Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ја стварно не могу да верујем да се прича о продаји дербија. Ако је већ у плану да се прода првенство или се исто направи занимљивијим то се ради у мањим мечевима....типа са Кулом, Доњим Сремеом, Смедеревом, Пазаром....никако у дербију. Немој да лупате, јер иоле рационалније размишљање вас доводи до закључка какав је мој.
    Када смо код реакција играча, зашто би Лазар Марковић ударио по Вешовића по лицу и ризиковао да добије црвени картон у намештеној утакмици? Па ако хоћете да кажете да је глуп, није ваљда толико пошто је таман почело у суперлативима да се прича о њему.

    Comment


    • Kakav performans u drugom poluvremenu, katastrofa, zasluzili smo da izgubimo. Neki igraci u prvoj postavi su prikazali takav amaterizam da je to smesno, ne bi trebalu da igraju ni u Javoru a kamoli u svetom crno belom dresu...

      Sve cestitke navijacima rivala...;)

      P.S. Da dodam da je ovaj komentator sa Prve kompletan idiJot i jedna velika neznalica...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Mora nesto da napisem posto ne moze samo smajli.


        Comment


        • Najbolje bi bilo da derbi prenose Avdic i Radojevic. Jeste da su oni eksperti za basket, ali kapiram da i fudbal poznaju bolje od ovih magaraca.

          Cestitke komsijama.

          Comment


          • Majko mila, ovi fudbaleri su poprilicno ograniceni... a o ponasanju da se ne prica...

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Najbolje bi bilo da derbi prenose Avdic i Radojevic. Jeste da su oni eksperti za basket, ali kapiram da i fudbal poznaju bolje od ovih magaraca.

              Cestitke komsijama.
              Slazem se,ovi su amateri..

              Comment


              • Originally posted by gagablues View Post
                Još će sad Jankosan da ispadne neki trener

                ja mislim da je Tole namestio za nas.
                mnogo lose se ubacujes druze, uopste nema potrebe za tim ;)

                Nego, cestitke navijacima Crvene zvezde na zasluzenoj pobedi.

                Ja se stvarno ne secam jedan derbi, ali jedan derbi da je Partizan nastavio da igra kako treba kad je gubio od Zvezde. Jednostavno ostanemo bez ideje. Nigde pas, nigde nista sto bi moglo da stvori neku priliku. Drugo, vec odmah trebamo ovog idiota Miljkovica da stavimo na transfer listu ili da je dostupan za pozajmicu, jer ovo je tragicno kako on, kao jedan ofanzivni desni bek igra, UZAS! Lazar u prvom poluvremenu odlican, i nije mi jasno sta mu je kod onog ulaza trebao a la Di Canio sut kad je trebao svojom levicom da zakuca loptu. Lazevski u startnoj postavi. Pa Volkov je izmislio fudbal za njega i njegovi centarsutevi bi mnogo toga promenili, pogotovo bi 1/3 pogodio Mitrovica u glavu. Ne znam, ne mogu ni da sumiram utiske zbog ovolike nervoze.

                Jos jednom cestitke navijacima Crvene zvezde
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Avdic kad bi prenosio jbeni curling to bi izgledalo 10x zanimljivije od derbija koju prenosi ovaj magarac...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Prestanite sa komentarima kako je utakmica namestena!

                    Zasto da se prestane?

                    Igracu na grobu svakom igracu Partizana koji je veceras ucestovao u ovoj sarenoj lazi.Stidite se guzice kad obraza nemate duse prodane.(izuzimam igrace koji nemaju veze sa ovom prevarom)

                    Comment


                    • Meni nije jasno kako smo sa ovakvom katastrofalnom odbranom prošli sa samo dva gola u mreži. Partizan bolji u prvom mi u drugom. Da je bilo nerešeno ne bi bilo nepravedno. Ali mi smo pobedili Mislim da je kod 1-2 Marković ikoristio onu šansu bilo bi sve drugačije. E da je Pera otišao u policiju.....
                      Ispade da smo neki tim, ali pobeda u derbiju se piše , četvrta u nizu...

