Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Nije to poenta, namesteno ili ne, bolji ili ne dobili ste 3 zaredom. Pa sta? Mi opet uzeli titulu vise nego ubedljivo, opet imamo neku sansu da igramo LS, opet je sve stabilno, nikom se nista ne duguje. Dok je kod vas druga prica. Cutalo se celo prvenstvo a svi smo znali i da se duguje igracima i da ima raskola u klubu ali se cutalo iskusno, sada ce gomila otici, doci ce neki novi, mozda isto dobri mozda i losiji, trebace vremena da se uklope opet cete imate prazan hod negde u novembru, opet sve isto. Kao da gledam.

    Kakvi nikom nista ne duguje, pa Barsa i Real imaju dugove od ko zna koliko stotina miliona, a da nasi napaceni klubovi nista ne duguju, nemoj zajebavati. Svakako je bolja situacija nego kod nas, to stoji.



    EDIT: Caniggia, Vini je covek koji je pravio cuda u najboljim klubovima Brazila, davao bitne golove u Copa Libertadores-u, da nije polomio nogu, pravio bi malu decu po ovim nasim njivama.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Dobili ste i to je ok, ja sam pricao o igri koja se pominjala i koja je u sustini nebitna jer o njoj jednog dana nece niko pricati i belezi se samo rezultat.

      Mi smo skoro maksimalno realni u svakom pogledu. Znamo kako stojimo u odnosu na ostale timove iz JSL, znamo kako stojimo u odnosu na evropske timove.

      Dizete u nebesa sve i svakog, cak i od Mikica jedno vreme napraviste odbrambenog univerzalca koji pokriva sve pozicije i koji ce bez problema da menja Ninkova kad ode pa videsmo sta ispade. Onaj Vinisijus tek dosao, niste u zivotu videli coveka a poceste pricu kako je vas najbolji igrac(bilo bas na ovom forumu) i gomila takvih situacija.

      Sale je legenda, normalno je da cemo nekad preterivati. Mogao je taj u Englesku kad je Kezman u PSV, samo nije hteo i nije bilo potrebe jer smo namlatili para od ovog placenika.

      Babovica konstantno pljujemo i molimo boga kad ce da ode, Vukica dobar deo pljuje. S Lazarom niko nije preterivao ko gleda siru sliku, posebno ne ovde. Da moze mnogo, moze.

      Imamo mi vanserijskih talenata samo ih ne razvijaju ali to su neke druge price. A izbacili smo Jovetu, Savica, Sulejmanija, Nastasica poslednjih godina, od nas dosta.
      Ok, da završimo priču. Od raspada države , za jako mali broj igrača se moglo reći da su vanserijski, kad bi realno gledali, a ne navijački pristrasno. Nije ni čudo, država se smanjila, ne radi se kvalitetno, što god vredi svi pobegoše... A oni koji su propali napolju vraćaju se kao maltene heroji. Da se ja pitam ja ih ne bi ni pustila da se vraćaju. Ali...
      Istina je da je Partizan mnogo bolje radio u omladinskoj školi zadnjih godina od Zvezde. to se i vidi po igračima koji su otišli. Ali molim vas tu reč vanserijski jako lako upotrebljavate. Čim ode neki vaš igrač napolje on je vanserijski...
      Za naše igrače koji su prodefilovali ovih 3 godine ja zaista ne bih da komentarišem Nisu zaslužili. Što se tiče Laze on je dobar fudbaler, ali što reče jedan forumaš sa RSBa, on je kao nekad Mrkela. VEčiti talenat kojeg nikad nema nigde na velikim utakmicama. I tu je skroz u pravu, što će vreme i pokazati. Ostali su igrači za našu ligu. Ali i to je za nas pomak u odnosu na prošle godine kad se setimo ko je sve igrao za nas
      Vreme će pokazati ali bojim se da će sve manje biti dobrih fudbalera u našoj zemlji a o vanserijskim odavno smo prestali da pričamo.

