Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pre svega sve pohvale za Sportklub i za organizaciju i sve sto ide uz to vec dobrih niz godina. Da nema vas ja ne znam kako bih.

    Druga stvar, mislim da je Rosi sad dokazao i pokazao kakva je to velicina od coveka. Sa zadnje pozicije se borio kao lav i nije odustajao, i to je ono sto mi je najbitnije, jer sam se plasio da ce biti suprotno. Fenomenalan vozac i covek. Sledeca sezona ce biti jos teza ali mislim da ce ga ovo jos vise motivisati i da ce i on biti mnogo bolji sledece godine. Sve sto je postigao i uradio u ovoj sezoni ostali mogu samo da mu zavide, posto je on covek koji se radja jednom i nikad vise.

    A sad da predjemo na ovu dvojcu....Kako pisem ovo sve se vise nerviram , nadam se da cu biti korektan prema navijacima suprotnog tabora, ako sam nekog uvredio u napred se izvinjavam .

    Lorenco je vozio danas trku zivota po meni i nadam se da mu je ovo poslednja titula. Pokazao je da je veliki vozac ali isto tako da je ne vidjena ljiga od coveka i prosto mi se gadi. I sam sam rekao da ga postujem sta radi nastazi pogotovo od pre 2 sezone kada je slomio kljucnu kost, al dzaba sve to kad nisi covek, od mene nikad nece dobiti neke velike ovacije i smatram da iako sa 7 pobeda nije zasluzio titulu, svakako ne zbog ponasanja posle prosle trke. Dzaba njemu sve te titule kad je takav..i kao covek od mene nema nikakvo postovanje (kao vozac svakako da ima).

    Malog Markeza sa druge strane nikad nisam ni gotivio nesto preterano, mnogo manje nego Lorenca, a sada je vala mrtva trka ko je gori. Ako nista, danas je pokazao kakav je vozac, i vidi se da nije vozio svoju trku, jer ni jednog trenutka nije ni pokusao da ugrozi Lorenca i njegovu poziciju, cak sta vise sprecio je druge da to uradi. Niko ne moze da me ubedi da nije mogao bar ni da POKUSA da ga zaobidje. Pisao bih ja i dalje o njemu ali to bi bile samo ruzne reci posto lepog ja u njemu ne vidim, ama bas nista...a pokusao sam, verujte mi.

    Jedino Dani stvarno ali stvarno zasluzuje titulu, i ako budem pratio MotoGP kada Rosi ode, navijacu za njega. Ako je neko u citavoj ovoj drami ispao covek onda je to on, i po meni zasluzuje mnogo vise titula od ove dvojce koje sam naveo za koje stvarno vise nemam nista lepo da kazem, ali nista. Bas mi je drago da se vratio u zadnjih par trka i cini mi se da danas kada je davao izjave imao i on utisak da ga je Markez namerno sabotirao da ne prodje Lorenca. Ali dobro, mogu ce je da sam umislio posto sam dopustio da mi ova dvojca zatru um.

    Comment


    • Originally posted by miha92 View Post
      procitaj svoje postove pa onda mozda shvatis ko treba da razmisli sta pise..ako nisi primetio najaktivniji si a nista konkrretno nisi rekao..sezona je zavrsena i ja zavrsavam..vidimo se sledece godine

      Comment


      • Originally posted by Miletić View Post
        Sto se tice tih poslednjih krugova mislim da je ovako tekla situacija. 93 je planirao da obidje 99 u zavrsnici misleci da je Pedrosa daleko iza, Pedrosa kada ga je prestigao ovaj je morao da reaguje jer da je Pedrosa pobedio opet bi se povela polemika kako je on to uspeo a ovaj nije... Zato je brze bolje uzvratio Pedrosi ali je sada znao da je blizu i zato nije smeo da obilazi 99 jer tako ne bi imao kontrolu i postojao bi rizik da ga i Pedrosa obidje i da tako onaj protiv koga je ipak uzme titulu.

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        Slažem se sa 90 posto ovoga, osim sa tim da je branio poziciju od Pedrose da Dani ne bi pobedio. Smatram da je hteo tu pobedu za sebe i da je zato odgovorio Pedrosi ali je Lorenco odmakao i nije mogao da ga stigne
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Originally posted by Italiano Dassa
          Upravo tako! Samo da je bilo kontra, ne bi bilo namesteno, jer Boze to je Rossi!
          Samo jedan je VALENTINO ROSSI!!

