Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Preporučujem lorencu i markezu da ne dolaze u Italiju.
    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

    Comment


    • Sta cemo tako je kako je nepravda prolazi svuda pa i na stazi. Svi smo uz Rossia i navijamo svim srce i spremni smo za novu sezoni a kad se Doctor povuce onda vise nevredi gledati pod ovim uslovima i pravilima. Mozda eventualno navijati za mladog Luku Marinnia. Pozdrav za sve Rossijevce


      Послато са SM-A700F уз помоћ Тапатока

      Comment


      • U ovakvoj konkurenciji gde su njih cetvorica ubedljivo najbolji,za osvajanje titule bitno je voziti takticki,ali i ne samo to... Hayden 2006 nije imao ovakvu konkurenciju gde dva vozaca osvajaju 7 i 5 pobeda i ukupno 7 drugih mesta.
        VR je 4 puta bio prvi,3 puta drugi,8 puta treci,zavrsio sve trke i osvojio samo 1 pol poziciju.
        Sam je kriv i da je samo na jednoj trci vozio manje takticki,a vise hrabrije kao nekada sampionat bi bio njegov.
        Last edited by moptikom; 10-11-15, 01:54.

        Comment


        • Originally posted by Honda Driver View Post
          Vidi se da ne pratis Moto Gp... Pa kako je onda Hayden osvoji titulu 2006 sa 2 pobede u sezoni??? Nisu u pitanju pobede nego ako hoces titulu moras da budes konstantan u trkama i na pobednickim postoljima i da iz najteze situacije izvuces ono najbolje sto je moguce u datom momentu
          Da,bas te 2006te je VR imao rezultate u trkama slicne kao MM ove sezone.To jos jednom dokazuje da je i VR bio "gladan" pobeda,vozio hrabro za pobedu,a ne samo da zavrsi trku medju prvih 4 i uzme bodove.Kao najbolji svih vremena i jedan od 4 vanzemaljaca biti 8 puta na trcem mestu,a da MM nije zavrsio 5,JL 1 i DP nije zbog povrede vozio 3 trke nije za pohvalu,a jos manje za osvajanje titule.
          Kazete da MM nije trebao da se mesa u ishod sampionata.....
          Mozda je trebao je da ostavi Hondu u boxu?
          Ili je trebao da vozi kao da nije vazno biti prvi (sto je za njega nemoguce)?
          Mozda je trebao vas da poslusa i da zajedno sa DP pretekne vidno sporijeg JL ,licno uruci titulu VR i bude najomrazenija licnost u svojoj zemlji kao covek koji je vozio protiv Spanca i pomogao IT!
          Gledano iz ugla navijaca VR je sve to mozda trebao,ali cinjenica je da je kao veliki sampion MORAO da vozi kao i uvek za prvo mesto i na zalost u poslednjoj trci odluci kome da dodele titulu.
          Jeste mlad,ali nije glup i sigurno je postupio kako je morao u toj situaciji. Nama ostaje da sumnjamo koji su pravi razlozi i da se nadamo da ce sledeca sezona biti najuzbudljivija do sada,jer je nekome mozda i bio cilj da sa prethodnim desavanjima podigne gledanost i interesovanje za ovaj prelep sport.
          Last edited by moptikom; 10-11-15, 00:17.

          Comment


          • druže, daću ti jednu paralelu:



            OK? nadam se da razumeš poentu.... tako da nemoj posle da bude i ovo i ono.... "geometar" sve gleda

            Comment


            • Kompleksi su nastali pre dve godine u Laguna Seci,a bice izleceni sledece sezone kada bude treca titula u cetiti sezone.
              Last edited by moptikom; 10-11-15, 00:52.

              Comment


              • E ovi kvantitet je kvalitet su najjaci
                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by moptikom View Post
                  Kompleksi su nastali pre dve godine u Laguna Seci,a bice izleceni sledece sezone kada bude treca titula u cetiti sezone.
                  ništa ti nisi ukapirao.... nažalost....