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post



        EDIT: Caniggia, Vini je covek koji je pravio cuda u najboljim klubovima Brazila, davao bitne golove u Copa Libertadores-u, da nije polomio nogu, pravio bi malu decu po ovim nasim njivama.
        43 utakmice u Flamengu za 7 sezona, 2 gola. Slali ga na pozajmice u Ipatingu, koja je bila ubedljivo poslednja i tu se nije naigrao, u Belenesesu ulazio uglavnom po 10-15 min, Figureirense u drugoj ligi i u Parani koja je isto ispala. Ne znam kakav je fudbaler jer jedva da sam ga gledao, ali neka cuda sigurno nije pravio, a u Kopa Libertadoresu nema nijedan gol.

        2006. i 2007. je dobro igrao, u Flamengu i u Parani na pozajmici. Tako da ne vidim kako je on to nesto specijalno po tome, mozda bi i napravio razliku da ga povreda nije sprecila ali to niko ne zna.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          43 utakmice u Flamengu za 7 sezona, 2 gola. Slali ga na pozajmice u Ipatingu, koja je bila ubedljivo poslednja i tu se nije naigrao, u Belenesesu ulazio uglavnom po 10-15 min, Figureirense u drugoj ligi i u Parani koja je isto ispala. Ne znam kakav je fudbaler jer jedva da sam ga gledao, ali neka cuda sigurno nije pravio, a u Kopa Libertadoresu nema nijedan gol.

          2006. i 2007. je dobro igrao, u Flamengu i u Parani na pozajmici. Tako da ne vidim kako je on to nesto specijalno po tome, mozda bi i napravio razliku da ga povreda nije sprecila ali to niko ne zna.
          Ok, mi imamo običaj da preterujemo za strance koji dolaze. ja zaista nemam mišljenje o igraču kojeg nisam nikad gledala.

          Comment


          • Bzv se polemise,ne moze na srecu i slucajno da se dobije tri derbija za redom,Zvezda je bila bolja,a ja cu citirati jednog bivseg trenera "U fudbalu nista nije slucajno",nije slucajno sto je Partizan promasio onoliko prilika i sto nije dao nijedan gol za tri derbija,sve ima svoj uzrok i posledicu.

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              Bzv se polemise,ne moze na srecu i slucajno da se dobije tri derbija za redom,Zvezda je bila bolja,a ja cu citirati jednog bivseg trenera "U fudbalu nista nije slucajno",nije slucajno sto je Partizan promasio onoliko prilika i sto nije dao nijedan gol za tri derbija,sve ima svoj uzrok i posledicu.
              Posledica je ta sto nismo imali visokog spica, koji su prelamali kod tog bivseg. Od 5 derbija sto je dobio, 3 su zbog Tejga i Scepovica, kojeg da smo imali, verujem da bi bilo drugacije, bez obzira to da li bi ponovio partiju od jesenas, otvarao bi mnogo vise prostora ostalima. To je kljuc.
              sigpic

              Comment


              • hahahah nikad covjek nece priznati


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  43 utakmice u Flamengu za 7 sezona, 2 gola. Slali ga na pozajmice u Ipatingu, koja je bila ubedljivo poslednja i tu se nije naigrao, u Belenesesu ulazio uglavnom po 10-15 min, Figureirense u drugoj ligi i u Parani koja je isto ispala. Ne znam kakav je fudbaler jer jedva da sam ga gledao, ali neka cuda sigurno nije pravio, a u Kopa Libertadoresu nema nijedan gol.

                  2006. i 2007. je dobro igrao, u Flamengu i u Parani na pozajmici. Tako da ne vidim kako je on to nesto specijalno po tome, mozda bi i napravio razliku da ga povreda nije sprecila ali to niko ne zna.



                  Koje je ovo takmicenje, kup sajamskih gradova?


                  Nemoj brate tako, nisam budala, znam sta pricam.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Koje je ovo takmicenje, kup sajamskih gradova?


