Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Ne mogu ja sa vama...


    Moj brat koji navija za Partizan i koji prati bas Brazil vec desetak godina kao manijak se krstio kako je moguce da smo mi takvog igraca doveli. Znaci, bukvalno mi je govorio da je decko materijal za lige petice i da cemo ga tesko zadrzati vise od jedne godine. Kad ono karina, polomio nogu u prvoj utakmici, tako da sad mozete da pricate kako nije tako dokle hocete.



    Kazes Taribo, vec sam obrazlozio da je bio u poznim godinama i da nije pokazao Bog zna sta. Moreira prihvatam, Appiah nije igrao ozbiljan fudbal 2-3 godine, onaj gol od juce je mozda cak i jedina dobra stvar koju je uradio otkad je dosao, Adija sto se tice Milan-a ima samo privilegiju da pored njegovog imena na sajtovima pise da je bio tamo, koliko su samo bust-ova imali veliki evropski klubovi, a Castillo je bio anonimus iz Ekvadora kad je dosao.
    Za lige petice nije sigurno, da jeste ne bi njega jedan Flamengo tako setao gde stigne i bio bi vazan igrac tamo.

    U poznim godinama ali ipak klasa od igraca za ove livade, kao i Apija. A kad je Adija u pitanju, ono sto je on radio na SP za mlade je neverovatno i uz Mezengu je najtalentovaniji stranac koji je stigao ovde. Samo nije mogao da trpi onog na klupi sa njegovim "taktickim" zamislima i to ga je kostalo. Mogao je preko nas da se probije i da ga otkupimo za 800k, ubijao bi u kvalifikacijama. Steta, kao i vama za Bruna sto vas je Adzic zajebao.

    Kastiljo se probio na SP kao sto rekoh, bio jedan od 3 kljucna igraca Ekvadora koji je prosao grupu sto je za tako malu reprezentaciju ogromna stvar.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Posledica je ta sto nismo imali visokog spica, koji su prelamali kod tog bivseg. Od 5 derbija sto je dobio, 3 su zbog Tejga i Scepovica, kojeg da smo imali, verujem da bi bilo drugacije, bez obzira to da li bi ponovio partiju od jesenas, otvarao bi mnogo vise prostora ostalima. To je kljuc.
      Jedan od faktora ali sigurno ne jedini razlog,mnogo sto sta nije stimalo,od odbrane,bekova do veznih igraca

      Comment


      • Ajde da ste vi dobijali derbije pa da kazete da vam je Tole uzeo titulu. Pogledajte rezultate u derbijima otkad Tole vlada. Rekao sam vec, vise crvenih su dobijali protivnici Zvezde nego protivnici Partizana, vise penala je sudjeno za Zvezdu. Koji je onda argument da Tole navlaci za Partizan ? Isti broj filijala imamo. Neuporedivo bolje rezultate u evropi zadnjih par godina. Pa ko je onda bolji ? Ko je trebao da uzme titule ? Kojim parametrom se izracunava kvalitet ako ne medjusobnim rezultatima i rezultatima u evropi ? Kako se racuna na koga se vise navlaci ? Ja opet kazem, navlaci se i za jedne i za druge, nemam potrebe nista da maskiram. A evo i par klipova da se prisetite nekih odluka u korist Zvezde otkad Tole vlada, ne znam tacno da li je svaki u vreme Toletove vladavine ali recimo da su u zadnjih par godina. Ovo su argumenti, crno na belo, pustite vi sta prica Gaga u bluzi. Ako neko oce civilizovano da raspravi, da prokomentarise ove odluke, mozemo da raspravimo. Samo nemojte da na sve ovo odgovorite nesto tipa Ma da Tole je posten, Zvezda je ocajna, Partizan je jak ko zemlja. Odgovorite argumentom, pokazite vi nase sumnjive situacije ili opravdajte neku vasu sumnjivu, ja sam pokazao vasih 15 penala u zadnjih par godina od kojih nijedan nije, ocekujem isti odgovor. Naravno nisam kopirao onaj penal iz derbija kad Rnic igra butinom iako je sudija zaklonjen a odmah pokazuje na penal. Da je taj penal sviran Partizanu u derbiju, to bi sledio odmah novi insajder na b92, kukali bi svi na Toleta, a ovako pricate kako ste promasili penal koji da ste dali, dobili bi. Naravno da se navlacilo i na nasu korist, odgovorite argumentom. Evo vasih 15 nepostojecih penala, dajte vi nase. Samo malo realnosti nije na odmet. Pucajte sad.







        Last edited by asprilja; 21-05-12, 20:52.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • http://www.mondo.rs/s248460/Sport/Fu...ata_Djore.html

          Veliki povratak "Bata Đore"?



          Milovan Đorić, popularni "Bata Đora", kandidat je da postane prvi čovek srpske trenerske struke. U ponedeljak su izbori u Staroj Pazovi, a rivali su mu Miroljub Ostojić i Nenad Milovanović.


          U ponedeljak, u Kući fudbala u Staroj Pazović, biće održana Izborna skupština Organizacije trenera Srbije.

          Od sedam tačaka dnevnog reda, najzanimljivije biće kada na red dođe izbor predsednika, odnosno budućeg prvog čoveka srpske fudbalske struke.

