Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by trigger View Post
    Cigani odjednom svi postase realni i objektivni
    Pa po toj vasoj realnosti Partizan bi trebao da se bori za opstanak u drugoj ligi,a zvezda da dominira uzima sve moguce trofeje,igra u evropi............ali su se svi okrenuli protiv vas i svi pokusavaju da vas destabilizuju Tole,mediji itd.
    Hajde mi nadji jedan post na ovom forumu u kojem se prica o ovome, svi mi kazemo da ste do polusezone imali nesunjivo kvalitetniji tim, a da je sada tu negde, ja jos uvek malu prednost stavljam kod vas, ali ne vise od 5%. I pogledaj samo naslove od petka oko Robija, strajka itd pa ces videti koliko nas svi vole. Kada je kod vas bio strajk u zaposlenih u Zemunelu urednici koji su to objavili su dobili opasne packe, to znam iz prve ruke.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Izvini ali kakvo je to destabilizovanje na kraju sezone?Nije to destabilizovanje nego dosli da se svode racuni a novinari su to zdusno prihvatili.

      Comment


      • A to sto pokusavamo da dovedemo igrace uopste nema veze ni sa cim zar ne? Ne zavrsava se sa ovom sezonom svet, iako bi to mnogi voleli. Radi se na nekoliko transfera i ovakve price ce ih super potpomoci.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by trigger View Post
          Cigani odjednom svi postase realni i objektivni
          Pa po toj vasoj realnosti Partizan bi trebao da se bori za opstanak u drugoj ligi,.
          A gde sam ja to rekla?

          Comment


          • Nema jos nista od transfera dok se ne isplati ceo dug prema Uefi i to im je skrenuta paznja da se ne talasa previse jer para nemaju,cela ova prica sa Prosineckim i jeste oko para i ove 'sumnjive' utakmice sa Vojvodinom.

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              Nema jos nista od transfera dok se ne isplati ceo dug prema Uefi i to im je skrenuta paznja da se ne talasa previse jer para nemaju,cela ova prica sa Prosineckim i jeste oko para i ove 'sumnjive' utakmice sa Vojvodinom.
              Sve je placeno, mozemo da radimo sta hocemo neko vreme. Za transfere se uvek ima zato sto su ako su dobri zapravo investicije, das nesto, ali posle dobijes vise kada prodas. To i UEFA shvata i zato nam je i dozvoljavala transfere svih ovih godina iako su dugovi bili jos veci nego sada.
              Plate igraca su druga prica i velika sramota, ali i to ce se resiti. Kao i jucerasnja utakmica, da se razumemo.
              Last edited by Nebojsa; 21-05-12, 10:51.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Mozda se resi a mozda i ne,nebitno,to je sad nagadjanje.Sustina je,igraci nece hteti u Zvezdu ne zbog novinara i njihovih pisanja nego zbog neplacanja,sami sebi pravite losu reputaciju.

                Comment


                • Originally posted by gagablues View Post
                  A ko je bio bolji tim prošle godine kad smo u derbiju promašili one silne šanse a vi ste iz dva šuta dali dva gola? Daj bre budite jednom objektivni u životu i sportski priznajte kad izgubite. Ne pobedjuje uvek bolji. Iako ste bolji tim ne mora značiti da je namešteno ako izgubite. Pa i Bajern je bio bolji tim pa su izgubili. Ja opet kažem da je Tole lopov,i da se navlači za Partizan više nego za Zvezdu ovih zadnih 3 godine i to je tačno koliko god vi partizanovci ne želeli da priznate. Ali za neosvajanje titula i ovakvu situaciju kriv je jedino Lukić. Može Tole da namešta koliko hoće da smo mi imali tim i igrače mogli bi da se slikaju. . Partizan je iskoristio situaciju i dovidjenja. Potpuno zaslužene titule.
                  Imali ste 4-5 sansi, mi smo iskoristili nase dve, Sale promasio, Adija promasio i po jos par poluprilika na obe strane, sad ako ja znam da sabiram to mu dodje na isto. Egal derbi gde smo mi imali ogromnu srecu kod prvog i jedan odlicno izveden prekid. Niko tu nista fudbala nije igrao, a i kako ces kad su na klupama Stanojevic i Prosinecki. Tako da ne znam na koju foru ste nas tad nadigrali sa istim brojem sansi i skoro istim posedom lopte. Egal da veci ne moze biti, obe strane podjednako ocajne.

