Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drago mi je samo sto su sad svi videli kakav je MM, imace on i jorgovan ukupno 50 navijaca, u svojim garazama:-)

    Comment


    • Originally posted by Ser Deni ® View Post
      Koliko se sećam Rosi je bio na 4.5 ili 5 sekundi od Lorenca kad je bio na 6 ili 7 poziciji. Ne mogu sad da se setim. Espargaro ga je malo mučio, lagano obišao Dovija ili ga ovaj pustio, Kračloua nije bilo, verovatno bi se i sa njim mučio.

      Ti ne bi pustio svog zemljaka koji ima šansu da osvoji titulu, a znaš da te je lik koji se bori izbacio iz prošle trke i to iz druge zemlje? Uz sve to, tebi ne znači prvo mesto ništa.

      Rosiju ono nije trebalo iz prošle trke. Ćuti vozi. Ako vidiš da je ovaj agresivan pusti ga pašće (kao što je i padao MM ove sezone) iza njega, boli te uvo, poeni u džepu i sledeću trku osvajas kad si već dobar.
      Zanimljivo da je Rossi vozio na samoobnavljajucim gumama koje se, logicno je l, ne trose
      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ser Deni ® View Post
        ŠBB KBB

        Jbg ne možeš da znaš.

        Opet mislim da bi bio interni dogovor neki da se ostavi da se bore Lorenco i Rosi.
        Cilj Markeza u Maleziji mu je bio ovo sto se desilo danas, da Rosi startuje zadnji i da izgubi svakakve sanse za tituli... jer on misli da moze stici Rosija u broju trofeja, ali nikad ga nece voleti navijaci kao Rosija, Vale je ikona ovog sporta, svakako ovde je dobila mnogo i DORNA

        Comment


        • Mnogo mi je bio onaj osmeh Pedrose ironican.
          Ako je on promasio brzinu, ja cu da pojedem tv.
          sigpic
          No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

          Comment


          • Originally posted by quard1aN View Post
            Zanimljivo da je Rossi vozio na samoobnavljajucim gumama koje se, logicno je l, ne trose
            Matori moj samo rossi ima takve gume...ustvari samo pravi sampioni...

            Comment


            • Originally posted by Gogi View Post
              Mnogo mi je bio onaj osmeh Pedrose ironican.
              Ako je on promasio brzinu, ja cu da pojedem tv.
              Pa smeje se covek koliko je providno sve namesteno a on tu nemoze nista osim da se smeje

              Comment


              • Rossi kad se penzionise moto gp ide u proslost!ili ce se voziti lorenzo i marquez sa 30 navijaca

                Comment


                • Sta reci, posle ovoliko stresa, besa i psovanja konacni osecaj je ponos, sreca i privilegija sto sam navijac Deke. Da neko sa zacelja stigne do 4.-tog mesta zasluzuje blagi naklon, narocito uz osvrt na nacin kako je preticao i gde. Ovo je najgora staza za preticanje, da je u pitanju Katar stigao bi i ovu trojicu.

                  Srecan sam sto je toliko lepih momenata priredio ove godine i za mene je SAMPION 2015 a GOAT zauvek. Narocito sto su i MM i Lor izvizdani usred Spanije (iako DORNA utisava ton i stavlja mikrofon kod ekipe kako bi se culi aplauzi, dzaba im).

                  Trka fantasticna, bio sam siguran na 4 kruga pred kraj da ce i MM i Pedrosa obici Lorenca i odluciti titulu. Markezu je to bila velika sansa da se iskupi i da po penzionisanju pridobije sve Rosijeve navijace. Ovako ce morati da se navikne na zvizduke i najiskrenije mu zelim da dozivi Bjadjijevu sudbinu gde ga niko i ne prepoznaje kad prodje pored njega!

                  Voleo bih da se povuce sada Matori jer je upravo MOTO GP umro ali ako ostane, jos vece navijanje ga ocekuje sledece godine

                  Forza Deko!!!!

