Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedno objašnjenje vezano za stolicu o kojoj svi tako žučno raspravljaju:

    Moj kolega koji je teniski sudija (bio je linijski na svim GS, geografski blizim Mastersima i manjim MM turnirima, zadnjih godina je samo sudija u stolici na manjim turnirima) ovako kaze:
    Različiti turniri imaju svoja pravila ko gdje sjeda ali teniseri izmedju sebe imaju pravilo da onaj koji prvi udje na teren ima pravo izbora gdje će da sjedne.Naveo mi je masu situacija kojima je on prisustvovao gdje je igrač sjeo na stolicu koju mu nisu namijenili organizatori i nista se specijalno nije desilo povodom toga.

    Njegov komentar na novinarsko pisanje o tome ko je sjeo u čiju stolicu je:
    To je još jedna u nizu gluposti "nasih" novinara koji inače vole da pišu o stvarima o kojima nemaju pojma.
    Last edited by LegendaBL; 23-11-15, 10:20.
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Dobro
      Cinjenica je da Role pomera granice, Nadal to definitivno nece biti u stanju, a ostaje da vidimo kako ce Djokovic proci, a ja tu ocekujem nesto izmedju Nadala i Feda.
      paaa, ja bih te samo malo ispravio.... Federer je NEKAD pomerao granice dok to da nas čini ipak neko drugi

      takođe u celoj toj priči oko "granica" Nadal nema šta da traži a mislim da je sasvim izvesno (pu pu ne daj bože neke povrede i sl) da će za 4 godine jedan drugi čovek (teniser) postaviti neke nove granice koje će biti zauvek nedostižne....

      Comment


      • Originally posted by VR6 View Post
        paaa, ja bih te samo malo ispravio.... Federer je NEKAD pomerao granice dok to da nas čini ipak neko drugi

        takođe u celoj toj priči oko "granica" Nadal nema šta da traži a mislim da je sasvim izvesno (pu pu ne daj bože neke povrede i sl) da će za 4 godine jedan drugi čovek (teniser) postaviti neke nove granice koje će biti zauvek nedostižne....
        Ponovo procitaj moj post, pa razmisli o kojim granicama sam pricala.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Postoje razne granice za pomeranje, a Federer svakako pomera granice do koje godine se moze igrati vrhunski.

          Comment


          • О свему говоре чињенице. Федерер јесте феномен и играчки и као фаца. Када је говорио и мене је шармирао, какав глас, какав шармантан став, па осети се харизма којом плени цео свет. Померио је границе старости играча и даље је једини са којим никоме није јасно како ће Ноле завршити меч: или као пудлица или као лав! Сви остали су лака мета.

            Што се тиче Новлетове старосне границе као играча, убеђен сам да је по том питању на оца и увек сам тврдио да ће најбоље резултате постићи после тридесете и верујем да ће играти дуже од Федерера... наравно све зависи колико ће бити жељан мечева и тениса... ако буде имао воље, без икаквих проблема ће физички и здравствено надмашити све играче у историји тениса....
            sigpic

            Comment


            • Nov sam na ovom forumu i moram da kažem par reči.
              Toliko malo teksta o tenisu, statistici, taktici, a toliko praznih i glupih postova i SMAJLIJA. (čast izuzecima)

              Ja bih počeo o jučerašnjem meču. Jako je interesantno poređenje Federerove igre (ove godine) u mečevima do finala i finalu. Da li trema, pogrešna taktika protiv novaka, godine, su uticale da finala i važne poene odigra lošije nego mečeve pre toga?!
              Da li ste i vi očekivali igru kao protiv Stena? Puno izlazaka na mrežu? Moje mišljenje je da ima šansu samo kad izbaci Noleta iz komforne zone. Ove god je upravo dobio jedan takav meč kada je Nole prosto izludeo. Nema sumnje da je Federer najbolji igrač na mreži. Možda hoće sebi da pokaže kako može da se nosi sa njim i u razmenama... ?
              Jako mi je interesantna priča o Federerovoj bradi. Ne znam da li je tačno da mu je istekao ugovor sa Gillette-om i da zato pušta bradu? Samo kako bi navukao još jedan ugovor o sponzorstvu...

              Pročitao sam jedan sjajan podatak o prvih deset osvojenih GS novaka i Federera. Odnosno igrača u finalima koje su dobili...
              Nole je 9/10 mečeva dobio Federera, Nadala ili Mareja, a Federer je dobijao "pacere". Jasno je koliko je Novaku bilo teže i u kakvoj eri tenisa igra.

