Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Drogba View Post
    Ne moze da bude nebitna kad je derbi !? Nisam ni ja toliko utucen,ali ipak sam se iznervirao.

    Dzigi nece zaigrati dok se ne proda Babo, Miljko, Neca,Lola ! Ovo je lopovska uprava,ko to ne moze da shvati ja ne znam.
    Lopovska ili ne, mi smo s njima uzeli 5 titula, tako da oni kod mene imaju jos kredita. Ajde da su nas razbili, nego su nas u 2 utakmice dobili na cistu srecu, ali pobeda je pobeda. Samo nek se oni dignu visoko, Evropa ce ih brzo spustiti na zemlju..
    sigpic

    Comment


    • Da,djura mutavi ce sad isto da kaze kako nismo imali srece,a gosn Lukic ce da kaze kako su oni mnogo bolji, ali ne mogu da osvoje titulu zbog toleta.

      BOJKOT ! AVRAME ODLAZI !

      Comment


      • Originally posted by Drogba View Post
        Da,djura mutavi ce sad isto da kaze kako nismo imali srece,a gosn Lukic ce da kaze kako su oni mnogo bolji, ali ne mogu da osvoje titulu zbog toleta.

        BOJKOT ! AVRAME ODLAZI !
        Daj brate, to nam je sad najmanje potrebno, blizi nam se Evropa, a mi cemo da teramo trenera kod koga igramo 3 puta bolji fudbal nego kod Stanojevica.
        sigpic

        Comment


        • Ne znam sta ste ocekivali kad Partizan nema jednog celog napadaca... Sto svojom krivicom,sto nesrecnim okolnostima.Dijara je,koliko god ga voleo u raspadu totalnom.

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Evropa ce ih brzo spustiti na zemlju..
            Šamrok Roversi?
            Its all about smiles and cries

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              E, sad mozete da slavite titulu.
              Makar mozemo da slavimo titulu.
              sigpic

              Comment


              • Cestitke zvezdasima

                Kada kurva nece u gol,onda je logicno da ga primimo.


                EDIT: Dzigiju naklon do poda...ko bi rekao da jedan profesionalac toliko voli svoj klub.
                Last edited by Ljuba90; 06-05-12, 00:41.

                Comment


                • Originally posted by točilo View Post
                  Šamrok Roversi?
                  Pa? Desilo se jbg, mislili smo da je suvise lako proci i dobili smo lekciju. Vi se sad suvise dizete u zvezde, misite da ste klasa, a ustvari vam je ekipa 3 puta veci krs od nase, ukratko - ne nadajte se Evropi..
                  sigpic

                  Comment


                  • Jos pre prvog derbija govorite kako nam je ekipa 3 puta veci krs,a mi 3 derbija dobismo.Po vama je losa sreca,ima i toga ali daleko od presudnog.Ja sam svestan da mi evropu bez 2-3 klasa igraca(za nase uslove)necemo moci da vidimo,a sto se vas i evrope tice to me stvarno ne interesuje.I stvarno ne znam kako se to dizemo u zvezde
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Kako se tripujete, nevazniji, gluplji i ruzniji derbi video nisam. Couldn't care less. Mogli smo da izgubimo sa 7:0, opet bi mi pucao tuki. "...a mnogo je ona htela, titula je crno bela".

                      Comment


                      • Originally posted by colke995 View Post
                        Pa? Desilo se jbg, mislili smo da je suvise lako proci i dobili smo lekciju.
                        Ma dobro, vi ste bar navikli na to, od Tikve,Petržalke pa nadalje..
                        my point is, eto vam titula , nek vam se opet neki mesar iz Irske popiša po njoj.Toliko koliko ima važnost ovakvo vaše osvajanje titula.Ende.
                        Its all about smiles and cries

                        Comment


                        • Svi vi sto pisete da je derbi bio nevazan,u sebi se jedete i nervirate i to pisete samo da bi nesto napisali. Da ste pobedili prica bi bila drugacija, svi bi vi pisali da ste pokazali ko ste i sta ste,itd,itd.
                          Kao sto rekoste pre par derbija " Komsije,derbi se ne moze kupiti! "
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • Jeste navikli smo,al smo bar igrali u LS u ovom veku za razliku od nekih "velikih" klubova.

                            Comment


                            • Ja ne mogu da verujem šta sve ovde pročitam. Nije mi jasno zašto partizanovci ne možete da čestitate normalno na pobedi a da ne ostavite neki zajedljiv komentar. Do prošle godine pobedjivali ste u derbijima pa kad je i bio još viže nevažan i te kako ste se radovali. A sad odjedanput kad mi pobedjujemo sad je ne važan. A zaboravili ste perod kad niste pobedili Zvzedu 8 godina na svom terenu i 11 godina na Marakani. I tonije bilo davno do samo pre par godina dok noste počeli sa ovom dominacijom koja je prekinuta. Budite pravi i u porazu a ne samo kad pobedjujete. Ja vam čestitam na titulu potpuno zasluženoj .

                              Comment


                              • Jedini derbi na svetu u kojem jedan tim ima 30 pobeda vise od drugog.
                                Last edited by Ernesto; 06-05-12, 08:59.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X