Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76


    Hihihi. E bas mi je drago kad ova manjina ovako hejtuje
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • #77
      Jedna lepa vest,Aleks De Andjelis se pojavio danas
      http://www.motogp.com/en/news/2015/1...smiling/188914

      Comment


      • #78
        Honda dosledna svojim recima kao i uvek, , prvo su rekli da ce svi podaci (koji podkrepljuju tvrdnju o "sutiranju") biti dostupni medijima na zahtev, pa promenili da ce ih izneti u cetvrtak na konferenciji uz objasnjenje, pa posto konferencije nije bilo, onda su rekli da ce ih pokazati kad se odluci o rosijevoj zalbi, pa kad se odlucilo o tome, rekli su da odlazu to izlaganje za ponedeljak..
        Bas su se pokazali, svaka im cast, sve im verujem..
        "Jorge Lorenzo said that he hoped to spend the rest of his career and beyond with Yamaha, making his commitment plain. He is widely expected to join Ducati for 2017, and has often been seen consorting with Gigi Dall'Igna and Paolo Ciabatti in the past few weeks."
        Na pitanje hoce li propustiti rosija, "My team spends millions of Euros a year to go racing. So I’ll be racing," replied Cal Crutchlow.
        I sto se tice satelitskih Yamaha:
        Bradley Smith laid out the dilemma most clearly. If Lorenzo were to end up in front of him, and if he felt he were faster than Lorenzo, would the Englishman try to pass him? "Absolutely! I'm there racing for myself and for my results." But the situation was a lot more complex than just that. "These are obviously scenarios I have thought about. So basically if by lap six, lap eight, lap ten, Valentino is coming through, and you see a blue bike with a yellow stripe, you don't close the door," Smith explained. "Why? Because you don't know what speed he's got and he's obviously on the move. Because he's passed however many guys were behind you, and he's going in one direction. Then if you follow, and you can follow, great, and that's it."

        But it was not just a matter of letting Rossi through, it would depend entirely when and where such a situation might occur. "The thing is, if I'm in third position, Jorge's second and I'm third, and Valentino's fighting with me on the last corner, I'm not letting him by," Smith explained. "That spot's mine, 100%, he'll have to earn it from me. But also knowing that I'm not going to get in the way of a race if it's on lap ten. This is only if it comes down to the last lap that I'll take what is mine." He would fight much harder for third than he would for fifth, of course. "It depends what bonus money is involved!" the Englishman joked.
        Last edited by Daisy Duck; 06-11-15, 08:15.

        Comment


        • #79
          Vidite ko nam se vratio i to s osmehom na licu
          sigpic

          Comment


          • #80
            @Brana

            Ne citas sta sam ja napisao

            Markez
            Lorenco
            Pedrosa
            Dovi
            Rosi


            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

            Comment


            • #81

              Comment


              • #82
                Originally posted by Dule Krtola View Post
                *Ispred njega*
                Zaboravio sam tačno šta se desilo, znam samo, što se i vidi, da je položaj vozača bio takav da ne možeš namerno da oboriš nekoga na taj način. Niko živ neće namerno hajsajdovati, nikad ne znaš hoćeš li polomiti samo oplatu ili ključnu kost...

                Comment


                • #83
                  Da, da razumijem ali ipak kolika je vjerovatnoća da Isak nije imao u planu da obori Luisa? Ipak rođak mu se bori za titulu i mislim da je bio spreman da na bilo kakav način da obori Saloma. Ali pad je ispao kako je ispao.

                  Realno kolika je vjerovatnoća da od svih vozača baš Isak obori baš Luisa?

                  Comment


                  • #84
                    Ne bih da dalje razvlačimo tu temu, što se mene tiče Luis je titulu, kao i Rins, izgubio u Valensiji te godine. Vinales je bio najbolji kad je najpotrebnije...

                    Comment


                    • #85
                      Slažem se.
                      Daleko od toga da je Vinjales osvojio nezasluženo Moto3 šampionat, ali vjerujem da je Isak imao u planu da obori Luisa. Tako je moje mišljenje i to je to. A prepostavljam da imaš neke emocije odnosno da navijaš za Marevika, pa zato imaš takav neki stav.

                      Comment


                      • #86
                        Ja mislim da će ipak Honde i Andrea Dovizioso odlučiti ko će osvojiti šampionat, jer Dovi neće psutiti tek tako lako Rosija da prođe ispred njega. A što se tiče baš trke u Valensiji, mislim da će poredak ići ovako: Markez, Pedarosa, Lorenzo.

                        Comment


                        • #87
                          Ljudi gledacemo istoriski spektakl u nedelju ali verujte da ce Rossi posle prvog kruga biti medju prvih 5. Zapamtite sta sam sada izjavio. A posle toga krece drama pa neka pobedi bolji.FORZA VALE 46 GO GO!!!!!!!!!!

                          Послато са SM-A700F уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • #88
                            Nema sanse da bude medju prvih 5,koliko samo vozaca ima ispred sebe da obidje, to je nesto vise od naucne fantastike

                            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                            Comment


                            • #89
                              I zvanično Niki Hejden pošao u legende!!

                              Last edited by Dule Krtola; 06-11-15, 13:13.

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by BogdanB View Post
                                Nema sanse da bude medju prvih 5,koliko samo vozaca ima ispred sebe da obidje, to je nesto vise od naucne fantastike

                                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                                Dokle god ta sansa postoji makar i u vidu naucne fantastike Rossi ce se truditi a mozda neki vozaci slucajno i odu presiroko kao M.M ko zna motor je cudna sprava. Pozdrav za sve Rosijevce.

                                Послато са SM-A700F уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X