              Comment


              • Originally posted by freaksns View Post
                Nov sam na ovom forumu i moram da kažem par reči.
                Toliko malo teksta o tenisu, statistici, taktici, a toliko praznih i glupih postova i SMAJLIJA. (čast izuzecima)

                Ja bih počeo o jučerašnjem meču. Jako je interesantno poređenje Federerove igre (ove godine) u mečevima do finala i finalu. Da li trema, pogrešna taktika protiv novaka, godine, su uticale da finala i važne poene odigra lošije nego mečeve pre toga?!
                Da li ste i vi očekivali igru kao protiv Stena? Puno izlazaka na mrežu? Moje mišljenje je da ima šansu samo kad izbaci Noleta iz komforne zone. Ove god je upravo dobio jedan takav meč kada je Nole prosto izludeo. Nema sumnje da je Federer najbolji igrač na mreži. Možda hoće sebi da pokaže kako može da se nosi sa njim i u razmenama... ?
                Jako mi je interesantna priča o Federerovoj bradi. Ne znam da li je tačno da mu je istekao ugovor sa Gillette-om i da zato pušta bradu? Samo kako bi navukao još jedan ugovor o sponzorstvu...

                Pročitao sam jedan sjajan podatak o prvih deset osvojenih GS novaka i Federera. Odnosno igrača u finalima koje su dobili...
                Nole je 9/10 mečeva dobio Federera, Nadala ili Mareja, a Federer je dobijao "pacere". Jasno je koliko je Novaku bilo teže i u kakvoj eri tenisa igra.
                Istekao mu je ugovor i to sada znaci da sme da pusta bradu. Da li to radi da bi navukao novo sponzorstvo, ne znam.
                Ne verujem da zeli da dokaze da moze da se nosi sa Novakom u razmenama, jer zna da je to zaludan posao. Vise je to plod neodlucnosti u odredjenim momentima, a neretko i nesigurnosti. Jasno je da je Novak taj koji je znatno opusteniji i mirniji pred i u njohovim "velikim"mecevima.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Tema WTF!

                  Comment


                  • Originally posted by freaksns View Post
                    Nov sam na ovom forumu i moram da kažem par reči.
                    Toliko malo teksta o tenisu, statistici, taktici, a toliko praznih i glupih postova i SMAJLIJA. (čast izuzecima)

                    Ja bih počeo o jučerašnjem meču. Jako je interesantno poređenje Federerove igre (ove godine) u mečevima do finala i finalu. Da li trema, pogrešna taktika protiv novaka, godine, su uticale da finala i važne poene odigra lošije nego mečeve pre toga?!
                    Da li ste i vi očekivali igru kao protiv Stena? Puno izlazaka na mrežu? Moje mišljenje je da ima šansu samo kad izbaci Noleta iz komforne zone. Ove god je upravo dobio jedan takav meč kada je Nole prosto izludeo. Nema sumnje da je Federer najbolji igrač na mreži. Možda hoće sebi da pokaže kako može da se nosi sa njim i u razmenama... ?
                    Jako mi je interesantna priča o Federerovoj bradi. Ne znam da li je tačno da mu je istekao ugovor sa Gillette-om i da zato pušta bradu? Samo kako bi navukao još jedan ugovor o sponzorstvu...

                    Pročitao sam jedan sjajan podatak o prvih deset osvojenih GS novaka i Federera. Odnosno igrača u finalima koje su dobili...
                    Nole je 9/10 mečeva dobio Federera, Nadala ili Mareja, a Federer je dobijao "pacere". Jasno je koliko je Novaku bilo teže i u kakvoj eri tenisa igra.
                    držiš nam predavanje a isto radiš!??fedova brada je priča o teniskoj taktici??još gore što kažeš da su neki teniseri paceri,pa to su sportisti vrhunski!!!ljudi koji treniraju pet šest sati dnevno,za tebe su paceri!?svaki slam trebaš pobijediti sedam nekih pacera,a fed je to uradio 17 puta,tj 119 pacera je pobijedio,ako to ne poštuješ ni novaka neće poštovati,samo da znaš,fed je najveći igrač dosad i noletu treba biti drago što nije otišao u penziju,da se može takmičiti sa njim i vidjeti gdje je on,na kom nivou se on nalazi u odnosu na njega,malo sam se raspisao,ali ko razumije sport i tenis,razumiće

                    Comment


                    • Ajmo svi da stavimo na telefonu da nam zvoni

                      On je Nole, svi ga vole, on je Nole, svi ga vole, on je Nole, Novak Djokovic
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ajmo svi da stavimo na telefonu da nam zvoni

                        On je Nole, svi ga vole, on je Nole, svi ga vole, on je Nole, Novak Djokovic
                        Bolje ovo

                        sigpic

                        Comment


                        • Federeru je ova sezona peta najbolja u karijeri po broju poraza, od 2007. nije imao manje poraza u jednoj sezoni.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pogresno gledanje na stvari.
                            Ako recimo sledece godine Djokovic ima manje poraza nego ove, neka ih ima 5, ali 4 dodju na slemovima, je l' ce to znaciti nesto?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Znacice da je chokenuo. Ali je da je ovaj njegov rezultat impresivan jeste i da nije bilo Djokovica sad bi imao dva Slema vise, kao sto bi Nadal imao tri 2011.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne, nego ce znaciti da ima losiju sezonu iako broj poraza govori nesto drugo.
                                Po ovom tvom zakljucku ispada da je ova godina bolja od 2009. ili 2012.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X