Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vule_89 View Post
    Ovo je prodana utakmica,koji klosari...

    Comment


    • Zasluzeno ce Zvezda da pobedi na kraju. Ocajna igra u drugom poluvremenu Partizana. Nekim igracima jednostavno nije mesto u prvih 11.

      Vesovic

      Comment


      • E da je ovo napravio zvezdin igrač već bi ga Mažić isključio. kakav seljak ovaj Marković.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Pa pazi,ovo su verovatno prodali,da bi bilo zanimljivilje prvenstvo,ali na kraju ce FKP osvojiti titulu..

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Vesovic

            Мажић Ово ти је друже мој црвени као врата ;)

            Comment


            • Originally posted by Vule_89 View Post
              Ovo je prodana utakmica,koji klosari...
              jeste i mi smo vama prodavali prošlih godina.

              Comment


              • коментатор на ПРВОЈ је благо речено катастрофа, мсм да се сви сажете да не набрајам пропусте...поред тога што не реазликује фудбалере, нема ни појма са фудбалом, боље да се врати Нинџа ратницима (ако их је уопште и он коментарисао, а мислим да јесте).

                Comment


                • Originally posted by Vule_89 View Post
                  Ovo je prodana utakmica,koji klosari...
                  stavio sam 10e na 2:2 keca tj u 60-oj i nije mi krivo , posle druge sanse 100%-ne se videlo da je ovo prodano uveliko , prvo poluvreme regularno , drugo pordano , taman namestili da dodje iz 2/1 , tako da mi nije ni krivo , jos doktor Bilmezovic vadi naseg najboljeg igraca pa kapitena pa drugog najboljeg sada bez komentara , ni ona dva gola nismo trebali dati msm verovatno nije bilo planirano ali sta je tu je , sve se videlo po faci KAPITENA kad je izlazio
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Na jednom forumu isto kazu da je prodana,s obzirom da je Vermezovic vec bio trener,kada su igrali protiv Tikve,ovo me nista ne cudi...

                    Comment


                    • Još će sad Jankosan da ispadne neki trener

                      ja mislim da je Tole namestio za nas.
                      Last edited by zusz; 17-11-12, 19:51.

                      Comment


                      • Originally posted by Vule_89 View Post
                        Na jednom forumu isto kazu da je prodana,s obzirom da je Vermezovic vec bio trener,kada su igrali protiv Tikve,ovo me nista ne cudi...
                        Tacno mi krivo sto ne odoh na Igokeu veceras, ali smesan pristup u 2/2 , pitam se kako ih nije sramota
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • продано, продано

                          Comment


                          • Ali Petroviceve reakcije kod golova Ajde da ga razumemo da kod prvog nije nista mogao
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Prestanite sa komentarima kako je utakmica namestena!

                              Comment


                              • Vi ste partizanovci zaista neverovatni. ajde neka tešite se..

                                Comment

                                Working...
                                X