Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ko bre odustao?? xaxaxa.... sutra pada 10ta titula, bre!

    Comment


    • Originally posted by quard1aN View Post
      Matori ti ako mislis da je on odustao, zasto je uopste produzio ugovor sa Jamahom?
      Kakve veze ima ugovor sa ovom sezonom i trenutnim desavanjima?. Ne znam da li je odustao (da postane sampion ako je ikako moguce ) , ali izgleda kao da mu fali samopouzdanja... sto je i za ocekivat ;)

      A Sto se tice ugovora to je vec davno rijeseno, a vidjecemo tek nakon sljedece sezone da li je "odustao" i ide u mirovinu.
      Last edited by Valentino Rossi #46; 07-11-15, 14:25.
      Valentino Rossi #46

      G.O.A.T

      Comment


      • Originally posted by quard1aN View Post
        Matori ti ako mislis da je on odustao, zasto je uopste produzio ugovor sa Jamahom?
        Pa kolko znam nije produzio ugovor....ovaj sto sad ima mu vazi do kraja sledece godine i onda ce odluciti sta ce dalje. I kad pricam o odustajanju mislim na sutrasnju trku.

        Comment


        • Originally posted by AleksandarD View Post
          Zasto se komentator iznova i iznova divi spektakularnoj pol poziciji Lorenca,
          zna se da Markez nece po svaku cenu da forsira i da se uopste nece truditi da se bori sa Lorencom.

          Ocekivana pol pozicija Lorenca i sutra 1 mesto u trci, tu nema dileme nikakve.
          Ako nece da ga juri Marquez, jurice ga Pedrosa.
          Malisu ne interesuje da li neko drugi hoce ili nece, on je spreman da gura do kraja.
          E, sad, da li moze da Dani parira Lorencu, pitanje je?
          sigpic
          No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

          Comment


          • Originally posted by shoneVR46 View Post
            Mnogo, ali mnogo sam besan!!!!!!!!! Ne mogu da verujem da se ovo desava!!! Cak me ne nervira toliko sto je Lorenco prvi koliko me nervira sto je Rossi postavio 12-to vreme i sto deluje da se predao.

            To ne sme da se radi!!!! Ni slucajno!!!! NEMA ODUSTAJANJA!!! Cuda mogu i dalje da se dese i ja verujem u to, ova citava sezona je za mene cudo sto se Rosija tice jer nisam iskreno ni sanjao da ce ikad vise biti u poziciji da se bori za titulu! FORZA VALE!!!!
            Polako druze, nista nije gotovo. Obojica to znaju.
            Ako je pao danas, nemora da znaci da je izgubio titulu.
            Bolje danas, nego sutra.
            sigpic
            No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

            Comment


            • Nije gotovo dok se ne vidi karirana zastava ali..

              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

              Comment


              • ne ocekujem nista posebno sutra od trke...nemoguce je za rosija da ostvari nesto ozbiljnije...nije odustao ali svestan je situacije....nadam se da ce imati vise srece sledece godine posto je ovaj sampionat zavrsen u maleziji.

                Comment


                • Što se tiče kvalifikacija i treninga ne znam šta je Rosi mislio Verovatno je shvatio da od njega jako malo zavisi pa je hteo pol pozicijom da pokaže ko je i šta je, nije ništa pokazao, barem ne dobro za njega. Veliki promašaj.
                  Lorencov krug fantastičan, kada uporedim njegov najbolji i Markezov, kod Markeza se vidi bežanje i proklizavanje motora. Lorencov krug je izgledao tako nonšalantno, kao da svako to može da uradi.
                  Jel se kvalifikovao Parks za sutrašnju trku?
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • Ti si svesan da onaj ko ima vise pobeda je na kraju sampion ukoliko imaju vise bodova?

                    Comment


                    • O Markezu i to proklizavanje,pa mislim da on to uvek radi i da je to njegov stil voznje,divlja sa tom hondom,dok je Lorenzo elegantan i mnogo lepse prolazi kroz krivine,o Parksu mislim da jeste.

                      Comment


                      • Mislim da u sutrasnju trku pre svega mnogo zavisi od temperatura staze i ponasanje honde.Ukoliko je veca od nekih 23-4 stepena mislim da ce Jorge lesno do pobede i titule ali ukoliko je temperatura niza to je honda bolja.Ukoliko je temperatura niza i honde(Pedrosa) uspe da pobede Jorgea,mislim da ce mnogo zavisiti od tome kako ce Rossi napredovati,mada je ovo jedna trka gde nema mesta za obilazenja i mislim da su sanse da Rossi osvoji titulu svedeni na minimum.

                        Comment


                        • Markez nije odustao od toga da Rosi ne osvoji titulu sta god on pricao da vozi svoju trku. Remetice svakoga ko bude mozda smetao Lorencu i dovodio u pitanje njegovo osvajanje titule

                          Comment


                          • @Matej_93

                            imas dugme izmeni, ne moras poruku za porukom da pises

                            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                            Comment


                            • Ja kao NeRossijevac sam jos i najveci optimista!
                              Aman bre ljudi, batalite realnost. Od kad je MotoGP bio realnost? Od kad je MotoGP bio odraz svakodnevice?
                              Pa ko je Nicky Haydenu davao sanse protiv Rossija na ovoj istoj stazi, niko.
                              Zato je i moguce sve sutra. Pedrosi su u kljucnoj trci zaboravi da skinu grejac sa prednjeg tocka, pa se on zaglavio i covek je krenuo sa zacelja.
                              Kontate, nije sve do Lorenca i Rossija, ima jos milion faktora.
                              Jesta culi sta je Dani rekao u filmu "Hitting the Apex", ima toliko stvari koje su van tvojih ruku u kriticnom satu pre pocetka trke tako da se covek oseca malo nekonforno! Malo?
                              Dovoljna je jedna mala greska mehanicara, i sampion je odlucen a da nijedan od vozaca Yamahe i neokrene tocak.
                              A, da, jel neko bese rekao da je sve gotovo?!
                              sigpic
                              No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                              Comment


                              • Naravno da nije gotovo ali neko sa prvog a neko sa 26. mesta I plus je Lorenco na svakoj trci kad je startovao sa prve pozicije imao super start. Ali u pravu si, nikad se ne zna. Jedino sto moze da se desi to je da Lorenco ima neki kontakt na pocetku I da izleti sa staze ili da u nekom delu trke prokliza. Nista vise.

                                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                                Comment

                                Working...
                                X