Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Дерби у маниру: "Не питајте их зашто ћуте"

    Мало исцрпнији извештај меча који осим гоова поседује и конкретне прилике на мечу

    Comment


    • U fudbalu sve po automatizmu, stizu pobjede kao na traci, nastavljena strasna Zvezdina serija iz svih sportova
      Rutina.
      sigpic

      Comment


      • Cekamo najveceg partizanovca na forumu da se oglasi, mnogo ga boli poraz, vec se ******** na fejsu.

        Ugledajte se na brata Ljubu, pravi covek. Admin, lepo cestitao nam pobedu. I jos je sprecio da previse smarate sa raznim teorijama. Imas pivo!

        Comment


        • Originally posted by vlade_divac View Post
          priznajem price samo od onih koji pokazu licno svoj tiket i kako su ulozili bar 10k(mada je i to smesna cifra za nesto sto je namesteno)... a ove naknadne pameti sa pricama kako je namesteno, da se zajebu ;)
          Bas to.Koliko sam puta i ja za 100,200 din pogodio tacan rezultat ili prelaz 2 u 1,i sta,treba da kazem da sam znao da je namestena ali nisam hteo vise pare da uzmem.

          I prijatelju zasto nisi pre tekme reko da ce biti 3-2 nego posle?
          Za prosli derbi,tj. prosle godine u ovo vreme kad je bilo 0-2 valjda za Partizan isto se pricalo da je namesteno da Zvezda pobedi pa je dosla dvojka..Tako da ne lupajte.

          Ako hocete namestaljku za vcrs Kolon-Union,Argentinska prva liga,u 9 pocinje,iz 2 u 1.To sam cuo,prica se,u Mozartu je blokirana za igranje,probajte negde.
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • Originally posted by Vule_89 View Post
            http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/353...estao-utakmice

            Sto se tice derbija,Zvezda se raspadala,da je Partizan pobedio,prvenstvo bi bilo gotovo,ovako su dobil neku nadu..
            kako smo se to raspadaliMi smo pred derbi maltene bili preporodjeni,jer se stanje u vrhu kluba pocinje mijenjati,indicije su takve.I otkud Vesic sad u toj tvojoj retorici

            Originally posted by Bonomo View Post
            Ja sam Zvezdas a znam da je namestena utakmica. Cak mi je receno da ce rezultat biti 3-2 i bilo je tako.

            Iz principa nisam otisao u kladionicu i stavio pare na Zvezdu...
            iz principa nisi htio da se obogatis kompromitujes se bez veze,samo ispadas predmet ismijavanja
            Originally posted by Bonomo View Post
            Sprdajte se ali sve sto kazem jeste istina. A ne verujem toliko u namestanja i teorije zavere. Ali ako vam je lakse da ne vidite istinu i da se proseravate i ubedjujete jedni druge da je Zvezda bolja od Partizana ( trenutno nije ) onda ok.
            Naravno da smo bolji ej..Zvezda je jedna mlada 'reprezentacija' koja je imala problem zbog generalno jako krizne situacije,nistas vise!
            Originally posted by Bonomo View Post
            http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphoto...62214604_n.jpg

            Evo vam jos jedan dokaz.

            Boze jos se ja svadjam sa vama i ulazim u prepirku. Navijam za Zvezdu od trece godine nikada u zivotu nisam verovao kad se kaze da je namestena utakmica itd samo sam gledao FUDBAL. I voleo to. A sad ? Pa samo slepac ne vidi da je namestena utakmica.
            ok,a ovaj bistar komentar je iz 19:23..tada je partizan vodio 1:2...znaci,decko je to rekao jer je zvezdas,kao sto bi i ja rekao i svako normalan..ili ako je grobar,pa da pripremi sebe da mu bude lakse


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Sto ne brani cupavi i natetovirani golaman?
              Kao da su nadrogirani u picku materinu, odbrana kao da je sa kruske pala.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Па тако је Дарко!

                Comment


                • Namesteno! Ja sam pre utakmice znao da ce da dodje 2 ali nisam uplatio i nisam hteo da vam kazem
                  СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                  Comment


                  • HAHAHAHAHHAHA jel ko onaj prosli put sto je znao i tacan rezultat i sve ali IZ PRINCIPA nije hteo da kaze ?
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Pa da,zalosno mi bilo i da uzmem pare kladionicama zato nisam hteo ni da odigram to.
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Bude li neko jos jednom isao u off sa namjestanjem, popice ban.
                        Imate pravo dokumentovati prije meca post da ce biti namjesteno i ako dodje ok, ako ne dodje ban, za ubuduce.
                        Postujte o temi o fudbalu, ne o namjestanju.


                        Zvjezda mrtava ovaj mec kao da su sve iz sebe izbacili protiv Paritzana.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          Bude li neko jos jednom isao u off sa namjestanjem, popice ban.
                          Imate pravo dokumentovati prije meca post da ce biti namjesteno i ako dodje ok, ako ne dodje ban, za ubuduce.
                          Postujte o temi o fudbalu, ne o namjestanju.

                          Zvjezda mrtava ovaj mec kao da su sve iz sebe izbacili protiv Paritzana.
                          Ovo je samo sprnja bila zbog onog lika koji je tvrdio o derbiju to isto...


                          Sto se tice samog fudbala,MRTVILO!UZAS! nemam reci.
                          Onaj nas golman zreo za zatvor, dal mu los dan bio ili on stvarno pojma nema.Kasalica je bio jedini "igrac" na terenu, ovi ostali su nosili novi model dresa Legea i prosetali modnom pistom i pokazali nove frizure.
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • Karta za navijace Zvezde 300 din a za navijace Slobode 100 din. To samo u Srbiji ima,dabogda im ovo zadnje pare bile sto uzimaju.
                            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                            Comment


                            • Nikakvo iznenadjenje, uvek je tako, na svakom mecu su karte skuplje za nase navijace. Kada jedini i imamo podrsku i na strani, pa smo i na gostovanjima kao domacini.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Prosle sezone je Radnicki K. zbog toga bio kaznjen,ali sta mi imamo od toga? Nama niko ne vraca te pare.
                                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                                Comment

                                Working...
                                X