Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ау Боже има ли те

    Comment


    • Omiljeni igraču Darko Lazoviću, bravo bre! Odlični i Kasalica...

      Ali neverovatni idioti u odbrani Zvezde!
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Микић благо ретардиран лик, срамота је да таква фаца игра за Звезду.

        Comment


        • Kako bezobrazno biju Mitra...

          EDIT: Graficki prikaz

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Микић благо ретардиран лик, срамота је да таква фаца игра за Звезду.
            jos bio i kapiten.
            ovo je sramota kako smo nemocni. Da budemo srecni da sa ovakvom odbranom ne primimo jos koji gol.

            Comment


            • Касалица није крило, човек је шпиц играч и његово гурање на страну је огромна грешка!

              Comment


              • Sve sto im je Prosinecki usadio lagano nestaje, i vracaju se diletanskom fudbalu.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • A komentatori ne navijaju za Zvezdu...

                  Comment


                  • Mikić Za toliko vremena nije naučio da centrira.

                    Comment


                    • Originally posted by Vule_89 View Post
                      A komentatori ne navijaju za Zvezdu...
                      Јбг друже, мора навијати за некога, или Звезду или Партизан, неће сигурно за Војводину

                      Микић....па, није више вредан помена.

                      Comment


                      • Ja mislim da je Tole kriv što mi ne možemo šansu da napravimo-

                        Comment


                        • Nista nije gotovo. Na terenu od 8 igraca samo 1 zna da igra odbranu.

                          Dosta smo bolji za sad, ali ima jos 45 minuta da se igra.

                          Comment


                          • Slazem se u potpunosti , Lazar mi 3 puta iskidao zivce , ali zadrzacu se na tome , dobro igramo , jos jedan da uvaljamo i da pevamo
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              Slazem se u potpunosti , Lazar mi 3 puta iskidao zivce , ali zadrzacu se na tome , dobro igramo , jos jedan da uvaljamo i da pevamo
                              Nije mogao bolje u one dve sanse. U prvoj se previse umorio i nije mogao da zavrsi, a u drugoj nije bilo vremena za jos jedan dodir pa je morao "majger"

                              Ipak su on i Mitar najbolji na terenu.

                              P.S. Od nasih 11 igraca, desetorica su iz nase skole

                              Comment


                              • Lazara taman kada sam krenula da pljujem on uvaljao onaj gol tj. Jovanovic a onaj Miljkovic je stetan po zdravlje keve mi
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X