Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ja ne verujem nesto u to. Ima ta ideja ali nema para. Stadion i ovako ispunjava bar veci deo standarda za igranje u Evropi. To je dosta za sada.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment




    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Srecom pa je Tole imao hrabrosti da izadje na teren i dodeli pehar.
        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

        Comment


        • Reče ovaj komentator i za prvi gol i za drugi "...uz dosta sreće..."..pa daj Bože da se ta sreća nastavi i prenese i na sledeću sezonu.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Reče ovaj komentator i za prvi gol i za drugi "...uz dosta sreće..."..pa daj Bože da se ta sreća nastavi i prenese i na sledeću sezonu.
            sld sezone titula se vraca u nase vitrine

            Comment


            • Originally posted by ledeni 80 View Post
              sld sezone titula se vraca u nase vitrine
              Sve vise licite na KK

              Jbg,bilo je jace od mene

              Cestitke raja

              Comment


              • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                Ako ćemo iskreno čak i da je moja Banjaluka u konkurenciji meni je favorit Kruševac, zbog tribina odmah uz teren i večeras su pokazali da se tamo može napraviti strašna atmosfera.

                Kad si se već javio da li ste počeli renoviranje stadiona i mogu li vidjeti neku sliku, kako će izgledati nakon završetka


                Moze atmosfera mnogo bolje od ovoga jer je dosta karata otislo u pogresne ruke, no, da ne cepidlacimo, trofej je trofej.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by Borac Banjaluka,RS
                  Naravno da može bolje ali vjerovatno je i ljudima malo glup osjećaj divljati na tribini, em što cijeli stadion navija za Zvezdu em budući drugoligaš sa druge strane. Ali recimo da je Zvezda igrala sa nekim timom ko je mogao dovesti barem 1000 navijača pa da se malo i u publici zakuva bilo bi prva stvar. Zato kad reprezentacije bude igrala ima sve da gori. Prelijep stadion, pravi fudbalski. Jedan od rijetkih na ovim prostorima, mnogo mi se sviđa
                  Bas ce da gori za reprezentaciju

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Bas ce da gori za reprezentaciju
                    Zašto ne?

                    Jednostavno za reprezentaciju mora da se navija srcem, iz duše i svom snagom svojom i onda će i ona da napravi nešto. Ne može se na utakmice reprezentacije ići preko one stvari jer oni nose grb države na prsima i kad oni igraju svira se himna, iza njihivih imena stoji ime države i to bi trebala biti svetinja svima. Hrvatima svaka čast, oni su dobar primjer kako reprezentacija i samim tim i država treba da se voli i kako demonstriraju jedinstvo kad nacija igra. Jedinstvo počev od obilježja, pjesama i sl. Kad vidim klupske dresove u publici kad igra reprezentacija sve mi se smuči
                    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                    Comment


                    • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                      Zašto ne?

                      Jednostavno za reprezentaciju mora da se navija srcem, iz duše i svom snagom svojom i onda će i ona da napravi nešto. Ne može se na utakmice reprezentacije ići preko one stvari jer oni nose grb države na prsima i kad oni igraju svira se himna, iza njihivh imena stoji ime države i to bi trebala biti svetinja svima. Hrvatima svaka čast, oni su dobar primjer kako reprezentacija i samim tim i država treba da se voli
                      Da izvinu Hrvati al' oni su napaceni i napaljeni dosta pa pokusavaju kroz to da se malo ,,povade'' kakav bre crni njihov fudbal i reprezentacija nista to ne priznajem Ne mora meni niko da peva himnu ili da glumi neki patriotizam samo neka pobedjuju i neka ginu na terenu...Kad se to u kontinuitetu bude radilo tada necu ni morati da gledam nasu reprezentaciju jer znam da je sve na mestu
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • To je tvoja filozofija. Moja nacija je Partizan. Savrseno me zabole sta radi Srbija.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          To je tvoja filozofija. Moja nacija je Partizan. Savrseno me zabole sta radi Srbija.
                          Ajde nećemo više o tome nije tema, ali digao si mi pritasak na 200 sa ovim
                          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 17-05-12, 16:04.
                          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                          Comment


                          • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                            Ajde nećemo vie o tome nije tema, ali digao si mi pritasak na 200 sa ovim
                            Zato sto ne mislim isto kao ti? Onda me je stvarno briga i ako ti je 300.

                            Comment


                            • To vazi za nacionaliste koji su u RS ogromna vecina, ja imam potpuno drugacija shvatanja i to je moje pravo.

                              Comment


                              • Navijanje za reprezentaciju nije nicija obaveza. Sa ovime nadam se da zavrsavamo ovu pricu.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X