                  Kad je ovosezonski prvi mec kupa u pitanju, tu smo vas nadigrali na pravi nacin i takvo nadigravanje u derbiju nije vidjeno ni sa jedne strane duzi vremenski period. Imali smo i posed, stajali takticki, stvarali sanse, sve promasili i pogresnim pasovima stopera pobedili sami sebe. Ova 2 derbija na JNA smo vec podbacili i opet tu niko nista nije igrao ni na jednoj strani. Uterali ste te golove, kao i mi kod Sranjoja sto smo imali 2804539% realizaciju iz antifudbala, daleko najsrecniji trener u istoriji Partizana.

                  Fudbala u derbiju niste igrali jos od vremena Jankovica, Pantelica i te ekipe kad ste stvarno imali dobar tim i nema potrebe da se zavaravate sa necim. Daleko je ovo od toga sto zelite i sto veliki broj vas misli da jeste. Ovih par pojacanja vam nisu losa za JSL ali nijedan od tih igraca nije onakav kakvim ga predstavljate, niti je vanserijski i zaista tesko da moze neku razliku u Evropi da napravi, mozda Milunovic. Neko je pominjao neke razlike izmedju vas i nas, kako mi nismo objektivni i kako letimo. Upravo je suprotno a poslednji primer za to je da mi imamo u decembru +10 i pljujemo i trenera i igrace i sve zivo, sa pravom, dok vi u tom minusu pricate neke bajke, dizete trenera u nebesa, a kad citam o pojedinim igracima Zvezde, prvenstveno o Evandru i Lazovicu, imam osecaj da su Ozil i Mesi licno. U kosarci slicna situacija u istom trenutku. Mi smo ovom titulom zadovoljni samo iz jednog razloga, jer idemo u kvale za LS i kao i svaki pravi navijaci zelimo musemu na JNA, nadamo se najboljem. A igrom, igrackim kadrom, upravom, marketingom i mnogim drugim stvarima, niko od nas koji smo malo upuceniji nije zadovoljan, sto je i logicno. Ono sto uliva optimizam je dobra osnova tima koja uz 3-4 igraca koji mogu da prave razliku, moze da postane odlican tim, sa jednim od najboljih srpskih trenera i onda se sigurno nece desavati Samrok i ostale stvari. A daleko je od onoga sto treba da bude i sto uz par pravih poteza moze da bude.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ajde bre ne lupajte vise.I opet po vama,u prvoj tekmi ste bili bolji a mi smo pobedili,u druge dve niko nije bio bolji i opet smo mi pobedili...Sta reci? Misli ti samo tako i svaka ti cast!
                    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                    Comment


                    • Originally posted by Bendtner View Post
                      Ajde bre ne lupajte vise.I opet po vama,u prvoj tekmi ste bili bolji a mi smo pobedili,u druge dve niko nije bio bolji i opet smo mi pobedili...Sta reci? Misli ti samo tako i svaka ti cast!
                      Nije to poenta, namesteno ili ne, bolji ili ne dobili ste 3 zaredom. Pa sta? Mi opet uzeli titulu vise nego ubedljivo, opet imamo neku sansu da igramo LS, opet je sve stabilno, nikom se nista ne duguje. Dok je kod vas druga prica. Cutalo se celo prvenstvo a svi smo znali i da se duguje igracima i da ima raskola u klubu ali se cutalo iskusno, sada ce gomila otici, doci ce neki novi, mozda isto dobri mozda i losiji, trebace vremena da se uklope opet cete imate prazan hod negde u novembru, opet sve isto. Kao da gledam.

                      Comment


                      • Originally posted by Bendtner View Post
                        Ajde bre ne lupajte vise.I opet po vama,u prvoj tekmi ste bili bolji a mi smo pobedili,u druge dve niko nije bio bolji i opet smo mi pobedili...Sta reci? Misli ti samo tako i svaka ti cast!
                        You can't beat the facts.
                        sigpic

