Announcement

Collapse
No announcement yet.

Paris-Bercy 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Da li je moguce da covek ima toliku mentalnu blokadu za 0-10 u taj brejku odlucujuceg seta ove godine..
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • #47
      Al zato je jedan od retkih koji je preokrenuo 1:0 u setovima protiv Novaka kao i to da je dobio odlučujući set protiv Novaka. Novak je tu jako dobar.

      Comment


      • #48
        Bravo za Viktora))
        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

        Comment


        • #49
          Ivo Karlovic

          Thank you Paris and bye!

          Comment


          • #50
            Dobar Borna u prvom setu u duelu izgubljenih.. valjalo bi da pobedi
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • #51
              е да видимо сада Нолета.... на јако спорој подлози....
              sigpic

              Comment


              • #52
                Originally posted by Zika View Post
                е да видимо сада Нолета.... на јако спорој подлози....
                Uh bre ovo baš sporo, sporije od šljake čini mi se.
                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                Comment


                • #53
                  Originally posted by ClayWarrior View Post
                  Dobar Borna u prvom setu u duelu izgubljenih.. valjalo bi da pobedi
                  Solidan Čorić, talenat je neosporan ima dosta da radi.
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • #54
                    Dugo nisam video ovoliko Novaka van ritma. Bolje sad nego nekom drugom priliko. Plasim se samo da ce dobiti ovog mucenika a da nece ni uci u ritam.

                    Boze koliko me je razmazio, ove neiznudjene kad vidim, kao Ronaldinjo da se saplete o loptu
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • #55
                      Dobar je Beluci, ovaj treba za pocetak-ipak je Nole bas zahrdjao
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • #56
                        Ja taman konstatujem kako je dosadan mec, Visko prokomentarise da se igra odlican tenis
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by prskaj View Post
                          Dugo nisam video ovoliko Novaka van ritma. Bolje sad nego nekom drugom priliko. Plasim se samo da ce dobiti ovog mucenika a da nece ni uci u ritam.

                          Boze koliko me je razmazio, ove neiznudjene kad vidim, kao Ronaldinjo da se saplete o loptu
                          Beluci mu je uvek bio nezgodan a i ova podloga je toliko spora kao da udaraju sundjesrastu lopticu trebaće im dosta snage, ova podloga će ići na ruku Nadalu.
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by bojanaBG View Post
                            Ja taman konstatujem kako je dosadan mec, Visko prokomentarise da se igra odlican tenis
                            Cale je ispred kabine
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by ClayWarrior View Post
                              Cale je ispred kabine
                              Evo ga smeje se Visko izgleda da te procitao ...
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • #60
                                Nole uopšte nema onu njegovu standardnu dubinu udarca.
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X