Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rossi u prvom krugu u prvih 5-7 motora mnogo zavisi i od iannoneovog i pedrosinog tempa a onaj ili ono ce opet da vozi kako ne treba i opet ce verovatno da se zali na gume i temperaturu staze. Cudan lik a mnogo dobar vozac zapravo jedini koji je dorastao dedi i koji moze da postigne njegovu slavu. Naka pobedi bolji iako je nerealna situacija. Rossiu samo zelim da ga sreca prati u trci ostalo ce on da uradi.Pozdrav svima.

    Послато са SM-A700F уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Miletić View Post
      Sta je vama ljudi pa ne voze ostali skutere

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
      On tacnije mora do desetke pretpostavljam da ce imati slican tempo kao Lorenco,kada bude video da je Rosi u prvih deset vec u drugom krugu ima da mu se zavrti u glavi,pa ubrzano disanje pa kad mu zamagli kaciga...gotov je,e sad,veca verovatnoca je da Lorenco startuje dobro i pobegne na startu.

      Comment


      • Najgora moguca staza za probijanje sa zacelja, prakticno nema 2 krivine u kojima moze normalno da se obilazi. Tesko ce Rosi bolje od 6 mesta, ostaje jedino varijanta da Lorenco ne zavrsi trku.

        Comment


        • A kad bude naišao na Vinjalesa i braću Espargaro ?

          Comment


          • Originally posted by Iggy Pop View Post
            A kad bude naišao na Vinjalesa i braću Espargaro ?
            ma prvo samo da prođe bezbedno Bautistu i Barberu

            Comment


            • Bilo bi najpostenije da Lorenco promasi putanju u prvoj krivini i prikljuci se na kraju uz Rosija.
              Pa da vidimo.

              Comment


              • Comment


                • Ne valja, ne zato sto je Rosi pao, nego zato sto je Lorenco postavio najbrzi krug I rekord I startuje prvi.

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                  Comment


                  • Morace neko da ga rusi sutra, ako uspeju da ga uhvate

                    Comment


                    • Zasto se komentator iznova i iznova divi spektakularnoj pol poziciji Lorenca,
                      zna se da Markez nece po svaku cenu da forsira i da se uopste nece truditi da se bori sa Lorencom.

                      Ocekivana pol pozicija Lorenca i sutra 1 mesto u trci, tu nema dileme nikakve.

                      Comment


                      • Realno nemoguća misija za Rosija.
                        Da Lorenco startuje sa 3-4 pozicije, bilo bi moguće da ga barem neko obori al ovako, pol pozicija, čist put i to je to. Jedino ako napravi greški i izleti.

                        Comment


                        • Sutra Lorenco osvaja titulu bez problema. Sve je receno u tome da on startuje sa prve pozicije a Rosi sa 26. pozicije. Jedino ako se ne desi neki pad, drugacije ne vidim kako Rosi moze da dodje do titule.

                          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                          Comment


                          • Mnogo, ali mnogo sam besan!!!!!!!!! Ne mogu da verujem da se ovo desava!!! Cak me ne nervira toliko sto je Lorenco prvi koliko me nervira sto je Rossi postavio 12-to vreme i sto deluje da se predao.

                            To ne sme da se radi!!!! Ni slucajno!!!! NEMA ODUSTAJANJA!!! Cuda mogu i dalje da se dese i ja verujem u to, ova citava sezona je za mene cudo sto se Rosija tice jer nisam iskreno ni sanjao da ce ikad vise biti u poziciji da se bori za titulu! FORZA VALE!!!!

                            Comment


                            • Valentino Rossi #46

                              G.O.A.T

                              Comment


                              • Originally posted by shoneVR46 View Post
                                Mnogo, ali mnogo sam besan!!!!!!!!! Ne mogu da verujem da se ovo desava!!! Cak me ne nervira toliko sto je Lorenco prvi koliko me nervira sto je Rossi postavio 12-to vreme i sto deluje da se predao.

                                To ne sme da se radi!!!! Ni slucajno!!!! NEMA ODUSTAJANJA!!! Cuda mogu i dalje da se dese i ja verujem u to, ova citava sezona je za mene cudo sto se Rosija tice jer nisam iskreno ni sanjao da ce ikad vise biti u poziciji da se bori za titulu! FORZA VALE!!!!
                                Matori ti ako mislis da je on odustao, zasto je uopste produzio ugovor sa Jamahom?
                                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X