Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cacanin View Post
    Nisi napisao da je Rodzer opet vise pretrcao od Novaka.

    Comment


    • Kako nasi ljudi mogu da pljuju po nasem sampionu..na kraju krajeva ne postoji ni jedna mrlja kod naseg kralja..naj-fer,najkorektniji igrac ,objektivno i bez najmanje sumnje


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Joker View Post
        Evo, Bojana, nesto i za tvoje usi.
        Nole je mashina, na vrhuncu karijere je. Ali Federer je stari lisac kojem zaista svaka cast na tenisu pokazanom ove godine. Covjek je nevjerovatan, u 35-oj onako igrati i onako se, bukvalno, sprdati sa svim top-10 igracima (izuzev naseg monstruma ), zaista zasluzuje duboki naklon. Da nije njega, da se kojim slucajem povukao par godina unazad, vrlo vjerovatno da bi ovogodisnji tenis bio krajnje zalostan i jadan. Neka sto covjek i dalje igra vrhunski tenis, nego sto i dalje izmislja nova resenja, unapredjuje i sebe i tenis, postavlja nove standarde. Njegova nesreca je sto postoji jos jedan teniser maximalno predan svom poslu, ali koji je i na vrhuncu svoje karijere, inace bi Fedja vec imao 20+ slamova. Stravicno i za pomisliti na sta bi licio Rodzerov ukupan skor da se Novak nije izdigao u velicinu kakva danas jeste.
        Sve sto u buducnosti zelim Rodzeru je da zavrsi karijeru na ovom nivou. Bas bi bilo tuzno gledati da mu forma toliko padne da pocnu da ga dobijaju svakakvi osrednji likovi. Ovako, jos uvijek drzi cas tenisa bukvalno svima osim jednom covjeku.. respekt!
        Nije bila poenta da se sad hvali Roger kao teniser niti da se hvali Roger kao covek, nego samo da se ne pljuje on kao covek.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Bas si nezahvalna

          Ali svakako bih napisao onakav post, jer mislim da je Agasi poslednja zvijezda koju sam gledao da u 30-im igra ludacki tenis. Doduse, on se dopingovao, al necemo o tome..
          Last edited by Joker; 23-11-15, 08:56.

          Comment


          • Originally posted by Joker View Post
            Bas si nezahvalna

            Ali svakako bih napisao onakav post, jer mislim da je Agasi poslednja zvijezda koja je u 30-im igrao ludacki tenis. Doduse, on se dopingovao, al necemo o tome..
            Dobro
            Cinjenica je da Role pomera granice, Nadal to definitivno nece biti u stanju, a ostaje da vidimo kako ce Djokovic proci, a ja tu ocekujem nesto izmedju Nadala i Feda.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Kada cujem (vidim) ove postove o Agasijevom dopingu, prevrne mi se zeludac.
              Dajte ljudi informisite se barem o necemu pre nego sto isto napisete.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Agasi se drogirao i stetio samo sebi, dopingovao se defintivno nije.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Nije bila poenta da se sad hvali Roger kao teniser niti da se hvali Roger kao covek, nego samo da se ne pljuje on kao covek.
                  Svi su pljuvali Kyrgiosa zbog onog sto je uradio kao covek a ne kao teniser pa to nikom nije smetalo.

                  Comment


                  • Originally posted by djkov View Post
                    Svi su pljuvali Kyrgiosa zbog onog sto je uradio kao covek a ne kao teniser pa to nikom nije smetalo.
                    Ti si sad ozbiljan?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Metamfetamin nije doping? Znam odlicno da jeste, ali priznajem da ne znam detalje njegovog slucaja, odnosno da li ga je koristio rekreativno ili pred mecheve..

                      Comment


                      • Koliko ja znam, Agasi kad je koristio sta god da je koristio, on nije mogao mec da dobije.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Ti si sad ozbiljan?
                          Pa naravno.Mislim ko je taj ko odredjuje sta je nesportsko ponasanje a sta nije (pritom ne mislim na ovom forumu, to se zna)?

                          Comment


                          • Pre nego sto ovo eskalira, a vidim da je samo pitanje vremena kada postovi uopste nece imati veze sa ovom temom, upozorenje za sve, bez provokacija, medjusobnih prepucavanja i podsmevanja tenisera.
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Zavrsio Djokovic sezonu sa stilom, fantastican mec odigrao juce, i stavio tacku na svoju najbolju sezonu.
                              Federer nazalost, opet podlegao nervozi, mnogo greske, slab servis, sve u svemu, nista nije mogao u finalu. Ocekivala sam malo izjednaceniji mec, ali Djokovic je bio maksimalno fokusiran.
                              Inace, ove diskusije ko je kakav covek. . . a, ko to uopste zna? Stvari nisu nikad onakve kakve se cine, a percepcija zna biti subjektivna stvar. I, na kraju krajeva, kakve to veze ima sa igrom na terenu?

                              Comment


                              • Znao sam da ce Novak da odigra najbolje kad bude najpotrebnije.Postao je majstor da doda gas u finalima.Zato sam i rekao da je poraz od Federera u grupi nebitan.


                                Nemam reci sta je covek uradio ove godine.Pokidao,izdominirao,jednostavno ugasio je tenis


                                Bice vraski tesko ponoviti ovo sledece godine,i morace raspored biti drugaciji malo zbog olimpijade,ali verujem da Novak moze do 2 slema +olimpijade sledece godine,mislim da su to neki realni ciljevi.

                                Verujem da ima u sebi jos bar 2 dobre sezone a mozda i vise,i mora to maksimalno da iskoristi,uzme jos par slemova i ode u istoriju deleci titulu najveceg tenisera ikada zajedno sa Fedom


                                Cestitke i Federeru,igra na vrh nivou u 35 godini maltene.Da nema Novaka on bi uzeo ove godina dva slema i zavrsni Zaista neverovatno,zasluzio je jos jednu veliku titulu zbog posvecenosti.
                                Last edited by Gari NS; 23-11-15, 10:14.

                                Comment

                                Working...
                                X