                        Comment


                        • S-Nesh. .
                          Ja samo kažem da smo derbije dobili i te vaše priče o prodaji kupa su smešne, jer ne možete pošteno da priznate poraz. pogotovo što mislite da ste Barselona lično. koliko ste dobri vidi se u Evropi zadnjih godina.. Opet na našu žalost mi smo još lošiji ali bar to priznam. Ja opet kažem za naše neuspehe ja isključivo krivim Lukića i nikog više. Partizan je nešto malo bolji od nas , ne previše.I to što osvajate lako titule ne znači da ste neki strašan tim nego da su svi ostali užasno loši.. Naša cele liga je smešna i zaista ne mogu da verujem da bilo ko može da kaže da je neka ekipa super ili da igramo super fudbal. Ono što mi kao navijači želimo i ono što je realnost su dve sasvim različite stvari. Evropa je pravo merilo, a mi smo tu jako daleko. Ti kažeš da mi dižemo u nebesa Lazu i Evandra, a vi to ne radite. Dižete u nebesa Ilića koji je jedino igrao pošteno u Partizanu. Babović? Vukić? Propali talenti. Ništa nisu uradili u inostranstvu. Onaj mali Marković pa za njega pišete da je novi Mesi.
                          Pa tako je i Smiljanić bio vanserijski talenat , pa ga nema nigde, Rnić isto...itd.... Mi u srpskom fudbalu odavno nemamo vanserijskog igrača. Imamo samo dobre i solidne. To se sve vidi kad odu napolje. Gde je Simon Vukčević? Nema ga nigde. Jedino mali Ljajić igra nešto. Gde su ostali naši talenti? Ćosić je brže bolje pobegao iz Zvezde pa se tako i vratio. I ostali koji su ko klinci otišli . Gde onaj vaš na G zaboravila sam prezime što je isto kao klinac otišao u Fjorentinu. nema ga nigde.
                          tako će proći i Laza, Milunović i taj vaš Marković.. Nama je najbolji igrač Kadu, pa on nema šanse da igra bilo gde osim možda u Kini ili tako nešto...Jer su to sve samo obični igrači koji malo iskaču od ostalih poluigrača.
                          Oni koji su stariji na forumu sećaju se kakve smo igrače imali ( mislim na oba kluba). A sad iskreno , kad gledamo sve ove strane lige dal može neko uopšte da priča o fudbalu i dobrim igračima u našoj Livada super ligi....?

                          Comment


                          • Originally posted by gagablues View Post
                            S-Nesh. .
                            Ja samo kažem da smo derbije dobili i te vaše priče o prodaji kupa su smešne, jer ne možete pošteno da priznate poraz. pogotovo što mislite da ste Barselona lično. koliko ste dobri vidi se u Evropi zadnjih godina.. Opet na našu žalost mi smo još lošiji ali bar to priznam. Ja opet kažem za naše neuspehe ja isključivo krivim Lukića i nikog više. Partizan je nešto malo bolji od nas , ne previše.I to što osvajate lako titule ne znači da ste neki strašan tim nego da su svi ostali užasno loši.. Naša cele liga je smešna i zaista ne mogu da verujem da bilo ko može da kaže da je neka ekipa super ili da igramo super fudbal. Ono što mi kao navijači želimo i ono što je realnost su dve sasvim različite stvari. Evropa je pravo merilo, a mi smo tu jako daleko. Ti kažeš da mi dižemo u nebesa Lazu i Evandra, a vi to ne radite. Dižete u nebesa Ilića koji je jedino igrao pošteno u Partizanu. Babović? Vukić? Propali talenti. Ništa nisu uradili u inostranstvu. Onaj mali Marković pa za njega pišete da je novi Mesi.
                            Pa tako je i Smiljanić bio vanserijski talenat , pa ga nema nigde, Rnić isto...itd.... Mi u srpskom fudbalu odavno nemamo vanserijskog igrača. Imamo samo dobre i solidne. To se sve vidi kad odu napolje. Gde je Simon Vukčević? Nema ga nigde. Jedino mali Ljajić igra nešto. Gde su ostali naši talenti? Ćosić je brže bolje pobegao iz Zvezde pa se tako i vratio. I ostali koji su ko klinci otišli . Gde onaj vaš na G zaboravila sam prezime što je isto kao klinac otišao u Fjorentinu. nema ga nigde.
                            tako će proći i Laza, Milunović i taj vaš Marković.. Nama je najbolji igrač Kadu, pa on nema šanse da igra bilo gde osim možda u Kini ili tako nešto...Jer su to sve samo obični igrači koji malo iskaču od ostalih poluigrača.
                            Oni koji su stariji na forumu sećaju se kakve smo igrače imali ( mislim na oba kluba). A sad iskreno , kad gledamo sve ove strane lige dal može neko uopšte da priča o fudbalu i dobrim igračima u našoj Livada super ligi....?
                            A Jovetic i Nastasic? Tosic, Sulejmani, Savic, nije bas da ih nema. Taj Ilic i jeste najveci car zato sto je u danasnje vreme kada se ide sa 18 uspeo da odigra koliko je odigrao i da osvoji koliko je osvojio.

