Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Namesteno utakmica?Ja sam video dosta izgovora za poraze,ali ovakav jos nisam!
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Crno-beli tešite se slobodno... Ali ovo je 4. pobeda u nizu i to od maltene istih igrača...

      Bio bih mnogo srećniji da nije bilo -8. Kad bi se makar na -3 smanjila ova razlika do kraja godine. Makar jedan remi da doživi Partizan...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by gagablues View Post
        Meni nije jasno kako možete biti tako uobraženi da uopšte govorite o nameštanju. Zašto? Jer ste možda bolji tim? Pa ne pobedi uvek bolji tim. I mi smo bili koliko puta bolji pa smo izgubili i obrnuto. Neverovatno kako svaki poraz odmah karakterišete kao nameštaljku. Pa niste vi baš toliko sjajan tim kao što ste umislili. To se vidi u Evropi.
        Da nikad niste mogli sportski da podnesete poraz od nas to se i sad vidi.
        Neverovatno.
        http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/353...estao-utakmice

        Sto se tice derbija,Zvezda se raspadala,da je Partizan pobedio,prvenstvo bi bilo gotovo,ovako su dobil neku nadu..

        Comment


        • Druze uzivaj u pobedi,al nemoj da mi prosipas price.Uopste ne karakterisemo svaki poraz kao namestaljku,ako nadjes za bilo koji derbi pre ovog da sam rekao da je namesten ja ti dam 100 evra.Ovo veceras je sramota najveca u nasoj istoriji a najveci krivci Uprava->Vermezovic->igraci koji su ucestovavali.

          Comment


          • Originally posted by Layzick View Post
            Zasto da se prestane?

            Igracu na grobu svakom igracu Partizana koji je veceras ucestovao u ovoj sarenoj lazi.Stidite se guzice kad obraza nemate duse prodane.(izuzimam igrace koji nemaju veze sa ovom prevarom)
            Zato sto ce dovesti do sranja na forumu, a meni je zadatak da to sprecim. Bolje tako nego da ljudi preteraju pa da moram da banujem.

            Comment


            • Cekaj jel ja treba da budem tolika budala i da smirujem ovde a da se neki ljudi pojave da bi provocirali?

              Stvarno cu banovati svakog ko nastavi!

              Comment


              • Ja sam Zvezdas a znam da je namestena utakmica. Cak mi je receno da ce rezultat biti 3-2 i bilo je tako.

                Iz principa nisam otisao u kladionicu i stavio pare na Zvezdu...
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • Originally posted by Bonomo View Post
                  Ja sam Zvezdas a znam da je namestena utakmica. Cak mi je receno da ce rezultat biti 3-2 i bilo je tako.

                  Iz principa nisam otisao u kladionicu i stavio pare na Zvezdu...
                  Da ti nije Vučić poslao SMS?
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Zato sto ce dovesti do sranja na forumu, a meni je zadatak da to sprecim. Bolje tako nego da ljudi preteraju pa da moram da banujem.
                    Dok nema vredjanja misljenje moze da se iznosi,ili treba da glumimo jednoumlje samo da bi bilo postova?

                    Comment


                    • Originally posted by Vule_89 View Post
                      http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/353...estao-utakmice

                      Sto se tice derbija,Zvezda se raspadala,da je Partizan pobedio,prvenstvo bi bilo gotovo,ovako su dobil neku nadu..
                      Jeste mi nameštamo vi ste baš pošteni. Više od pola lige igra za vas. Sklanjaju se da bi dali golove dok protiv nas igraju kao da im je poslednje u životu. Naše prvenstvo je najneregularnije u regionu i šire. Da je ovo neka država pa da izbaci i Partizan i Zvezdu u niži rang kao što je bilo u normalnim državama. Ovako tu smo gde smo. Zato nam je fudbal takav. Vi se šetate u prvenstvu i onda u Evropi ne možete da pobedite ni tim iz Azerbejdzana. Mi ne možemo ni da se kvalifikujemo. I to je posledica poštenih utakmica. Nemoj molim te da mi pričaš kako ste vi pošteni i sve dobijate što se dobri. Ako ti je to izgovor za poraz od nas onda super. Eto namesšteno je. Teši se.

                      Comment


                      • Ne bih zeleo da se generalizuju stvari i da se govori da svaki navijac Partizana posle poraza govori da je utakmica namestena. Zvezda je jednostavno zelela vise pobedu, cak iako je gubila i tu se svaka prica zavrsava.

                        Originally posted by Brajkula View Post
                        Мени је Лазар трагичар утакмице. Јесте правио проблеме, али која је корист?
                        Било како било све то је мени за трагичара, те играч о коме говорим ево већ другу сезону ништа конкретно да уради у најјачој утакмици у лиги.
                        Тако дођосмо до приче да је Лазар преталентован, чак да будем прецизнији он је невероватно брз играч, али увек му фали то нешто мало...тј. игра му се своди на мало је фалило.
                        Nema sumnje da je on talentovan, o tome ne trebamo uopste diskutovati, ali nas narod kako nekog digne u nebesa, tako ga i tresne o pod. Za to nesto malo ce on morati da se potrudi, ali mi nije jasno zbog cega nekad zeli da od jednostavnog napravi nesto neverovatno. To je taj sut u prvom poluvremenu.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Originally posted by Krle View Post
                          Da ti nije Vučić poslao SMS?
                          Mozes to da shvatis a i ne moras. Videlo se jasno. Petrovic prodao utakmicu. Dalje diskusije nema i mene je sramota na sta je Zvezda spala. Klub za koji navijam od 3 godine mora da namesta ovako providno i sramotno da bi uradio nesto protiv Partizana...
                          sigpic

                          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                          Without error there can be no brilliancy.

                          Comment


                          • Originally posted by Bonomo View Post
                            Cak mi je receno da ce rezultat biti 3-2 i bilo je tako.
                            Cek, cek, da pogadjam, rezultat ti je rekao ???
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              Dok nema vredjanja misljenje moze da se iznosi,ili treba da glumimo jednoumlje samo da bi bilo postova?
                              Ovaj forum tako nikad nije funkcionisao, tako da to ne pije vodu. Na poziciji sam koja mi dozvoljava da sprecim ono sto bi se ocigledno desilo da nema nikoga.

                              Comment


                              • Originally posted by Bonomo View Post
                                Ja sam Zvezdas a znam da je namestena utakmica. Cak mi je receno da ce rezultat biti 3-2 i bilo je tako.

                                Iz principa nisam otisao u kladionicu i stavio pare na Zvezdu...
                                Легендо

                                Comment

                                Working...
                                X