Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mladenovic View Post
    Sta reci, posle ovoliko stresa, besa i psovanja konacni osecaj je ponos, sreca i privilegija sto sam navijac Deke. Da neko sa zacelja stigne do 4.-tog mesta zasluzuje blagi naklon, narocito uz osvrt na nacin kako je preticao i gde. Ovo je najgora staza za preticanje, da je u pitanju Katar stigao bi i ovu trojicu.

    Srecan sam sto je toliko lepih momenata priredio ove godine i za mene je SAMPION 2015 a GOAT zauvek. Narocito sto su i MM i Lor izvizdani usred Spanije (iako DORNA utisava ton i stavlja mikrofon kod ekipe kako bi se culi aplauzi, dzaba im).

    Trka fantasticna, bio sam siguran na 4 kruga pred kraj da ce i MM i Pedrosa obici Lorenca i odluciti titulu. Markezu je to bila velika sansa da se iskupi i da po penzionisanju pridobije sve Rosijeve navijace. Ovako ce morati da se navikne na zvizduke i najiskrenije mu zelim da dozivi Bjadjijevu sudbinu gde ga niko i ne prepoznaje kad prodje pored njega!

    Voleo bih da se povuce sada Matori jer je upravo MOTO GP umro ali ako ostane, jos vece navijanje ga ocekuje sledece godine

    Forza Deko!!!!
    "Ukoliko ne mozes da uradis velike stvari,uradi male na veliki nacin" - Napoleon

    Comment


    • Originally posted by Ser Deni ® View Post
      Zanimljivo je da ostali svi imaju samoobnavljajuce gume, a Rosi ne. Teorija zavere, jel?

      Niko neće nikad stići Rosija, kao što ni Šumija niko neće stići.

      Ne moraju da ga vole. Simpatičan je, agresivan ima nešto svoje. Jbg to je ko CR7. Ili ga mrzis ili voliš. Kristina, Penaldo, čovek rastura samo + ova nova karakteristična proslava gola, tako šta mu ko može.
      E bas je pokazao agresivnost, svaka mu cast..

      Comment


      • Originally posted by Ser Deni ® View Post
        Zanimljivo je da ostali svi imaju samoobnavljajuce gume, a Rosi ne. Teorija zavere, jel?
        Nesto i ne vidim da si izvukao poentu. Ali dobro.
        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
        sigpic

        Comment


        • @Gogi, najbolji svih vremena iliti popularni GOAT nije uvek statisticki najbolji a garantujem ti da 93 nece nakon svega ovoga na kraju karijere biti proglasavan boljim od Doktora pa makar imao 10+ titula i 150 pobeda

          @Deni, nije isto brate kad krenes sa vrha i sa zacelja i kada moras da prestignes 21 vozaca... On kada je izbio na 4 mesto gume su vec bile prilicno potrosene, sigurno vise nego ovoj trojici ispred tako da je bilo nerealno da skida vreme... Ja sam licno i ocekivao vecu razliku

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          Last edited by Miletić; 08-11-15, 15:33.
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Vidim da neki ljudi bas nemaju obzira prema drugim vozacima i navijacima, doduse to mogu da razumem u afektu. Pokusajte da ispostujete to sto ja nisam Vas i Vaseg vozaca vredjala(koji god to bio).
            Da li Marc ima pravo da nekoga brani i nekome pomaze-IMA. Njegova je dobra volja sta ce uraditi, ne kazem da se slazem s tim! Ruku na srce i da je Lorenzo zavrsio na drugom mestu to nista ne bi promenilo.
            A za ubuduce, ako zelite da mi nesto kazete ucinite to preko pp, jer zaista nemam ni vremena i ni volje da citam ko me i kad proziva. Gospodo budite direktni, stvarno mi nije problem da Vam odgovorim.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Brana View Post
              Vidim da neki ljudi bas nemaju obzira prema drugim vozacima i navijacima, doduse to mogu da razumem u afektu. Pokusajte da ispostujete to sto ja nisam Vas i Vaseg vozaca vredjala(koji god to bio).
              Da li Marc ima pravo da nekoga brani i nekome pomaze-IMA. Njegova je dobra volja sta ce uraditi, ne kazem da se slazem s tim! Ruku na srce i da je Lorenzo zavrsio na drugom mestu to nista ne bi promenilo.
              A za ubuduce, ako zelite da mi nesto kazete ucinite to preko pp, jer zaista nemam ni vremena i ni volje da citam ko me i kad proziva. Gospodo budite direktni, stvarno mi nije problem da Vam odgovorim.
              Super je marquez, neka samo nastavi da vozi za druge, a ne za sebe, nemam nista protiv, to znaci da nece pobeti ni biti sampion.. Drago mi je sto vise nije agresivan:-)