                  Comment


                  • Na kraju, Marc zavrsava sezonu onako kako i treba. Vozio je svoju trku i nije pao pod pritisakom javnosti. Steta sto nije zavrsio sezonu pobedom,al posle svih padova i ovako je dobro. Sledece sezone u nove pobede. #MM93

                    Comment


                    • Originally posted by Mladenovic View Post
                      Sta reci, posle ovoliko stresa, besa i psovanja konacni osecaj je ponos, sreca i privilegija sto sam navijac Deke. Da neko sa zacelja stigne do 4.-tog mesta zasluzuje blagi naklon, narocito uz osvrt na nacin kako je preticao i gde. Ovo je najgora staza za preticanje, da je u pitanju Katar stigao bi i ovu trojicu.

                      Srecan sam sto je toliko lepih momenata priredio ove godine i za mene je SAMPION 2015 a GOAT zauvek. Narocito sto su i MM i Lor izvizdani usred Spanije (iako DORNA utisava ton i stavlja mikrofon kod ekipe kako bi se culi aplauzi, dzaba im).

                      Trka fantasticna, bio sam siguran na 4 kruga pred kraj da ce i MM i Pedrosa obici Lorenca i odluciti titulu. Markezu je to bila velika sansa da se iskupi i da po penzionisanju pridobije sve Rosijeve navijace. Ovako ce morati da se navikne na zvizduke i najiskrenije mu zelim da dozivi Bjadjijevu sudbinu gde ga niko i ne prepoznaje kad prodje pored njega!

                      Voleo bih da se povuce sada Matori jer je upravo MOTO GP umro ali ako ostane, jos vece navijanje ga ocekuje sledece godine

                      Forza Deko!!!!
                      FORZA VALE!!!

                      Comment


                      • kad se povuko stoner poceo sam dosta slabije da pratim, sl. godine ako ode rosi bice bas mrtvo

                        Comment


                        • Zao bi mi bilo da se rosi povuce bez desete titule, i gledacu dok bude bio tu..

                          Comment


                          • Ostao mi je veliki zal za tim sto je marquez odlucio sampionat, zelja mi je bila da gledam rosija i lorenca u cistoj borbi, pa nek najbolji pobedi..
                            Last edited by BogdanB; 08-11-15, 15:59.

                            Comment


                            • @ ser Gagi

                              Marc nema teznji da bude najobozavaniji vozac u karavanu, on zeli da bude najbolji svih vremena.
                              Mislim da ga kontroverze ne tangiraju, jer mu je konacni saldo bitan.
                              Desavanja u ovom sampionatu nece uticati u velikoj meri da promenu pravila.
                              Neko vreme ce navijaci biti radikalniji nego obicno i to je to.
                              On je svojim potezima digao svet na noge, internet linkovi pucaju, sateliti padaju, itd...
                              Pogledajte koliko se ljudi slilo na ovaj forum. Dorna ima publicitet milenijuma.
                              Ljudi su preokretali zbog sitnijih kontroverza izbore i dobijali ih i za manje stvari.
                              Marc Marquez cini Dorni uslugu i on to zna. Skocila je gledanost 1000%
                              Svi jedva cekaju sledecu sezonu, oborice rekord u prodaji tv prava.
                              Izvinite drage kolege i drugari na izrazu, ali nas dragi Vale je kolateralna steta.
                              Jel gresim...?
                              sigpic
                              No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                              Comment


                              • Originally posted by quard1aN View Post
                                Zanimljivo da je Rossi vozio na samoobnavljajucim gumama koje se, logicno je l, ne trose
                                Zanimljivo je da ostali svi imaju samoobnavljajuce gume, a Rosi ne. Teorija zavere, jel?
                                Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Cilj Markeza u Maleziji mu je bio ovo sto se desilo danas, da Rosi startuje zadnji i da izgubi svakakve sanse za tituli... jer on misli da moze stici Rosija u broju trofeja, ali nikad ga nece voleti navijaci kao Rosija, Vale je ikona ovog sporta, svakako ovde je dobila mnogo i DORNA
                                Niko neće nikad stići Rosija, kao što ni Šumija niko neće stići.

                                Ne moraju da ga vole. Simpatičan je, agresivan ima nešto svoje. Jbg to je ko CR7. Ili ga mrzis ili voliš. Kristina, Penaldo, čovek rastura samo + ova nova karakteristična proslava gola, tako šta mu ko može.

                                Comment

                                Working...
                                X