Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AyrSen View Post
    Cavu, sve sto si naveo su samo insinuacije rosijevog navijaca....OK!

    1. Da li je bilo ko ovde ili bilo gde u svetu pre one konferencije u cetvrtak primetio, napisao ili izjavio da je Markez u Australiji blokirao Lorenca?

    2. Zasto Rosi nije odmah posle trke u Australiji, u onoj prvoj izjavi za novinare, prozvao Markeza za blokiranje vec je cekao cetvrtak?

    Meni je ovo dovoljno....
    Pa već sam rekao da nije ali i da nije rekao u Maleziji i sad u Valensiji sigurno bi većina shvatila da ovo sve nije puka slučajnost.
    Ne kapiram te nemaš nikakve argumente toliko je očigledno šta je mali radio da svi to pričaju pa čak i Srđan,koji je večito ,,objektivan''
    Pogledaj trku u Valensiji još jednom Markez je mogao da bira gde će da obiđe Lorenca bukvalno mu je bio na točku.Zašto juče nije kočio kad je bio dve dužine iza Rosija kao u Maleziji kada je išao na sve ili ništa i smatrao da je ,,brži'' od Rosija!? Objasni ti meni!?
    Zašto nije smatrao sad da je brži što je bilo očigledno i krenuo makar u pokušaj da obiđe Lorenca!?
    Ma daj molim to što pričaš to su priče za malu decu stvar je očigledna

    Comment


    • Originally posted by cavu View Post
      Ne kapiram te nemaš nikakve argumente toliko je očigledno šta je mali radio da svi to pričaju pa čak i Srđan
      Svi to pricaju pa cak i Srdjan.....E ovo je tek argument.
      Sto se tice Valensije mozes da biras:

      1. Nije hteo da ulazi u borbu s Lorencom da se ne bi dogodio isti scenario kao u Maleziji, dovoljno je vec popio kritika pocev od Honde, a onda i od celokupne sv. javnosti kako utice na ishod sampionata.....

      2. Kopirao je Rosijeve voznje iz nekog ranijeg perioda... celu trku se vozio na drugom mestu iza Lorenca i cekao. I kada je zeleo kao u Australiji da ga prestigne u poslednjem krugu niotkuda se stvorio Pedro, tako da je zbog borbe s njim izgubio prikljucak za Horheom....

      Ima li sta sumnjivo? Meni je u obe varijante sve cisto!
      https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

      http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

      Comment


      • Gledao sam juce reprizu trke iz Sepanga i sjetio se jednog detalja o kojem se pricalo danima. Rijec je o "zutoj zastavi" pod kojom je Lorenzo prestigao Rossija.
        Lorenzo je Rossija prestigao u prvoj krivini drugog kruga sto znaci da je zutu zastavu mogao izazvati:
        1.) Neko ko je pao na samom startu utrke
        2.) Pad Dania ili Marca u koji su bili ispred njih
        3.) Nudista iz publike koji je usao na stazu.
        Posto se nista od navedenog nije desilo jasno je da je ta optuzba s zutim zastavama bila cista glupost.
        Ali nama ljudima je uvijek lakse prihvatit shranje koje nam neko servira nego razmislit vlastitom glavom,provjerit...

        Comment


        • Zuta zastava je bila istaknuta,namerno ili slucajno.Znaci,morala bi da se postuje.Vozac,pa tako ni Lorenco,ne moze da zna da li je zastava tu sa razlogom ili greskom.Vozaceva obaveza je da je postuje.

          Comment


          • AyrSen,
            Daj i ti neki dokaz za svoje pisanje.Kod tebe je sve rekla-kazala i proizvoljno misljenje kao i kod svih nas na forumu.Razlika je sto samo ti trazis dokaz za tvrdnje drugih a tebi je dozvoljeno da pises sta hoces.

            Comment


            • Ovaj svet funkcionise na nekim principima, jedan od njih je da niko nije kriv dok se ne dokaze suprotno! Zbog cega bi u ovom slucaju Markez trebao bilo sta da dokazuje kad niko nije izneo ni jedan dokaz za to za sta ga optuzuju?
              https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

              http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

              Comment


              • Originally posted by black_sax View Post
                Gledao sam juce reprizu trke iz Sepanga i sjetio se jednog detalja o kojem se pricalo danima. Rijec je o "zutoj zastavi" pod kojom je Lorenzo prestigao Rossija.
                Lorenzo je Rossija prestigao u prvoj krivini drugog kruga sto znaci da je zutu zastavu mogao izazvati:
                1.) Neko ko je pao na samom startu utrke
                2.) Pad Dania ili Marca u koji su bili ispred njih
                3.) Nudista iz publike koji je usao na stazu.
                Posto se nista od navedenog nije desilo jasno je da je ta optuzba s zutim zastavama bila cista glupost.
                Ali nama ljudima je uvijek lakse prihvatit shranje koje nam neko servira nego razmislit vlastitom glavom,provjerit...
                Andrea Ianonne...

                Comment


                • Originally posted by AyrSen View Post
                  Svi to pricaju pa cak i Srdjan.....E ovo je tek argument.
                  Sto se tice Valensije mozes da biras:

                  1. Nije hteo da ulazi u borbu s Lorencom da se ne bi dogodio isti scenario kao u Maleziji, dovoljno je vec popio kritika pocev od Honde, a onda i od celokupne sv. javnosti kako utice na ishod sampionata.....

