bas ni najjasnije sta je tu cije, a sam stadion je pod hipotekom od nekoliko banaka. Kazem, drzava ce stati iza ovakvog projekta i zato imam vise vere u takoo nesto.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ma ne kazem da nasi ne bi nakrali, nego sam uvek sumnjicav na ovakve poslove. Zemlja Srbija i njene postenjacine.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        A da mi samo radimo ne bi ih bilo? Sve mi jedno ko ce se obogatiti od ovoga. Mi imamo onaj projekat sa Kinezima, ali to je sve daleko od realizacije. U ovakvoj konstelaciji, radilo bi se brze i rezultat bi bio izvesniji. Ima to svoju cenu. Ipak smo mi u prevelikoj buli da ulazimo u velike rizike. Uz to, nije bas ni najjasnije sta je tu cije, a sam stadion je pod hipotekom od nekoliko banaka. Kazem, drzava ce stati iza ovakvog projekta i zato imam vise vere u takoo nesto.
                        Највећа лаж Лукића и екипе, одавно нисам видео већу превару, нема шансе то никад да се реализује, па причао је и Човић о каквом се "уговору" ради, труба прича.

                        Comment


                        • @D-Wade

                          Onda ti je jasno da to sto bismo eventualno mi sami nesto radili nema neke velike prednost, a ishod je neizvesniji i rokovi duzi. Da se razumemo, ne volim ja sto je ovako, ali ne mozemo zbog trenutne situacije da zacepimo usi i oci i da pevamo devedesprvoj. To je bilo pre 22 godine. Od tada se promenilo 4 drzave, nekoliko ratova, a oni koji su rodjeni tada sad su na trecoj godini faksa. Ovakav projekat vuce odredjene interese za nas, samo treba igrati pametno.

                          @Brajki

                          Nije to bas tako prazno kao sto Covic prica, sam ugovor nije ovavezivao ni na sta, ali je postojala ozbiljna namera da se sprovede projekat.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • http://www.zurnal.rs/2013/03/01/covi...sao/index.html
                            http://www.mozzartsport.com/vesti/to...eme-vam-istice
                            Last edited by duka79; 01-03-13, 17:28.

                            Comment


                            • Danasnji rezulati :

                              Javor - Smederevo - 4:0
                              Novi Pazar - Radnicki KG - 1:0
                              OFK Beograd - Jagodina - 1:3
                              Radnicki Nis - Hajduk Kula - 1:0
                              Sloboda - Bsk - 1:0
                              Vojvodina - Spartak - 2:1

                              Sve manje-vise ocekivano , Smederevo i dalje na dnu , tesko ce se izvuci.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Јавор сјајно отворио сезону, добра представа на Маракани и ево данас 4 лака.
                                Војводина прва два меча са три гола (2:1 резултат) а традиционално су њени мечеви са мало голова, радили су добро зимус, биће тако.

                                Comment

                                Working...
                                X