Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece se taj gushter otkazati pa makar nemao ni promil sanse za prolaz dalje. Bice tesko Nadala i protiv njega i protiv Endija, samo David nekako ima mnogo slab servis, mora Rafa tu da trazi svoju sansu.
    OVAKO

    Comment


    • Brat im je sve objasnio, i semi-western i western

      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Najjači je

        Comment


        • Kakav KRALJ On ce meni western, semi-western, kurac palac
          OVAKO

          Comment


          • kakav bog, nema on problem u zivotu, on je u fazonu, ja udaram lopticu da bih pobedio
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Ovaj ga pita milion pitanja a Nadal hladno odgovori: We are trying to keep going, to work harder... Sta i da ga pitaju to govori, kakva kraljina
              OVAKO

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                kakav bog, nema on problem u zivotu, on je u fazonu, ja udaram lopticu da bih pobedio
                Kako je to moguce

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Ovaj ga pita milion pitanja a Nadal hladno odgovori: We are trying to keep going, to work harder... Sta i da ga pitaju to govori, kakva kraljina
                  Pa covek ceo zivot daje intervijue po sablonu, nije to nista cudno. Uz par povremenih izleta.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Jbt. preko 20 godina udara tu lopticu, ali zna samo: aj traj tu wrk hard
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Nije njemu to problem, zna on vrlo dobro sta mu je ciniti i kako da odradi bilo kakvu situaciju, pa cak i posle da je prenese u intervijuu. Njegov problem je drugacije prirode, on ne zna kvalitetno da se izrazi na engleskom jeziku, fond reci mu nije veliki a i gramatika mu ne ide od ruke i onda dolazi u ovakve situacije da ne prenese ono sto misli kako treba voditelju i sirem auditorijumu. Da se ovaj razgovor vodio na spanskom druga bi prica bila.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • To je bio tipicni Vavrinkin mec. Ne mislim da mu Rafa manje ili vise odgovara od Novaka ili Rodzera. Sa svom trojicom mu treba puno toga da se poklopi da bi pobijedio.

                        Sinoc je Rafa bio bolji nego u Parizu, malo je prosipao. To je odmah problem za Vavrinku. Svejedno do 3:3 u prvom setu Stan je bio barem ravnopravan. Medjutim na 4:3 za Rafu ce da odiga nesto losije i to je bio set.

                        Iza toga, u prvom gemu drugog seta, imali smo strasnu borbu. Daleko najbolji gem. Rafa je pritiskao, igrao bas dobro, koristio svaku priliku da poentira. Bio je pun zelje, ocigledno ga poraz u Parizu boli. Osim toga opusten poslije osvojenog seta. Ipak, superagresivnom igrom, Vavrinka je nekako spasio gem. U sljedecem gemu je dosao do 40:15 na Rafin servis. Na drugoj brejk lopti je imao poen, no Rafa ga je spasio fenomenalnim lobom. Iza toga vise nisu morali igrati.

                        Poraz ne znaci mnogo za Vavrinku. On igra sada protiv dva protivnika koji mu leze. Zavisno od okolnosti moze da odigra i odlicno i ocajno. S druge strane pobjeda znaci puno za Rafu. Nije to bilo ponavljanje Shaghai. Nije Vavrinka unaprijed predao mec. Rafa je slomio Stana. Sad je favorit da bude prvi u grupi. Tim vise sto ne znamo da li je Mariju vise na pemati WTF ili DC.

                        PS

                        Rafa ima semi western grip kada napada FH-dom. On to naravno zna, iako glumata kao da je jucer uzeo reket u ruke. Isto, ali apsolutno isto je napravio Federer dan ranije.
                        Last edited by NI; 17-11-15, 08:01.

                        Comment


                        • Nije isto rekao Fed ranije, on je rekao da nije siguran da li igra semi-western ili western, tj. da igra nesto uizmedju, a ovaj je u fazonu: a sta vam je to semi-western, western...
                          Pogledaj te analize, Marej, Djokovic i Federer urade analizu svakog poena, takticki,tehnicki, bas je uzivanje slusati ih, a ovaj samo zna da kaze: aj traj tu wrk hard.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Nije isto rekao Fed ranije, on je rekao da nije siguran da li igra semi-western ili western, tj. da igra nesto uizmedju, a ovaj je u fazonu: a sta vam je to semi-western, western...
                            Pogledaj te analize, Marej, Djokovic i Federer urade analizu svakog poena, takticki,tehnicki, bas je uzivanje slusati ih, a ovaj samo zna da kaze: aj traj tu wrk hard.
                            Zato sto ne zna da se izrazi kako treba na engleskom. Samo zato, uradio bi i on da zna koju rec da upotrebi i kako da se izrazi, kao sto sam i nesto ranije rekao, da se ne ponavljam. Zato su mu 99% intervijua po sablonu.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Rafa daleko najsimpatičniji igrač u ovim analizama

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Ti si rekao da je ovaj mec 50-50 Nikad ne moze njihov mec biti 50-50 ako je Rafa u ok formi. Za Pariz nemam objasnenje, i tada sam ti rekao u PP da je Rafa igrao mnogo losije nego protiv Andersona i Rosola, a razlog je bio nepoznat. I to pazi, igrao lose i opet izgubio dva dobivena seta
                                Nisam gledao danasnji mec, samo do 3-2 sam gledao, ali nije bio Rafa los dok sam gledao. Mislim da protiv Mareja ne moze trenutno, ali vidjecemo za dva dana.
                                Šta nije jasno za Pariz. Klasična bježanija, s pravom

                                Comment

                                Working...
                                X