Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Nije, ima i ubacen 2.servis.

    Ali ne znam sta sam ja to tako strasno rekla, Djokovic standardan (kad se pogleda koji je njegov standrad ove godine, to znaci da je odigrao odlicno), Kei los u 1.setu, sto je isto cinjenica.
    Ali ocigledno jedino ispravno je razmisljanje je da se hvali Djokovic do iznemoglosti, kao da je Bog...e pa dok god sam ja na forumu, jednoumlje nece vladati
    Bojana Musolini
    OVAKO

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Bojana Musolini
      Bas suprotno od toga
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Nije, ima i ubacen 2.servis.

        Ali ne znam sta sam ja to tako strasno rekla, Djokovic standardan (kad se pogleda koji je njegov standrad ove godine, to znaci da je odigrao odlicno), Kei los u 1.setu, sto je isto cinjenica.
        Ali ocigledno jedino ispravno je razmisljanje je da se hvali Djokovic do iznemoglosti, kao da je Bog...e pa dok god sam ja na forumu, jednoumlje nece vladati
        Ti isto tako ideš u krajnost i plasiraš jednu vrstu jednoumlja.

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Dobro. Da se prebacimo onda na finale RG 2008? Da pratimo Rogera na challengere? Mislim da nije bio povredjen u to finale Namerno pravim glupe sporedbe da vidis samo koliko su ti tvrdnje neopravdane. Tebi je izgledao Nisikori kao 100% fit danas? I pored toga Djokovic je odigrao zaista odlicno.
          Jos jednom kazem nisam gledao, i vadis covjece iz konteksta. Ako govorim o tom nekom pritisku na top8 igraca i poredjenje pritiska sa Smicekom, to je meni smjesno. Totalno nevazno. Ako si dosao da igras turnir po grupma, pa majku mi neces puci od pritiska, vec sto ne razmisljas i nisi u formi.

          Ovdje je konstantan spin uplitanje Federera i njegovih neuspijeha u svaku diskusiju i uvijek neko umanjivanje velicine najveceg ikada.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post

            Ovdje je konstantan spin uplitanje Federera i njegovih neuspijeha u svaku diskusiju i uvijek neko umanjivanje velicine najveceg ikada.
            To isto i vi radite sa Novakom

            Comment


            • Originally posted by gokara View Post
              Ti isto tako ideš u krajnost i plasiraš jednu vrstu jednoumlja.
              Kako je to moguce kad sam u manjini?
              Najvise ima Djokovicevih navijaca, a svi napadate kad neko napise nesto drugacije.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by gokara View Post
                Ti isto tako ideš u krajnost i plasiraš jednu vrstu jednoumlja.
                Kao Mendieta s bijele tačke.

                Dovoljno je pogledati prvu stranicu ove teme i da čovjeku bude jasno na šta će ličiti ostatak.

                Comment


                • Bojana,

                  Napravio sam malu analizu vinera, neiznudjenih i iznudjenih.
                  Code:
                  	Novak	Kei
                  ukupno 	60	32
                  vineri	17	11
                  neiznu.	14	22
                  iznudj.	7	21
                  U oci bode mali broj Novakovih neiznudjenih. Sto to zanaci? Kei nije mogao da ga pritisne. Sto onda radis? Ides na linije.

                  A pogledaj sad ovu tabelu. Ona pokazuje koji je postotak od osvojenih poena svaki igrac dobio sopstvenom zaslugom a koliko je protivnik izgubio.

                  Code:
                  		Novak	Kei
                  Sam dobio	63%	56%
                  Prot. Izgub	37%	44%
                  Za tebe vjerovatno zvuci nevjerovatno, ali Kei je u vecem postotku dosao do svojih poena Novakovom greskom nego obrnuto.

                  Komparacije radi, dajem iste brojeve za mec Novak-Nadal finale WTF 2013. Novak je lako dobio mec 6:3, 6:4

                  Code:
                  	Novak	Nadal
                  ukupno 	78	61
                  vineri	19	9
                  neiznu.	21	23
                  iznudj.	31	36
                  Novak ima daleko veci broj iznudjenih gresaka.

                  I druga tabela.

                  Code:
                  	Novak	Nadal
                  Sam dobio	71%	66%
                  Prot. Izgub	29%	34%
                  Opet je Nadal vise zavisio od Novakovih neiznudjene nego obrnuto.

                  Da zakljucim, statistika uglavnom pokazuje ono sto sam vidio prostim okom. Kei nije imao nacina da ugrozi Novaka. Znacajan razlog je i Novakov servis. Cula si ga na kraju: "Isao sam na uglove i preciznost, znajuci da Kei nizak."
                  Last edited by NI; 15-11-15, 20:21.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Jos jednom kazem nisam gledao, i vadis covjece iz konteksta. Ako govorim o tom nekom pritisku na top8 igraca i poredjenje pritiska sa Smicekom, to je meni smjesno. Totalno nevazno. Ako si dosao da igras turnir po grupma, pa majku mi neces puci od pritiska, vec sto ne razmisljas i nisi u formi.