                  2. Kopirao je Rosijeve voznje iz nekog ranijeg perioda... celu trku se vozio na drugom mestu iza Lorenca i cekao. I kada je zeleo kao u Australiji da ga prestigne u poslednjem krugu niotkuda se stvorio Pedro, tako da je zbog borbe s njim izgubio prikljucak za Horheom....

                  Ima li sta sumnjivo? Meni je u obe varijante sve cisto!
                  Eej da te pitam od kad je Markez tako plašljiv izvini,zar nije on veliki šampion koji u svakpj trci ide na pobedu? Pa garantujem da je mogao da napravi razliku juče nad Lorencom minimum 3,4 sekunde i da nikako ne utiče,kao što on kaže da uvek ide na pobedu.I sad se veliki Mark Markez zadovoljava drugim mestom!? A garantujem da bi Lorenco čuvao drugo mesto i možda ušao u borbu pre sa Pedrosom nego Markezom ukoliko bi ga Pedrosa ugrozio.Ali ja ne znam ti očito pokušavaš da ubediš sve ovde da Markez nije kriv,onda ili si suviše najvan ili pokušavaš nešto treće...

                  Comment


                  • Originally posted by cavu View Post
                    Eej da te pitam od kad je Markez tako plašljiv izvini,zar nije on veliki šampion koji u svakpj trci ide na pobedu? Pa garantujem da je mogao da napravi razliku juče nad Lorencom minimum 3,4 sekunde i da nikako ne utiče,kao što on kaže da uvek ide na pobedu.I sad se veliki Mark Markez zadovoljava drugim mestom!? A garantujem da bi Lorenco čuvao drugo mesto i možda ušao u borbu pre sa Pedrosom nego Markezom ukoliko bi ga Pedrosa ugrozio.Ali ja ne znam ti očito pokušavaš da ubediš sve ovde da Markez nije kriv,onda ili si suviše najvan ili pokušavaš nešto treće...
                    Kopiranje Rosija ne može da mu donese ništa dobro,jer jedan je Rosi,mali treba da gradi svoju priču,ali posle ovoga pao je na dno!
                    Ustvari i ne mogu reći baš kriv ne može niko da ga kazni za bilo šta,ali ukapirao je da može da iga tako prljavu igru i da za takvu igru nema kazne.To što je pokazao da je klasična nula i kukavica i što reče Pavle ,,razmaženo derište ,kome je Rosi oteo igračku''.Ali neću više pisati o njemu jer mislim da nezaslužuje da se kaže bilo šta pohvalno za njega,osim da je pobrkao lončiće

                    Sorry ,nisam hteo ovako u dva posta
                    Last edited by cavu; 10-11-15, 12:55.

                    Comment


                    • Originally posted by cavu View Post
                      Pa garantujem da je mogao da napravi razliku juče nad Lorencom minimum 3,4 sekunde i da nikako ne utiče,kao što on kaže da uvek ide na pobedu.I sad se veliki Mark Markez zadovoljava drugim mestom!?
                      Ovo je samo tvoje misljenje, ne i argument.
                      Lorenco je oborio sve rekorde staze i nosilac je najbrzeg kruga u trci. Ovo je vec argument koji nedvosmisleno ukazuje na cinjenicu da uopste nije bio tako laka meta kao sto ti mislis! Dakle rizicno preticanje koje je Horhea lako moglo da kosta titule...I na sta bi to licilo? Spanac sprecio zemljaka da osvoji titulu i dodelio je italijanu koji ga je javno napusio. Ja ne znam ko je ovde pobrkao loncice?
                      A tvoj drugi post ne zavredjuje odgovor jer bih morao da se spustim na taj nivo i isto kao i ti izvredjam Rosija. Onda bi banovali mene, a tebe ne!
                      https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                      http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                      Comment


                      • Originally posted by AyrSen View Post
                        Ovo je samo tvoje misljenje, ne i argument.
                        Lorenco je oborio sve rekorde staze i nosilac je najbrzeg kruga u trci. Ovo je vec argument koji nedvosmisleno ukazuje na cinjenicu da uopste nije bio tako laka meta kao sto ti mislis! Dakle rizicno preticanje koje je Horhea lako moglo da kosta titule...I na sta bi to licilo? Spanac sprecio zemljaka da osvoji titulu i dodelio je italijanu koji ga je javno napusio. Ja ne znam ko je ovde pobrkao loncice?
                        A tvoj drugi post ne zavredjuje odgovor jer bih morao da se spustim na taj nivo i isto kao i ti izvredjam Rosija. Onda bi banovali mene, a tebe ne!
                        Ma bravo moje pametno!
                        Toliko si me oduševio,sve si upravu,shvatio sam da smo svi pogrešili,a ti si dokazao da jesmo!
                        Bravo heroju naš!

                        Comment


                        • Last edited by cavu; 10-11-15, 15:35.

                          Comment


                          • Nema razloga da zivcanis... Da bi rasprava bila konstruktivnija zamolio bih te da mi objasnis zbog cega se Rosi u Australiji na stazi izvinjavao Markezu da bi ga nakon cetiri dana pred novinarima napao?
                            https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                            http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                            Comment


                            • Pitanje za VR navijace .
                              Da li bi bilo postenije da su mu pokazali crnu zastavu u Sepangu i pustili ga da se sa svoje startne pozicije u Valenciji bori s Lorenzom?

                              Comment


                              • Originally posted by AyrSen View Post
                                Nema razloga da zivcanis... Da bi rasprava bila konstruktivnija zamolio bih te da mi objasnis zbog cega se Rosi u Australiji na stazi izvinjavao Markezu da bi ga nakon cetiri dana pred novinarima napao?
                                Može mu se

                                Comment

                                Working...
                                X