          "Sportski žurnal" piše da su trenutno u opticaju tri moguća rešenja, odnosno kandidata, a da je favorit - niko drugi, nego neuništivi Milovan Đorić. Konkurenti će mu, navodi se u najavi događaja, biti Miroljub Ostojić i Nenad Milovanović.

          Prekaljeni fudbalski pregalac "Bata Đora" trenutno jedini ima podršku dva regiona, Beograda i Istočne Srbije, dok iza Ostojića navodno stoji Vojvodina, a iza Milovanovića region Zapadne Srbije.


          Sa ovog mesta u ponedeljak otići će Vladica Petrović, koji je brigu o srpskoj struci preuzeo po odlasku Ljupka Petrovića u Kazahstan.

          "Žurnal" navodi da se bivši predsednik Udruženja trenera FS Beograda, Đorić, već spremio za "reformski kurs" ( ) i da je uveliko aktivno uključen u najnovija normativna rešenja, kojima je trenerska organizacija regulisala unutrašnju organizaciju.

          Ukoliko "Bata Đora" dobije i ovaj kadrovski rat, biće to njegov povratak iz "prevremene penzije" u koju je otišao posle debakla sa talentovanom generacijom fudbalera rođenih 1994. godine, koja mu je poverena. "Prvi srpski bek" s klincima nije uspeo da se plasira na Mundijal u Meksiku i tada je rekao:

          "Odlazim čist iz prljavog fudbala. Istekao mi je profesionalni ugovor, ali ostajem kao amater uz bubamaru".

          Ono što nije rekao je da će to važiti samo godinu dana.

          Đorić ima 66 godina i u jednom kratkom periodu trenerske karijere vodio je reprezentaciju Jugoslavije 2001. godine, tokom kvalifikacija za Mundijal 2002. gde nas, na kraju, nije bilo.

          Kao trener, "Bata Đora" vodio je Čukarički još 1978. godine, a potom Napredak, Sutjesku, Prištinu, El Salvador, San Migel, Budućnost, Radnički Niš, Borac Čačak, Agilju, El Salvador, mladu reprezentaciju Jugoslavije (izgubio u Beogradu od Hrvatske 6:2), Peking, seniorsku reprezentaciju Jugoslavije i, posle deset godina pauze, bila mu je poverena kadetska reprezentacija Srbije.

          (MONDO, foto: MN Press)


          Hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha



          Kako oni nas kecaju u zdrav mozak, ovo je sjajno. Stvarno treba ukinuti fudbal, preorati terene i zdravo. Ovo je toliko smesno da se moras smejati.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Mi smo najtalentovanija nacija za fudbal u Evropi.
            sigpic

            Comment


            • Jos samo da imamo dobre trenere, ali sta ces, ne moze sve.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Jos samo da imamo dobre trenere, ali sta ces, ne moze sve.
                Pa sta je Bata Djora ako ne trener ipo?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Pa sta je Bata Djora ako ne trener ipo?
                  On je Nadcovek, Nadtrener. Kako on ume nesto da upropasti, niko mu nije ravan.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Jelen Superliga, 1. kolo (11. avgust):
                    Beograd: Partizan – BSK Borča
                    Ivanjica: Javor – Crvena zvezda
                    Novi Sad: Vojvodina – Smederevo
                    Beograd: Rad – Radnički Kragujevac
                    Užice: Sloboda – Spartak
                    Jagodina: Jagodina – Hajduk
                    Novi Pazar: Novi Pazar – Radnički Niš
                    Beograd: OFK Beograd – Donji Srem


                    Komsije opet pocinju sa laganim protivnikom(filijalom) ako nije Metalac,uglavnom filijala.A mi opet pocinjemo sa neugodnim gostovanjem..i mi opet pocinjemo derbi kao domacini u novembru i naravno zadnje kolo u Novom Sadu.Tole zivio


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment




                    • Trio fantastiko

                      Comment


                      • Duka@

                        Kad budete prvaci imacete povoljniji zreb od Partizana do tada cuti i radi.

                        Comment


                        • Da li je istina da je omaleni Bogavac potpisao za OFK Beograd?

                          Comment


                          • http://www.mondo.rs/s251371/Sport/FS...de_igrace.html

                            Ajde?

                            Comment


                            • http://www.mondo.rs/s251644/Sport/Fu...o_do_2016.html

                              Tole jednoglasno, do 2016!

                              Spoiler
                              12. jul 2012.

                              Bez ijednog glasa protiv, niti uzdržanog, aktuelni predsednik Fudbalskog saveza Srbije Tomislav Karadžić dobio je novi mandat u trajanju od četiri godine.


                              Tomislav Karadžić biće prvi čovek srpskog fudbala do 2016. godine. To je očekivana odluka koja je doneta tokom Izborne skupštine FSS u Staroj Pazovi. Na zasedanju koje je počelo u četvrtak u podne, svih 62 prisutnih delegata podiglo je zeleni listić i pružilo podršku Karadžiću, koji je na čelo Saveza došao u julu 2008. godine.

                              Comment


                              • S obzirom kakvu opoziciju ima potrajace Tole do smrti.

                                Comment

                                Working...
                                X