                    Ovdje je konstantan spin uplitanje Federera i njegovih neuspijeha u svaku diskusiju i uvijek neko umanjivanje velicine najveceg ikada.
                    Nije to pritisak zbog važnosti meča, već zbog toga što više ne znaš šta da radiš da bi uzeo jedan jebeni gem protiv monstruma, a da ne pričamo o pobedi nad njim. To je beznađe u kojem se trenutno nalaze novakovi protivnici i otuda te UE koje svi prave protiv njega. Zar nije malo sumnjivo da svi protiv njega igraju loše pukim slučajem.

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                      To isto i vi radite sa Novakom
                      Listaj postove od prije 2 godine gdje ja pisem ako Novak sredi glavu moze da postane najbolji svih vremena.


                      Al neka spin, da je interesantno.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Nije, ima i ubacen 2.servis.

                        Ali ne znam sta sam ja to tako strasno rekla, Djokovic standardan (kad se pogleda koji je njegov standrad ove godine, to znaci da je odigrao odlicno), Kei los u 1.setu, sto je isto cinjenica.
                        Ali ocigledno jedino ispravno je razmisljanje je da se hvali Djokovic do iznemoglosti, kao da je Bog...e pa dok god sam ja na forumu, jednoumlje nece vladati
                        Verujem da dobro znas da ga ja nikada ne hvalim do iznemoglosti pa cak i da sam neretko kritican prema onima koji ga hvale do iznemoglosti.
                        Ali je budimo realni danas zasluzio dosta pohvala Novak, kao i cele ove sezone.
                        A evo jos ti sada NI ovom tabelom eksplicitno objasnio koliko nisi u pravu. Pa ti nasavi po svom slobodno, samo da jednoumlje ne vlada ...
                        Last edited by Sandugp; 15-11-15, 19:43.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Opet price, opet Novak nije perfektan vec protivnik LOS.
                          Evo ovako, ja bi imao mozda samo 5 gresaka i ni jedan viner protiv Novaka, jesam li ja los ili on dobar!

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Verujem da dobro znas da ga ja nikada ne hvalim do iznemoglosti pa cak i da sam neretko kritican prema onima koji ga hvale do iznemoglosti.
                            Ali je budimo realni danas zasluzio dosta pohvala Novak, kao i cele ove sezone.
                            A evo jos ti sada NI ovom tabelom eksplicitno objasnio koliko nisi u pravu. Pa ti nasavi po svom slobodno, samo da jednoumlje ne vlada ...
                            Lepo je sve to sto pise NI, ali niko da prokomentarise shminkin post gde je napisao da mu se cini da je Kei promenio grip na fh?
                            Ajde, sad mi ti reci, koji to igrac menja grip tokom zavrsnog turnira?

                            I za kraj, ja niti u jednom trenutku nisam rekla da je Djokovic los, ispod prosecan itd., nego da je standardan, a svi znamo sta to znaci, ali da je Kei ipak los, posebno u 1.setu.

                            A napadate me kao sam oterala porodicu tamo gde ne treba mozda bi ste i tada bili malo blazi...
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Kao Mendieta s bijele tačke.

                              Dovoljno je pogledati prvu stranicu ove teme i da čovjeku bude jasno na šta će ličiti ostatak.
                              Kako se blizi kraj sezone i dominacija dostize kriticnu tacku tako spin postaje sve jaci. Pariz je na startu proglasen za najgori turnir ikad a kad smo u qf dobili sasvim dobre meceve to je proslo prakticno neprimeceno. Zavladao je tajac doduse, pa je mantra na kratko bila prekinuta


                              Za London je krenula preventivna kuknjava, a kulminacija se ocekuje u nedelju. No, bar cemo uzivati u viseumlju i citati uvek zanimljive opservacije o brzini podloge, slabom kvalitetu toura, narocito po dubini, jednoj od losijih sezona u istoriji tenisa i mnogim drugim zanimljivim stvarima koje do sada nismo imali prilike da cujemo
                              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                              Comment


                              • Ma pustite ljudi te prazne price. Uzivajte u tenisu i ne obracite paznju.
                                Doduse svako ima pravo da iznese svoje misljenje. Trenutno postoje tri krucijalna argumenta za omalovazavanje Novakovih pobeda: 1) Podloge su previse spore 2) Protivnici nikakvi 3) Sama Novakova igra je dosadna.
                                I tako se te 3 teze vrte u krug od MTF-a do TT pa ovde do nas. Nema niko da izmisli nesto novo i originalno, samo neki copy/paste od jednog do drugog i tako u krug.
                                Mora i to da se podnese, ali slatke su to muke
                                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                                https://ibb.co/cD1Xnq

                                Comment

                                Working...
                                X