                            Comment


                            • Originally posted by gagablues View Post
                              S-Nesh. .
                              Ja samo kažem da smo derbije dobili i te vaše priče o prodaji kupa su smešne, jer ne možete pošteno da priznate poraz. pogotovo što mislite da ste Barselona lično. koliko ste dobri vidi se u Evropi zadnjih godina.. Opet na našu žalost mi smo još lošiji ali bar to priznam. Ja opet kažem za naše neuspehe ja isključivo krivim Lukića i nikog više. Partizan je nešto malo bolji od nas , ne previše.I to što osvajate lako titule ne znači da ste neki strašan tim nego da su svi ostali užasno loši.. Naša cele liga je smešna i zaista ne mogu da verujem da bilo ko može da kaže da je neka ekipa super ili da igramo super fudbal. Ono što mi kao navijači želimo i ono što je realnost su dve sasvim različite stvari. Evropa je pravo merilo, a mi smo tu jako daleko. Ti kažeš da mi dižemo u nebesa Lazu i Evandra, a vi to ne radite. Dižete u nebesa Ilića koji je jedino igrao pošteno u Partizanu. Babović? Vukić? Propali talenti. Ništa nisu uradili u inostranstvu. Onaj mali Marković pa za njega pišete da je novi Mesi.
                              Pa tako je i Smiljanić bio vanserijski talenat , pa ga nema nigde, Rnić isto...itd.... Mi u srpskom fudbalu odavno nemamo vanserijskog igrača. Imamo samo dobre i solidne. To se sve vidi kad odu napolje. Gde je Simon Vukčević? Nema ga nigde. Jedino mali Ljajić igra nešto. Gde su ostali naši talenti? Ćosić je brže bolje pobegao iz Zvezde pa se tako i vratio. I ostali koji su ko klinci otišli . Gde onaj vaš na G zaboravila sam prezime što je isto kao klinac otišao u Fjorentinu. nema ga nigde.
                              tako će proći i Laza, Milunović i taj vaš Marković.. Nama je najbolji igrač Kadu, pa on nema šanse da igra bilo gde osim možda u Kini ili tako nešto...Jer su to sve samo obični igrači koji malo iskaču od ostalih poluigrača.
                              Oni koji su stariji na forumu sećaju se kakve smo igrače imali ( mislim na oba kluba). A sad iskreno , kad gledamo sve ove strane lige dal može neko uopšte da priča o fudbalu i dobrim igračima u našoj Livada super ligi....?
                              Dobili ste i to je ok, ja sam pricao o igri koja se pominjala i koja je u sustini nebitna jer o njoj jednog dana nece niko pricati i belezi se samo rezultat.

                              Mi smo skoro maksimalno realni u svakom pogledu. Znamo kako stojimo u odnosu na ostale timove iz JSL, znamo kako stojimo u odnosu na evropske timove.

                              Dizete u nebesa sve i svakog, cak i od Mikica jedno vreme napraviste odbrambenog univerzalca koji pokriva sve pozicije i koji ce bez problema da menja Ninkova kad ode pa videsmo sta ispade. Onaj Vinisijus tek dosao, niste u zivotu videli coveka a poceste pricu kako je vas najbolji igrac(bilo bas na ovom forumu) i gomila takvih situacija.

                              Sale je legenda, normalno je da cemo nekad preterivati. Mogao je taj u Englesku kad je Kezman u PSV, samo nije hteo i nije bilo potrebe jer smo namlatili para od ovog placenika.

                              Babovica konstantno pljujemo i molimo boga kad ce da ode, Vukica dobar deo pljuje. S Lazarom niko nije preterivao ko gleda siru sliku, posebno ne ovde. Da moze mnogo, moze.

                              Imamo mi vanserijskih talenata samo ih ne razvijaju ali to su neke druge price. A izbacili smo Jovetu, Savica, Sulejmanija, Nastasica poslednjih godina, od nas dosta.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                A Jovetic i Nastasic? Tosic, Sulejmani, Savic, nije bas da ih nema. Taj Ilic i jeste najveci car zato sto je u danasnje vreme kada se ide sa 18 uspeo da odigra koliko je odigrao i da osvoji koliko je osvojio.
                                Od svih koje si nabrojao jedino je Jovetić vanserijski igrač, o tome pričamo ovde. Ali opet je istina da u zadnjih godina Partizan ima više dobrih igrača koji odlaze u Inostranstvo. Savić je precenjen kiks igrač i to će se vremenom pokazati. , Igrača kao Tošić i Sulejmani imaš u Evropi koliko hoćeš. To su odlični fudbaleri. Ali ti izgleda brkaš pojmove, vanserijski. Vanserijski je bio Piksi, Milko, Dejo. Mi nismo imali vanserijskog od bog te pita kad, eto vi možda Jovetića.
                                Ilić no koment....

                                Comment

                                Working...
                                X