                      Comment


                      • Cestitke komsijama .
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • U globalu prvi derbi da je bio gledljiv.
                          Poslije prvog poluvremena mislio sam da je gotovo, ali onda krece zvezda da lomi
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • ahahahhaha,prodanoo

                            Edit:Kako je krenulo,mislio sam da cete nas oduciti jer ste bili mnogo bolji na terenu u prvom poluvremenu i zasluzeno ste vodili,ali smo mi pokazali karakter i vratili se u mec.Luka Milivojevic i Milijas su bili najgori u prvom uz Mikica,na kraju ispali heroji i drago mi je zbog njih
                            Lazovic pokazao da je klasa ponovo,do sad je bilo price da ne igra dobro velike utakmice,ispada sa samo njih i igra,Partizan,Bordo,Partizan

                            I za kraj,jebeni Filip Mladenovic,pokazao je da zna da igra fudbal,ja ne verujem da je to isti onaj igrac od pre samo mesec dana
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              Zasto da se prestane?

                              Igracu na grobu svakom igracu Partizana koji je veceras ucestovao u ovoj sarenoj lazi.Stidite se guzice kad obraza nemate duse prodane.(izuzimam igrace koji nemaju veze sa ovom prevarom)
                              Meni nije jasno kako možete biti tako uobraženi da uopšte govorite o nameštanju. Zašto? Jer ste možda bolji tim? Pa ne pobedi uvek bolji tim. I mi smo bili koliko puta bolji pa smo izgubili i obrnuto. Neverovatno kako svaki poraz odmah karakterišete kao nameštaljku. Pa niste vi baš toliko sjajan tim kao što ste umislili. To se vidi u Evropi.
                              Da nikad niste mogli sportski da podnesete poraz od nas to se i sad vidi.
                              Neverovatno.

                              Comment


                              • Originally posted by Mladen View Post
                                mnogo lose se ubacujes druze, uopste nema potrebe za tim ;)

                                Nego, cestitke navijacima Crvene zvezde na zasluzenoj pobedi.

                                Ja se stvarno ne secam jedan derbi, ali jedan derbi da je Partizan nastavio da igra kako treba kad je gubio od Zvezde. Jednostavno ostanemo bez ideje. Nigde pas, nigde nista sto bi moglo da stvori neku priliku. Drugo, vec odmah trebamo ovog idiota Miljkovica da stavimo na transfer listu ili da je dostupan za pozajmicu, jer ovo je tragicno kako on, kao jedan ofanzivni desni bek igra, UZAS! Lazar u prvom poluvremenu odlican, i nije mi jasno sta mu je kod onog ulaza trebao a la Di Canio sut kad je trebao svojom levicom da zakuca loptu. Lazevski u startnoj postavi. Pa Volkov je izmislio fudbal za njega i njegovi centarsutevi bi mnogo toga promenili, pogotovo bi 1/3 pogodio Mitrovica u glavu. Ne znam, ne mogu ni da sumiram utiske zbog ovolike nervoze.

                                Jos jednom cestitke navijacima Crvene zvezde
                                Мени је Лазар трагичар утакмице. Јесте правио проблеме, али која је корист? Центрирао код аутогола Јовановића? Реално Јовановић је одреаговао као петлић, неразумљиво. И реално да је дао гол код оне шансе у пп не би било шансе да се Звезда врати као што јесте.
                                Било како било све то је мени за трагичара, те играч о коме говорим ево већ другу сезону ништа конкретно да уради у најјачој утакмици у лиги.
                                Тако дођосмо до приче да је Лазар преталентован, чак да будем прецизнији он је невероватно брз играч, али увек му фали то нешто мало...тј. игра му се своди на мало је фалило.

                                Comment

                                Working...
                                X