Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije namesteno

    Comment


    • Ma gde ce biti Samo Bajko izasao malo previse
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Da se ovo desilo na nasoj utakmici, vec sutra bi bile pokrenute kampanje za kolektivno istupanje iz lige, obaranje saveza i cega se vec sve ne bi setili. Tuga i sramota. Tole lopove!

        Comment


        • Da je namesteno,ne bi dali gol u 90-om,vec mnogo ranije
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Cela liga je kriminal,ne znam cemu svadje.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Dacha View Post
              Da je namesteno,ne bi dali gol u 90-om,vec mnogo ranije
              Nemoj da se salis da kazes da ono nije namesteno.

              EDIT: Ajde zovu me cigani okoreli kazu sramota ih. A kako i ne bi bilo.
              Last edited by LBJmvpFORlife; 20-05-12, 16:18.

              Comment


              • Ne znam i necu da ulazim u to,bilo kako bilo to se ne radi u 93.minutu
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Da se ovo desilo na nasoj utakmici, vec sutra bi bile pokrenute kampanje za kolektivno istupanje iz lige, obaranje saveza i cega se vec sve ne bi setili. Tuga i sramota. Tole lopove!
                  Jadni vi, pošteni ste, a svi su protiv vas, od saveza do države.

                  Nekako mi je milo što Radnički ne igra Evropu, ne znam zašto, ali mi je milo. Možda zbog onih 500 din za kartu za sever,a sve ostale tribine jeftinije.

                  Šteta što ne završismo polusezonu bez poraza, ali šta da se radi...
                  СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                  Comment


                  • Originally posted by Dacha View Post
                    Ne znam i necu da ulazim u to,bilo kako bilo to se ne radi u 93.minutu
                    Bas se tada radi i na nacin na koji se uradilo gde nijedan jedini igrac ne pokusava da odbrani gol.

                    Comment


                    • Pa realno bolje da Vojvodina igra u Evropi nego Sloboda ili vec ko

                      Comment


                      • Originally posted by Dacha View Post
                        Ne znam i necu da ulazim u to,bilo kako bilo to se ne radi u 93.minutu
                        Uvek se radi pred kraj, dok se prate ostali rezultati da se vidi oce biti promena i kakvih. Bilo, jeste i bice, osim Barse koja to radi tokom citavih 90+ minuta.
                        sigpic

                        Comment


                        • Lukiću imaj obraza i idi iz Zvezde zauveeeeeeeek. Sramota...

                          Comment


                          • Ako vam se gleda derbi prve lige, okrenite SOS kanal.

                            Comment


                            • Kako smo se funjarski prodali, kad vec nije mogao sudija da im donese pobedu, tu su bili nasi igraci. Ono govno od pomocnika nas je karalo u bulju celu utakmicu, mamu mu jebem malo je falilo da ga spicim upaljacem govno jedno smrdljivo.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Zahvaljujem celoj zandarmeriji na predivnoj organizaciji pogotovo na tome sto sam dobio priliku da pola sata ostanem na stadionu i da vidim kako drugi napustaju tribine.
                                Stoka jedna idiotska...

                                Ako nista drugo za dva meseca cu da gledam evropske meceve Vojvodine i ne dao Bog da se ponovo obrukaju.Valjda su nesto naucili od prosle godine.
                                Cudno mi je da Zvezda nije iz one kontre postigla gol kada je imala 2-3 igraca vise na protivnikovoj polovini i odmah posle toga kazna.Oumaru pre toga propustio zicere, Zvezda je bila bolji rival tokom veceg dela meca.Supic je imao par odlicnih intervencija, da je na drugoj strani Mitosevic koji je kasnije usao nakon greske Zvezdine odbrane pogodio precku.


                                I vidim Radnicki poveo sa 1:0, ulepsajte mi vikend da zaboravim na ovaj debilizam murije.

                                Comment

                                Working...
                                X