                  Comment


                  • Originally posted by boban View Post
                    Sta je Pavle rekao u studiju? Gde to moze da se vidi i cuje?
                    "Markez je malo razmaženo derište kome je Rosi uzeo igračku."
                    Pavle je ovo rekao ne ja!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Hans View Post
                      Vec sam pisao da je MM zasluzio izbacivanje iz sporta za ovo sto je radio
                      - Zbog toga sto je u Australiji u poslednjem krugu oduzeo Lorencu kao kuca vrednih 5 bodova?
                      - Zbog toga sto je u Maleziji zavrsio u pesku?
                      - Zbog toga sto je pod pritiskom celokupne svetske javnosti resio da u poslednjoj trci vozi krajnje oprezno kako ne bi uticao na ishod sampionata... Pa zar to i sam Rosi nije sve vreme trazio? (pri tom je valjda imao pravo da brani svoji poziciju, ne znam)
                      Ako nisam u pravu neka me neko DOKAZIMA demantuje!

                      P.S.Ukapirao sam da se salis.....
                      Last edited by AyrSen; 10-11-15, 08:32.
                      https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                      http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                      Comment


                      • Ma Markez jeste radio sve u skladu sa pravilima,ali koliko je kvaran i razmažen on je to i znao i to mu je dalo šansu da uzme Rosiju titulu.Dao je sebi slobodu takvu da stvarno saslužuje da ne osvoji više nikad ništa.Mogu reći i da osvoji isto ili više titula od Rosija,džaba mu.Ja ne znam kako da opišem čoveka koji je tako podmukao i da se tako ponaša na stazi i onda tako lepo i fino laže i farbe novinare i sve nas ovde.
                        Čovek ima kompleks da bude bolji od Rosija i verovatno nije želeo da mu Rosi odmakne po broju titula.Ja mislim da je za njega bilo ne prihvatljivo šta se dešavalo ove godine,razlog za to vidim prošlu godinu gde je izdominirao i mislio lakoću i ovu ali udario je u zid.I mogu slobodno reći da će biti uz Lorenca jedan od najomrženijih vozača.Biću iskren ne bitno mogao je na Rosijevom mestu da bude bilo ko drugi,mada čisto sumnjam da bi Markez isto postupao,što opet govori da mu je Rosi nabio komplekse.

                        Comment


                        • Originally posted by Nikoletina View Post
                          Preporučujem lorencu i markezu da ne dolaze u Italiju.
                          Sto uskracujes zadovoljstvo Rossiju i Ducatiju da izdominiraju vikend.
                          Cik da vidim ko moze da zaustavi Manijaka? Jedino zvucni zid, ako Ducati lose odradi posao! :
                          sigpic
                          No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                          Comment


                          • Cavu, sve sto si naveo su samo insinuacije rosijevog navijaca....OK!

                            1. Da li je bilo ko ovde ili bilo gde u svetu pre one konferencije u cetvrtak primetio, napisao ili izjavio da je Markez u Australiji blokirao Lorenca?

                            2. Zasto Rosi nije odmah posle trke u Australiji, u onoj prvoj izjavi za novinare, prozvao Markeza za blokiranje vec je cekao cetvrtak?

                            Meni je ovo dovoljno....
                            Last edited by AyrSen; 10-11-15, 09:28.
                            https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                            http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                            Comment


                            • Originally posted by AyrSen View Post
                              Cavu, sve sto si naveo su samo insinuacije rosijevog navijaca....OK!

                              1. Da li je bilo ko ovde ili bilo gde u svetu pre one konferencije u cetvrtak primetio, napisao ili izjavio da je Markez u Australiji blokirao Lorenca?

                              2. Zasto Rosi nije odmah posle trke u Australiji, u onoj prvoj izjavi za novinare, prozvao Markeza za blokiranje vec je cekao cetvrtak?

                              Meni je ovo dovoljno....
                              Nije odmah nista rekao jer blokiranja nije bilo. Moje misljenje je da ga je puno pogodio gubitak tih 7 bodova u AUS, da je mnogo razmisljao o toj utrci i na kraju dosao do teorije zavjere.
                              Marc nije kriv sto je on zavrsio 4. u AUS,krivce treba da trazi u Yamahi koja je na pravcu sporija od Ducatia i Honde i u sebi jer u krivinama nije bio dovoljno brz da napravi razliku od 4/5 desetinki koja bi mu bila dovoljna da se odbrani na pravcu

                              Comment


                              • Lorenco je u Australiji na pravcu imao za 5 km/h manju maksimalnu brzinu od Rosija. Nije tesko proveriti...
                                https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                                http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                                Comment

                                Working...
                                X