              Comment


              • Originally posted by Brana View Post
                Vidim da neki ljudi bas nemaju obzira prema drugim vozacima i navijacima, doduse to mogu da razumem u afektu. Pokusajte da ispostujete to sto ja nisam Vas i Vaseg vozaca vredjala(koji god to bio).
                Da li Marc ima pravo da nekoga brani i nekome pomaze-IMA. Njegova je dobra volja sta ce uraditi, ne kazem da se slazem s tim! Ruku na srce i da je Lorenzo zavrsio na drugom mestu to nista ne bi promenilo.
                A za ubuduce, ako zelite da mi nesto kazete ucinite to preko pp, jer zaista nemam ni vremena i ni volje da citam ko me i kad proziva. Gospodo budite direktni, stvarno mi nije problem da Vam odgovorim.
                Ne radi se o tebi nego o tvom kućnom ljubimcu,loše je vaspitan mačor!

                Comment


                • Bice Markes duugo vreme sampion,ma ko god hoce nek mu se suprotstavi.A o agresivnosti videli smo bar protiv Pedrose jer i nije hteo protiv Lorenza.

                  Comment


                  • upravo tako brano..ne kazem da mi se svidja sto je ovo uradio,pogotovo sto se radi o doktoru i toj tako cekanoj desetoj tituli..ali,uvek ima ali..lako je nama da pricamo kad samo gledamo..stavite se na poziciju tih vozaca pa razmislite o svemu..
                    MESSI 10

                    Comment


                    • @Igor46 Imam svoje razloge zasto navijam za Marca i apsolutno mi nije problem da priznam i da ostanem iza svojih reci. To sto vecina ovde i svugde u svemu navija za Valeta mi zaista ne pravi problem. Odrsla sam gledajuci Valeta kako vozi i postujem ga iz dubine duse, ali to ne znaci da ces me ti ili bilo ko drugi ubediti da ne navijam za bilo koga, jer eto vecina je vecina ili da kazem velicina je velicina.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by miha92 View Post
                        upravo tako brano..ne kazem da mi se svidja sto je ovo uradio,pogotovo sto se radi o doktoru i toj tako cekanoj desetoj tituli..ali,uvek ima ali..lako je nama da pricamo kad samo gledamo..stavite se na poziciju tih vozaca pa razmislite o svemu..
                        Ja bas pokusavam da se stavim na mesto gospodina Nakamoto-a, sta da kaze posle ove trke svom vozacu 93? Bravo sine, imali smo priliku za 1-2 na poslednjoj trci sezone ali nema veze neka si pomogao svom drugaru iz naseg najveceg konkurenta sto se tice konstruktora i neka si osujetio timskog kolegu da pobedi iako je bio najbrzi na stazi u tom trenutku...

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Kako god, marquez je sramota za moto gp, dozivece sudbinu f1 zbog njega..

                          Comment


                          • Verovatno ga ceka slicna sudbina kao i Doktora,covek je digao popularnost ovog sporta,dobio je novu dimenziju,sada to ovaj radi isto ali u negativnom smilsu,ovo danas sto je pokazao je sramota,otresao je Pedrosu u prvoj krivini krajnje divljacki,pred kraj opet agresivno,izmedju toga mlaka voznja,da ga slucajno ne udari adrenalin pa se zaboravi i otrese i Lorenca,razne novine je uneo u ovaj sport zbog kojih ce dorna morati opet da menja pravila.

                            Comment


                            • Originally posted by Miletić View Post
                              Ja bas pokusavam da se stavim na mesto gospodina Nakamoto-a, sta da kaze posle ove trke svom vozacu 93? Bravo sine, imali smo priliku za 1-2 na poslednjoj trci sezone ali nema veze neka si pomogao svom drugaru iz naseg najveceg konkurenta sto se tice konstruktora i neka si osujetio timskog kolegu da pobedi iako je bio najbrzi na stazi u tom trenutku...

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              pricam o vozacima..video bih tebe da si u slicnoj situaciji..boleo bi te.... za drugog vozaca..a i sigurno ne bi pomogao zemljaku nego nekom drugom..samo je mm sujetan vi niste..
                              MESSI 10

                              Comment


                              • "Its need 3 racer to defeat rossi.. wow...!!"

                                Comment

                                Working...
                                X