          Comment


          • Zao mi je i sto mm nije dozvolio pedrosi da se bori za pobedu..

            Comment


            • Pa ovi mi obrisaše glavni deo posta i ostaviše neku klasiku sta sam na kraju napisao.
              Ljudi, ovde više čovek ne može ni da kritikuje nekog na pravi način ko se ne svidja adminima.

              Comment


              • Rosi je odradio neverovatan posao, the one and only, pedrosa ostao svoj, marquez jeftini placenik.. Lorenzo vozio sam za sebe.. Sto se mene tice, the end, zna se ko je pravi sampion i ko je danas tako vozio.. Ipak mi je drago sto je ceo svet video sta je mm radio.. Duboko razocaranje zbog njega dozivljavam u vezi sa ovim sportom...

                Comment


                • Never seen behavior like his. Marquez behavior is an embarrassment for the sport and for everyone.

                  Comment


                  • Imam cetrdeset i kusur godina, ovaj sport pratim od devedesetih i svojih gimnazijskih dana, sve je vidjeno, i bilo je gubljenja titula ovako ili onako, svasta... Ovakva sramota kao sto je MM pravi nije nikad bilo i to je neoprostivo.. Sramota za ovaj sport i mislim da treba da prestane da postoji pod ovim pravilima i uslovima.. Neka se vrate svi kad bude fer borbe..

                    Comment


                    • Pošto mi je glavni deo prethodnog posta izbrisan, moraću da budem umereniji.
                      Za mene je MM posle ove trke završio karijeru i kao sportista i kao čovek. Džaba mu njegove vratolomije i titule kad ga danas 90% ljudi koji prate MotoGP pljuje. Odlučio je da se uzdigne iznad svih čelnih ljudi koji vode ovaj sport, iznad svog tima, iznad sponzora i svih drugih i da odluči ko će biti novi šampion. Zbog čega sve ovo?! Ima više razloga, a glavni je sigurno rekordna 10-a titula koja bi mu bila daleko nedostižnija od sadašnjih 9. SRAMNO!!! Zar se tako populizuje sport i i privlači publika na tribine i pored malih ekrana.
                      Jedina svetla tačka današnje trke pored doktora je Pedrosa. Momku svaka čast i šteta što će verovatno ostati bez motogp titule.
                      Dokror je izdoktorirao do 4-tog mesta za 10-tak krugova, ali dalje svakako nije bilo moguće.
                      Dok ovaj čovek bude vozio svakako ću pratiti ovaj sport,a nakon toga mislim da će u i globalu interesovanje opasti za isti.
                      Pozdrav za sve fanove VR.

                      Comment


                      • Možete vi da pričate do sutra i da kažete kakav je ovaj ili onaj. Neće moto GP propasti od vas 20 što nećete više pratiti niti Dorna, niti MM.

                        Dobar je Rosi, samo da bude bolji u kvalifikacijama i osvojiće sledeće godine.

                        Lorenco digao pehar. Upisano.

                        The end.

                        Može tema pod lock, jer se sve ponavlja, trojica četvorica istu priču vrte.

                        Comment


                        • Comment


                          • Zanimljivo je da Lorenco nije propustio priliku da i na ovoj konferenciji kaze kako je cele godine brzi od svog rivala i da bi imao 40 poena vise od VR pre Valensije da je imao vise srece

                            Uzgred glavni covek Dorne je kao pokisla macka dosao u Rosijev boks jos i nesto sleze ramenima. Sta ce bre on tu ako je sve regularno? Idi veseli se sa svojim Spancima!!! Dobio je poziv VR da imaju privatan razgovor na Rancu. Osecam da ce im Matori oduzeti licencu za rad

                            Comment


                            • Originally posted by Mladenovic View Post
                              Zanimljivo je da Lorenco nije propustio priliku da i na ovoj konferenciji kaze kako je cele godine brzi od svog rivala i da bi imao 40 poena vise od VR pre Valensije da je imao vise srece

                              Uzgred glavni covek Dorne je kao pokisla macka dosao u Rosijev boks jos i nesto sleze ramenima. Sta ce bre on tu ako je sve regularno? Idi veseli se sa svojim Spancima!!! Dobio je poziv VR da imaju privatan razgovor na Rancu. Osecam da ce im Matori oduzeti licencu za rad
                              I treba, ovo vise nije moto gp koji pamtim..

                              Comment


                              • Tavulja, jutros

                                12185387_1012386395478394_8619259800758280972_o.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X