Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za tačan rezultat bi definitivno morali da učestvuju svi igrači oba tima. Zamisli da su "zaboravili" da kažu Ninkoviću i on u poslednjem minutu šalje loptu u gol a ne preko prečke.

    U redu je, Vučić je obećao pomoć Zvezdi ali da dostojanstveno prihvatimo poraz. Hvala Bogu da smo dobili one derbije na proleće, da nije bilo tako ova pobeda bi bila još žešće kritikovana.

    Odlična odbrana Petrovića u prvom poluvremenu posle šuta Kasalice van kaznenog. U drugom delu se lepo rasteg'o kod gola Luke, napravio je grešku jer je bio malo više ispred ali i šut je bio dosta čudan. Kod trećeg gola izuzetno loše postavljanje što i nije čudno za njega. Pa kakav gol je primio u Milanu od Palasija, bruka! A i u BG-u 1. gol posle centaršuta Guarina!!!
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Originally posted by Bonomo View Post
      Ja sam Zvezdas a znam da je namestena utakmica. Cak mi je receno da ce rezultat biti 3-2 i bilo je tako.

      Iz principa nisam otisao u kladionicu i stavio pare na Zvezdu...
      da da princip je zajebana stvar

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post
        Za tačan rezultat bi definitivno morali da učestvuju svi igrači oba tima. Zamisli da su "zaboravili" da kažu Ninkoviću i on u poslednjem minutu šalje loptu u gol a ne preko prečke.

        U redu je, Vučić je obećao pomoć Zvezdi ali da dostojanstveno prihvatimo poraz. Hvala Bogu da smo dobili one derbije na proleće, da nije bilo tako ova pobeda bi bila još žešće kritikovana.

        Odlična odbrana Petrovića u prvom poluvremenu posle šuta Kasalice van kaznenog. U drugom delu se lepo rasteg'o kod gola Luke, napravio je grešku jer je bio malo više ispred ali i šut je bio dosta čudan. Kod trećeg gola izuzetno loše postavljanje što i nije čudno za njega. Pa kakav gol je primio u Milanu od Palasija, bruka! A i u BG-u 1. gol posle centaršuta Guarina!!!
        dok je dacic u partizanu nema za grobare zime... a ove price o namestanju su presmesne, mada ima logike... zvezda ne moze da namesti protiv jagodine i ofke(inace po grobarima zvezdinh klubova, jelte) al zato uspe da namesti sa partizanom jebeno prejako

        Comment


        • Tiketi iz 2 u 1 nisu nikakav dokaz jer je danas odigrano bar 5000 tiketa iz 2-1 Zvezda i iz 1-2 Partizan, kao i iz 1-x, 2-x... Niko ne namesta ovakve meceve zbog kladionice. Takodje ni tacan rezultat nije namesten, to je glupost. A da li je mec namesten... procenite sami... svako sa dva oka ko se imalo razume u fudbal to moze da oceni.
          Last edited by asprilja; 17-11-12, 21:00.
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Shvatate li koliko smesni, da ne kazem glupi ispadate kad napisete da je namestena utakmica ?

            mi je rekao da je prelaz, jao vidi status tiketa 2/1, jao gledaj intervencije Petrovica - SMESNO

            Petrovic - truba golman
            Status tiketa- to nista ne znaci , evo ja svaki vikend 1 ili 2prelaza ubodem kvote 30
            I jos jedna stvar- to bi jos juce blokirali na kladionici da je namesteno... Evo ja sinoc oko 23:00 dobijem dve dojave i naravno bile su blokirane u 23:10 ( otprilike tad sam pokusao da uplatim ) ...


            Zvezda je dobila posteno , ocigledno su ih razvalili u drugom poluvremenu i naravno da su postigli 2 gola.. Sta tu ima sumnjivo stvarno ne znam

            Comment


            • Jel se samo meni cini ili je Milijasev gol ustvari auto gol?
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                Evo ja sinoc oko 23:00 dobijem dve dojave i naravno bile su blokirane u 23:10 ( otprilike tad sam pokusao da uplatim ) ...
                O tome pricam, kladionice su tu da nam uzmu novac, ne daju
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Originally posted by Mladen View Post
                  Brajkula rasni poznavaoc srpske lige
                  Терао сам некада лопту у тој лиги, као клиња, али чим сам прерастао бонус подувао сам га

                  Originally posted by asprilja View Post
                  Tiketi iz 2 u 1 nisu nikakav dokaz jer je danas odigrano bar 5000 tiketa iz 2-1 Zvezda i iz 1-2 Partizan, kao i iz 1-x, 2-x... Niko ne namesta ovakve meceve zbog kladionice. Takodje ni tacan rezultat nije namesten, to je glupost. A da li je mec namesten... procenite sami... svako sa dva oka ko se imalo razume u fudbal to moze da oceni.
                  Тебриште, свако има своје мишљење, ок ти мислиш да је намештено ја не, али ми је стварно мало чудно како ви (навијачи Партизана) после сваког пораза Партизана ове године исти коментаришете као намештајку. Тако је било против Доњег Срема, о Чачку је готово био консензус да је утакмица намештена, тако и сад....зар ти то није мало претеравање ;)

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Терао сам некада лопту у тој лиги, као клиња, али чим сам прерастао бонус подувао сам га
                    Zato ti sad teras na forumu
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      Zato ti sad teras na forumu
                      И то и другу београдску мало аматерски, разонода

                      Comment


                      • Ma ne vredi se svadjati,zbog neke utakmica,jel mi imamo koristi od toga?

                        Comment


                        • Mozda na forumu skautira neke clanove koji igraju u toj srpskoj ligi, pa postane neki menaDJer
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Терао сам некада лопту у тој лиги, као клиња, али чим сам прерастао бонус подувао сам га



                            Тебриште, свако има своје мишљење, ок ти мислиш да је намештено ја не, али ми је стварно мало чудно како ви (навијачи Партизана) после сваког пораза Партизана ове године исти коментаришете као намештајку. Тако је било против Доњег Срема, о Чачку је готово био консензус да је утакмица намештена, тако и сад....зар ти то није мало претеравање ;)
                            Najjace da mi nikada nismo namestili, nisam ja ovca. Jednostavno ne diskutujem javno na tu temu, obecao sam sebi.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • http://www.rezultati.com/utakmica/rP...talji-utakmice

                              http://www.rezultati.com/utakmica/GS...talji-utakmice


                              eto bilo blokirano sinoc odma... pustite te dojave i prelaze... Da to prolazi tako lako svi bi milioneri bili.. Ako iko zna kad je namesteno to su kladionice ;)

                              Ovi prvi kupili utakmicu jer im treba za ostanak u ligi..
                              Velez- opste je poznato da stalno prodaju utakmice :/
                              Last edited by bjelaksson[YNWA]; 17-11-12, 21:16.

                              Comment


                              • Tole i Vesic namestili.
                                Inace Vesicev otac i Tole su bili najbolji drugari u vrticu i tada su skovali plan da nameste prelaz u derbiju. Posle nekoliko neuspesnih pokusaja to im je konacno uspelo.

                                Comment

                                Working...
                                X