                    Nemoj brate tako, nisam budala, znam sta pricam.
                    Moja greska, Gremio je ostao dole kad sam gledao pa sam prevideo, ima 2 gola u CL.

                    Samo to ne znaci opet majku mu da je pravio cuda u najboljim brazilskim klubovima za koje ima 96 nastupa za 7 godina i 9 golova. Dobar igrac, nista vise od toga.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mozda nije pravio cuda, tu sam se lose izrazio, ali covek koji je bio standardan u Belenses-u, Flamengo-u, Gremio-u i Figueirense-u ne moze nikako biti prosecan igrac. Kad je u nasu ligu stigao stranac sa boljim referencama? Mozda Taribo, mada je on vec bio u poznim godinama, dosao ovde samo da se sprda.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Moreira

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Mozda nije pravio cuda, tu sam se lose izrazio, ali covek koji je bio standardan u Belenses-u, Flamengo-u, Gremio-u i Figueirense-u ne moze nikako biti prosecan igrac. Kad je u nasu ligu stigao stranac sa boljim referencama? Mozda Taribo, mada je on vec bio u poznim godinama, dosao ovde samo da se sprda.
                          Samo u Figureirenseu od tih je bio standardan ali se povredio. Flamengo ga je godinama setao na pozajmice, u Gremiu je ponekad pocinjao, u Belenesesu polovicno. Prati moj cale Brazilce dugo, obozava juznoamericki fudbal i evo kaze mi sad da je retko gde bio standardan osim Parane kad je bio na pozajmici. A on je vas i to zagrizen od malena, isao na Marakanu redovno dok se ja nisam rodio, bio u Drezdenu, Madridu i na jos dosta evropskih gostovanja, naravno ture po Zagrebu, Sarajevu i ostalim gradovima ExYu.

                          Kad su reference u pitanju, Taribo, Apija, Adija, Moreira i Kastiljo su tu jaci od njega. Ovaj poslednji nije imao neki klub doduse ali je bio standardan u Ekvadoru na SP 2006 i jedan od najzasluznijih za prolazak u TOP16.

                          Nije toliko dobar koliko su vam ga predstavili, mada bi bio za JSL ali u Evropi tesko da bi mnogo uradio i da se nije povredio, telo mu je izuzetno slabo i dosta bi mu trebalo da se navikne.
                          Last edited by Casiraghi; 21-05-12, 17:52.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne mogu ja sa vama...


                            Moj brat koji navija za Partizan i koji prati bas Brazil vec desetak godina kao manijak se krstio kako je moguce da smo mi takvog igraca doveli. Znaci, bukvalno mi je govorio da je decko materijal za lige petice i da cemo ga tesko zadrzati vise od jedne godine. Kad ono karina, polomio nogu u prvoj utakmici, tako da sad mozete da pricate kako nije tako dokle hocete.



                            Kazes Taribo, vec sam obrazlozio da je bio u poznim godinama i da nije pokazao Bog zna sta. Moreira prihvatam, Appiah nije igrao ozbiljan fudbal 2-3 godine, onaj gol od juce je mozda cak i jedina dobra stvar koju je uradio otkad je dosao, Adija sto se tice Milan-a ima samo privilegiju da pored njegovog imena na sajtovima pise da je bio tamo, koliko su samo bust-ova imali veliki evropski klubovi, a Castillo je bio anonimus iz Ekvadora kad je dosao.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Koliko god ja bio zgadjen nacinom na koji je otisao, Moreira je daleko najbolji stranac koji je ikada igrao kod nas. I dosao je posle jedne dobre, karijere, legenda u Standardu, par godina u Hamburgeru, Rusija... Brazilska liga je smesna u odnosu na sve ove.

                              @Mac Lik je dao 14 golova u karijeri pobogu bre.

                              Comment


                              • Apija jeste mator ali je uz Tariba igrac koji je najvecu karijeru imao od svih tih stranaca koji su dolazili u nasu ligu.

                                Comment

                                Working...
                                X